Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Student - program PFRON


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
233 odpowiedzi w tym temacie

#221 Balbina

Balbina

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 661 postów

Napisano 06 wrzesień 2008 - 18:21

witaj jesteś z łódzkiego kiedy będą decyzje.pozdrawiam

Jak kiedy decyzje? Ludzie przecież jeszcze nie zaczęło się na dobre składanie wniosków :o

finni
 

Wnioskodawca otrzymał wcześniej, na podstawie innego wniosku, dofinansowanie w ramach programu „STUDENT”: tak  nie  i/lub „STUDENT II”: tak  nie 

"Inny wniosek" to w moim rozumieniu np. dofinansowanie w zeszłym semestrze także w programie Student czy też Student II przecież dalej jest wyraźnie napisane:
 

Jeżeli Wnioskodawca otrzymał wcześniej, na podstawie innego wniosku, dofinansowanie w ramach programu „STUDENT” i/lub „STUDENT II”, jaka forma kształcenia była dofinansowywana (można wskazać kilka odpowiedzi)

Jeśli się mylę, niech mnie ktoś poprawi :)


  • 0
...uparcie do celu tylko iść
na innych nie patrzeć często zbyt
dla siebie zbierać gwiazdy...

#222 voly

voly

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 06 wrzesień 2008 - 22:37

dzieki za info, a odnosnie pytania o wczesnijsze dofinansowania to w pkt.2 A trzba podac jakies wszelkie inne DOFINaNSOWANIA oprócz STUDENTA. natomiast w pkt.2 C pytanie dotyczy tylko dofinansowania przez STUDENTA czy bylo wczesniej. I to jesli sie nie myle, wpisuje sie wtedy, gdy juz CAŁKOWicie takie dofinansowanie zostalo rozliczone (zaliczone) przez PFRON ( ale tego nie jestem pewny) mam tylko takie wrazenie, ze jakby gdzies, cos pytalem w PFRON to mi tak powiedzeli, ale moze ktos wie to lepiej i pewniej
  • 0

#223 staruszka88

staruszka88

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 07 październik 2008 - 17:56

Witam ........jestem w rozterce i mam pytanie, zaczęłam studia I rok , Czy w związku z tym moge już składać wniosek o dofinansowanie , czy dopiero po I semestrze , czy jak ukończę I rok ?
z góry dziękuję

Dodano wto 7 paź 19:08:29 2008 :
Witam ........ sorry wiem ze jestem nieznośna, po przeczytaniu newsów mam małe pytanie, zaczęłam studia I rok , Czy w związku z tym moge już składać wniosek o dofinansowanie , czy dopiero po I semestrze , czy jak ukończę I rok ?
z góry dziękuję
  • 0

#224 Balbina

Balbina

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 661 postów

Napisano 07 październik 2008 - 19:12

Dodano wto 7 paź 19:08:29 2008 :
Witam ........ sorry wiem ze jestem nieznośna, po przeczytaniu newsów mam małe pytanie, zaczęłam studia I rok , Czy w związku z tym moge już składać wniosek o dofinansowanie , czy dopiero po I semestrze , czy jak ukończę I rok ?
z góry dziękuję

Możesz już składać wniosek :)


  • 0
...uparcie do celu tylko iść
na innych nie patrzeć często zbyt
dla siebie zbierać gwiazdy...

#225 julietka13

julietka13

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów

Napisano 09 październik 2008 - 06:15

Witam, mam pytanie dotyczące faktury VAT, otóż będę się rozliczać z abonentu internetowego i od dostawcy Internetu dostaję fakturę bez pieczątki firmy i podpisu. Czy w PFRON-ie uwzględnią mi taką fakturę???
  • 0

#226 finni

finni

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 162 postów

Napisano 09 październik 2008 - 15:42

Oczywiście, że nie:). Musisz jechać do usługodawcy i zażądać faktur jednostkowych za każdy miesiąc. Najlepiej jeszcze dodaj do tego potwierdzenia przelewów jeżeli płacić przelewem bankowym lub dowód wpłaty. Pozdrawiam
  • 0

#227 kc87

kc87

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 luty 2009 - 10:28

hejka ;)
moj pierwszy post tutaj, mam nadzieje ze mi rozjasnicie troche moje watpliwosci ;)
zbieram sie do zlozenia wniosku o dofinansowanie z tytulu programu student i sie zastanawiam czy pfron rozliczy mi niektore rzeczy. powiedzcie mi moi drodzy, czy ktos z was wpisywal dysk przenosny usb? nie widze roznicy pomiedzy dyskiem przenosnym usb a pamiecia usb....albo czy rozlicza mnie z tuszu do drukarki?i papieru do drukarki? jakby nie patrzec to pomoce naukowe..... wiem ze skladajac wniosek moge wpisac wszystko, oni przyznaja mi jakas tam kwote, ale potem nie chce kupowac na chybil trafil, bo nie bede miala kasy na to zeby zwrocic ewentualna roznice.....a i jakby ktos mogl podac rzeczy z jakich sie rozliczyl z pfronem, bylabym wdzieczna ;) pozdrawiam serdecznie i zgory dziekuje! ;)
  • 0

#228 Balbina

Balbina

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 661 postów

Napisano 03 luty 2009 - 11:04

Tusz i papier do drukarki jak najbardziej, natomiast dysk na usb raczej nie przejdzie :P
  • 0
...uparcie do celu tylko iść
na innych nie patrzeć często zbyt
dla siebie zbierać gwiazdy...

#229 isis

isis

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 10 lipiec 2009 - 14:46

a czy jezeli kupilam droga torbe i okazalo sie ze ona ma takze poszewke na laptopa to mi to dofinansuja? troche sie o to zestresowalam bo mi ten "dodatek" kompletnie nie potrzebny a na fakturze jest napisane: torba(tu nazwa) 17 w'' (moj brat mowi ze to chodzi o jakies cale) bo ja slyszalam ze podobno nie refunduja niczego co ma jakikolwiek zwiazek z komputerami. ;/
  • 0

#230 djtomas

djtomas

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 15 wrzesień 2009 - 16:39

witam
czy aby skorzystać z dofinansowania kosztów paliwa w samochodzie prywatnym trzeba mieć jakiś papier od lekarza że muszę dojeżdżać akurat samochodem, a nie komunikacją miejską?

pozdr.
  • 0

#231 JudgmentDay

JudgmentDay

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 15 wrzesień 2009 - 17:59

A co to za różnica czy dojeżdża się samochodem czy komunikacją miejską, prócz różnicy w kosztach ?
Nie musisz mieć żadnego papierku od lekarza, ale faktury vat na paliwo na swoje nazwisko ze stacji benzynowych.
  • 0
Raz tylko na tym świecie jesteś, więc przeżyj życie swoje jak tylko zechcesz.

#232 djtomas

djtomas

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 15 wrzesień 2009 - 21:25

gdzieś googlując kiedyś obiło mi się to o oczy;)

dobrze żeby ktoś kto korzystał z tego wypowiedział się

POzdr.
  • 0

#233 miko

miko

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 128 postów

Napisano 16 wrzesień 2009 - 07:14

No ale powinneœ uzasadnić że ze względu na Twojš niepełnosprawnoœć utrdniona jest mozliwoœć kożystania z komunikacji miejskiej np.
  • 0

#234 gromader

gromader

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 wrzesień 2011 - 22:38

Witam! Czy może ktoś powiedzieć mi jak obliczyć średni dochód brutto na osobę w gospodarstwie domowym? Chodzi mi o dokładną instrukcję jak to zrobić. Interesuje mnie załącznik nr 1 do wniosku (nie jest to tutaj jasno opisane).
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych