Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Warunki spełniania życzeń i marzeń


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#21 Piotrek85

Piotrek85

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 05 marzec 2009 - 16:37

Witam Wszystkich Serdecznie :) Na IPONku jestem od dwóch dni i niezmiernie zaciekawiony rozglądam się tutaj. Bardzo podoba mi się wszystko to, co widzę ;) To cudowne, że taka strona istnieje, strona o nas dla nas...

Czy mogę się Wam w tym wątku przedstawić?
  • 0

#22 Jutrzenka

Jutrzenka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 20 marzec 2009 - 11:13

Piotrek,przedstaw sie gdzie chcesz-to spełnianie marzeń i życzeń,a że wiosna wlaśnie nadeszła(kalendarzowa) tym bardziej trzeba wyjśc do ludzi:)
  • 0

#23 punk

punk

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 20 marzec 2009 - 11:28

:D :D :D :D :lol: :lol: :lol:
  • 0

#24 Jutrzenka

Jutrzenka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 21 marzec 2009 - 13:13

Punk,Tobie nie potrzeba dużo,żeby wyszczerzyć zębiska-w uśmiechu,prawda?:D
  • 0

#25 Piotrek85

Piotrek85

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 18 lipiec 2009 - 14:40

[quote name='Jutrzenka]Piotrek' date='przedstaw sie gdzie chcesz-to spełnianie marzeń i życzeń,a że wiosna wlaśnie nadeszła(kalendarzowa) tym bardziej trzeba wyjśc do ludzi:)[/quote']
Dziękuję Jutrzenko (śliczny nick, tak apropo ;) )... Mam 23 lata, niepełnosprawny od urodzenia - Mózgowe Porażenie Dziecięce. Jestem po trzech operacjach. Nie mogę się poruszać o własnych siłach, jedynie z czyjąś pomocą.. Ogromnie wrażliwy i bardzo romantyczny :)

Uwielbiam książki, zwłaszcza fantastykę i historyczne... Muzyka - Perfect, Budka Suflera, Lady Pank, Smokie, Josh Groban, Gregorian, Enya, Era, Enigma, Clannad, duet Borysewicz/Kukiz... Poza tym spotkania z przyjaciółmi, spacery, taniec :)

Jeszcze niedźwiedzie wszelkiego rodzaju, tłumaczenia z angielskiego na polski oraz wszystko co jest związane z historią i kulturą Wysp Brytyjskich...

Przepraszam, że przedstawiam się dopiero teraz, lecz real bywa czasem nieubłagany.
  • 0

#26 zanetta

zanetta

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 18 lipiec 2009 - 15:37

Marzenia Się Spełniają Jak Się O Nich Myśli Stale-:)
  • 0

#27 Piotrek85

Piotrek85

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 18 lipiec 2009 - 16:34

Kilka moich marzeń już się spełniło, co do pozostałych to są chyba bardziej uparte - właśnie stale o nich myślę i nic...

No cóż, może IPON pomoże ;)
  • 0

#28 bajkamisiu

bajkamisiu

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 19 lipiec 2009 - 18:24

sorry
  • 0

#29 myszkamiki331

myszkamiki331

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 9 postów

Napisano 04 październik 2009 - 09:17

Regulamin forum mówi wyraźnie: "Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania, to nie pisz wcale."
Jeśli tak bardzo lubisz bezsensowne wpisy w stylu nk, lub forum bravo girl, zmień forum na bardziej odpowiednie.
Otrzymujesz ostrzeżenie.
Admin

  • 0

#30 Gość_Pudlarz_*

Gość_Pudlarz_*
  • Gość

Napisano 13 listopad 2009 - 10:46

Warunkiem spełnienia marzenia jest spotkanie złotej rybki oczywiście. Spotkać to może jeszcze nie tak trudno w zasadzie by było, co żeby te życzenia słynne zechciała spełnić - choćby jedno. Znaczy się marzenia o windzie, dźwigu, podnośniku czy słusznej wielkości lewarze (jak zwał tak zwał) - trafiły w odpowiednie miejsce.
Po wstępnym rozeznaniu doszedłem do wniosku że sprawa jest awykonalna choćby ze względu na koszty. Zakładając wstępnie,że sąsiad się zgodzi, choć do końca nie jest to takie pewne, bo człek wprawdzie miły i sympatyczny ale coś mu jednak wypadnie przysłonić (okno, część okna i część balkonu lub część balkonu), koszty przedsięwzięcia są na tyle wysokie, że mnie nie stać.
Może gdybym był połowę młodszy i dwa razy tyle aktywniejszy był (społecznie powiedzmy) niż obecnie - kto wie...? Takim posłem na ten przykład... być.
Nie załamuję się rzecz jasna, sprawą interesuję się nadal, nadal badam możliwości, rybki choćby pozłacanej wypatruję (czytaj: może TOTO wie to kto to?) - jakby co, dam znać.
  • 0

#31 konwalia 45

konwalia 45

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 97 postów

Napisano 14 listopad 2009 - 15:28

Moi drodzy wierze w marzenia choc nigdy mi sie nie spełnily jak dotej pory to ja spełniam marzenia dzieci i dorosłych by mialy swieta a wigilia to to nie tylko marzenia a wiara w mikolaja jestem wolontariuszka od lat to moje powołanie i to lubie robic byc potrzebna ale mam juz malo sil i pomyslow malo jak zdobywac prezenty dla dzieci brakuje nam zabawek jestem osoba ktora kocha dzieci i boje sie ich zawiesc Ja nie jestem zdrowa czesto choruje jestem po 8 operacjach a moim marzeniem to zabawki dla dzieci by zobaczyc ich radosc moze znajda sie serca Stowarzyszenie Serce Dla Rodziny Zabrze ul wolnosci 256-5 0fc Bank Millenium 91 1160 2202 0000 0000 9610 9288
  • 0

#32 rafcio35

rafcio35

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 24 lipiec 2010 - 09:34

dobro dajeszes otrzumujesz tez dodbro zyczyliwym czeba być i miłłym rozumiec wszyskich
wszysko sie układa
  • 0

#33 rafcio35

rafcio35

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 25 lipiec 2010 - 16:38

Życzenia do złotej rybki ;) znalez przyjaciuł
ja jestem niepenosprawny
chcieli wiecej pisac na forum i na czacie wiecej uśmiechu na twarzy i pozdrawiam wszyskich bardzo serdecznie i milo bardzo mi miło tu jest na forum
:)
  • 0

#34 bini6

bini6

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 124 postów

Napisano 28 lipiec 2010 - 20:52

Żeby mama przestała się mnie czepiać o byle co i żebym miała wlasne mieszkanie
  • 0
nasza miłość trwa

#35 rafcio35

rafcio35

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 03 sierpień 2010 - 16:35

moje marzenie jest takie spokać ze swoją dziewdzynom
wzioc zareczyny
mieszakmy od ciebie bardzo daleko
ja wałbrzchu moja piekna dziewdzyna warszawie
tam marze o wszyskim

Dodano Tue Aug 3 18:57:13 2010 :
spokac złotom rybke duzo zrowia złotej rybce
  • 0

#36 rafcio35

rafcio35

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 05 sierpień 2010 - 10:12

witam wszyskich na forum
  • 0

#37 rafcio35

rafcio35

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 06 sierpień 2010 - 14:27

marze zamieskać ze swoją dziewdzyną warszawie

Dodano Fri Aug 6 15:29:29 2010 :
spokalismy sie na na iponie sie zakochalismy sie w sobie bardzo mocno
kocham ciebie bardzo mocno
  • 0

#38 Paulla

Paulla

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Skąd:Gniezno

Napisano 06 sierpień 2010 - 15:24

A ja chcę, by mnie przestały nawiedzać bóle kręgosłupa i drętwienie kończyn.
Dla wszystkich IPONków zaś chcę, aby każdego dnia czuli się super. Byli pełni energii i optymizmu.
  • 0
"Wszystkie niejasne pojęcia muszą upaść nim uczeń może nazwać siebie mistrzem..." Bruce Lee
"Trzeba mieć niemało odwagi, aby się ukazać takim jakim się jest naprawdę." Søren Aabye Kierkegaard

#39 DawidW

DawidW

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 17 sierpień 2010 - 10:29

dzekuje za życzenia......... to nara
  • 0

#40 tala12

tala12

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 26 sierpień 2010 - 22:38

a ja marzę aby juz nigdy nie było wznowy mojej choroby...aby moja rodzina już nigdy nie przezywała takiego strachu w obawie o moje życie...Chcę byc zdrowa, urodzić pieknego syna mojemu meżowi ,chcę dawać szczęście innym...i samej być już szczęśliwą...:*
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych