Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Muszę komuś to powiedzieć


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
419 odpowiedzi w tym temacie

#341 Zawał

Zawał

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 29 marzec 2013 - 15:17

I kolejne sukcesy plastyczne naszego juniora.

 

dyplom01.jpg

 

dyplom02.jpg

 

Zdrowych - wbrew niewiosennej pogodzie - ciepłych, rodzinnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzy Adaś z siostrami, Bejrą i Potkiem :) i rodzicami.

 

wielkan_2013.jpg


  • 3
Pomóż Adasiowi i przekaż 1% swojego podatku na jego rehabilitację. Z góry dziękujemy - rodzice.
Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa "Bardziej Kochani" KRS 0000032355 dla Adama Ziętarskiego.

#342 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1412 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 29 marzec 2013 - 17:15

Ogromne gratulacje dla Adasia,zdolny chłopak.


  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#343 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 29 marzec 2013 - 18:54

Gratulacje dla Adasia, rodziców i całej rodzinki :) Wesołych Świąt :)

 

Kartka_wielkanocna_2.gif


  • 4

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#344 Zawał

Zawał

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 06 wrzesień 2013 - 09:28

Od Świąt minęło "trochę" czasu :) Już długo dręczy mnie sumienie, że nic nie skrobnąłem.

Głównie dlatego że mam szczególnie ciężki rok - pod kątem ilości pracy. Może też dlatego że nie było "rewolucyjnych" wydarzeń związanych z naszym Adasiem. Po prostu żyjemy :) Adaś miał tylko miesięczne wakacje w lipcu. W sierpniu już zaczął jeździć do przedszkola. Nasza gmina - o dziwo - nie robi żadnych problemów jeżeli chodzi o finansowanie dowozu małego do przedszkola. Wszystko załatwiane jest bezproblemowo, a koszty są niemałe 100km dziennie - z naszej gminy jest wożona trójka dzieci - czwarte jest na etapie kompletowania dokumentacji. Tak przy okazji ukłony w stronę władz naszej gminy i p. Julii, która "dowodzi" obsługą szkół.

Odroczyliśmy przejście do pierwszej klasy, czyli Adaś jest dalej przedszkolakiem. Jest pod opieką tej samej p. wychowawczyni, czyli wszystko OK. Pani chwali go że ma duży potencjał - zna już wszystkie literki.

Przez wakacje nad rehabilitacją domową czuwała głównie starsza córka Agnieszka - tegoroczna maturzystka. Przy okazji pochwalę się że Aga została laureatką olimpiady polonistycznej na szczeblu krajowym. Została zwolniona z matury - j. polski i z egzaminów na studia. 

To co najbardziej skomplikowało nasze, życie to problemy zdrowotne żony. Pod koniec kwietnia okazało się że "puścił" wielokrotnie operowany staw biodrowy. Niestety procedury w zwykłych szpitalach nie przewidują możliwości dalszego leczenia. Jedyną nadzieją jest prof. Czubak z kliniki w Otwocku. Pod koniec roku planowana jest kolejna operacja :(

 

Nasze pieski mają się dobrze. Co jakiś czas coś pogryzą - mniej lub bardziej cennego - kilka dni temu "poszły" okulary młodszej córki Asi. Potkowi minął już "roczek" - oczywiście była impreza urodzinowa z tortem - jak się dokopię do fotek to wrzucę na www. 

Byłem przeciwnikiem "hodowania" dwóch psów, ale widzę że Adaś bardzo związany jest z nimi - szczególnie Potkiem.

Wygląda to czasami komicznie jak Potko odprowadza Adasia za rękaw do łazienki, albo budzi go rano. Wszystkie bardziej złożone zdania wypowiedziane przez Adasia wiążą się z psami nap. Potko nie wolno gryźć Bejki.

To na razie tyle.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich.kon%20roku.jpg

 

Zakończenie roku szkolnego - zdjęcie z p. dyrektor - w ręku dyplom przedszkolaka.

 

przedszk.jpg

 

A to już rozpoczęcie roku - klasa Adasia - po prawej p. wychowawczyni


Użytkownik Zawał edytował ten post 06 wrzesień 2013 - 09:31

  • 4
Pomóż Adasiowi i przekaż 1% swojego podatku na jego rehabilitację. Z góry dziękujemy - rodzice.
Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa "Bardziej Kochani" KRS 0000032355 dla Adama Ziętarskiego.

#345 Zawał

Zawał

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 06 wrzesień 2013 - 12:34

Poniżej fotki z "roczku" Potka :)

potko01.jpg

 

potko02.jpg

 

potko03.jpg

 

potko04.jpg

 

potko05.jpg


  • 5
Pomóż Adasiowi i przekaż 1% swojego podatku na jego rehabilitację. Z góry dziękujemy - rodzice.
Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa "Bardziej Kochani" KRS 0000032355 dla Adama Ziętarskiego.

#346 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 06 wrzesień 2013 - 19:02

Witamy serdecznie po dłuższej przerwie :)

Oj dużo się u Was dzieje. Zawale cieszę się, że jednak udało się coś naskrobać. Adaś super, jak zawsze - szczęśliwy, radosny i zdolny. Dyplomów tylko przybywa, no i przy okazji jest o czym pisać ;) Zaś czyta się to wszystko z zapartym tchem, jak niejedną dobrą powieść. Żonie życzę powrotu do zdrowia i jak najszybszego stanięcia na nogi. Całej rodzince troszkę więcej spokoju i mniej trosk. 

Potko śliczny, ta mordka, spojrzenie, ehh ... :rumieniec:

Starsza córka Agnieszka równie zdolna, jak jej brat ;) Serdeczne gratulacje ... :angel:

Trzymajcie się, do miłego usłyszenia :)


Użytkownik __ANIOŁEK__ edytował ten post 06 wrzesień 2013 - 19:04

  • 3

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#347 Zawał

Zawał

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 09 wrzesień 2013 - 20:53

Dzięks!

Napatoliło mi się parę fotek to wrzucam :)

 

Z mamą.

 

z_mama.jpg

 

Z siostrą Asią 

 

z_siosta.jpg

 

Z siostrą Agnieszką

 

z_2_siostra.jpg


Użytkownik Zawał edytował ten post 09 wrzesień 2013 - 23:11

  • 4
Pomóż Adasiowi i przekaż 1% swojego podatku na jego rehabilitację. Z góry dziękujemy - rodzice.
Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa "Bardziej Kochani" KRS 0000032355 dla Adama Ziętarskiego.

#348 misshihi

misshihi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Skąd:Warszawa-Mokotów

Napisano 11 wrzesień 2013 - 07:51

Szczęśliwe dziecko w szczęśliwej rodzinie, aż miło popatrzeć  :D


  • 2

"W iskier krzesaniu żywem ,   materiał to rzecz główna. 
Trudno najtęższym krzesiwem 
iskry wydobyć z... substancji miękkiej i podatnej" .


#349 Zawał

Zawał

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 04 październik 2013 - 19:24

Właśnie dziś nasz Junior obchodzi 7 urodzinki.

Było to co dla Adasia najważniejsze "na balandze" - tort ze świeczkami i co najważniejsze Coca-Cola :)

Pozdrawiamy :)

 

7urodziny.jpg


  • 3
Pomóż Adasiowi i przekaż 1% swojego podatku na jego rehabilitację. Z góry dziękujemy - rodzice.
Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa "Bardziej Kochani" KRS 0000032355 dla Adama Ziętarskiego.

#350 olimpia

olimpia

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 04 październik 2013 - 20:11

Wszystkiego co najlepsze dla Adasia, niech przysparza tylko samych radości :-)


  • 0
"Pamiętaj, szczęście nie zależy od tego, kim jesteś i co wiesz. Zależy wyłącznie od tego co myślisz" (Dale Carnegie)

#351 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1412 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 06 październik 2013 - 11:04

Sto Lat Adaśku :) Pozdrawiam.


  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#352 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 06 październik 2013 - 11:14

Najlepsze życzenia dla Adasia :) Mnóstwa radości i niezapomnianych chwil :)

cake.jpg


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#353 Evita

Evita

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 201 postów

Napisano 06 październik 2013 - 13:11

ball.gif   

Najlepsze życzonka, 

każdego dnia słonka

mnóstwo uśmiechu i radości

zdrówka, szczęścia i miłości...

Wszystkiego najlepszego Adasiu!

 

Z-okazji-Urodzin-dziecka-ekartki-gif-gos

 

 

STO LAT!!! :)


  • 0
"Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nigdy nie gaś światła nadziei..."
(Bob Dylan)

#354 Zawał

Zawał

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 08 grudzień 2013 - 20:43

Witam i dziękuję w imieniu solenizanta  :)

Poniżej dwie fotki z cyklu "Pierniki czas robić" :)

Pozdr.

 

pire1.jpg

 

 

pier2.jpg


  • 5
Pomóż Adasiowi i przekaż 1% swojego podatku na jego rehabilitację. Z góry dziękujemy - rodzice.
Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa "Bardziej Kochani" KRS 0000032355 dla Adama Ziętarskiego.

#355 Zawał

Zawał

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 14 grudzień 2013 - 20:21

Na roraty trza chodzić :)roraty.jpg


  • 4
Pomóż Adasiowi i przekaż 1% swojego podatku na jego rehabilitację. Z góry dziękujemy - rodzice.
Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa "Bardziej Kochani" KRS 0000032355 dla Adama Ziętarskiego.

#356 Zawał

Zawał

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 24 grudzień 2013 - 11:17

BN2013zm.jpg


  • 4
Pomóż Adasiowi i przekaż 1% swojego podatku na jego rehabilitację. Z góry dziękujemy - rodzice.
Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa "Bardziej Kochani" KRS 0000032355 dla Adama Ziętarskiego.

#357 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 24 grudzień 2013 - 11:56

e-kartki-boze-narodzenie-1236.jpg


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#358 lucyna

lucyna

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 309 postów

Napisano 24 grudzień 2013 - 14:10

6759.jpg


  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa:)

#359 the

the

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 290 postów
  • Skąd:Pomorze

Napisano 24 luty 2014 - 00:18

kartka z psami i Pani Synkiem jest prześliczna :)


  • 0
Nazywaj rzeczy po imieniu, a zmienią się w okamgnieniu.

#360 Zawał

Zawał

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 24 luty 2014 - 19:33

kartka z psami i Pani Synkiem jest prześliczna :)

Wiem - dziękuję :)

 

To zaczyna być po prostu nudne :)

Kolejny dyplom

 

dyplom.jpg

 

 

Za

 

konk_komlogo.jpg

 

W styczniu b.r. wydaliśmy pieniążki z 1 % z dwóch lat. Nazbierało się tego 1300zł Kasa poszła na sprzęt logopedyczny i ogólno - rozwojowy - szpatułki, wibratory, komputerowe programy ogólnorozwojowe. Wszystko skonsultowane z Adasiowym logopedą - P. Jolą. PIĘKNIE DZIĘKUJEMY w imieniu Adasia i własnym.

 

Jakoś sobie radzimy, a wiem że są osoby bardziej potrzebujące. Gdyby jednak ktoś z Was "uparł się" :) i koniecznie

chciałby również i w tym roku przekazać swój 1% podatku dla Adasia - z góry dziękujemy - dane w stopce.

 

Z bieżących wydarzeń.

Adaś regularnie uczęszcza do przedszkola w Kisielicach - na razie nasz Urząd Gminy sponsoruje przejazdy bezproblemowo.

Mały chętnie startuje co rano do "pećkola".

Ostatnio sporo radości daje Adasia pies - Potko - towarzyszy małemu wszędzie gdzie się da - nawet w toalecie :) Adaś "tresuje" swojego pupila jak może - ten oczywiście nic z tego sobie nie robi :)  Hitem ostatniego czasu jest zabawna sytuacja jak Potko zanosi ręcznik kąpiącemu się Adasiowi z pokoju do łazienki :) Potko to taki "urwis" czasami nabroi, ale "wymiękamy" jak bawi się z Adasiem, kiedy pies odprowadza małego do łazienki prowadząc za rączkę trzymaną delikatnie w pysku :)

Nie wiem czy o tym pisałem wcześniej. Prawie rok temu zerwały się połączenia w endoprotezie żony. Byliśmy u jednego z najlepszych ortopedów w kraju. Pytałem profesora Czubaka czy jest możliwe żeby to co się zerwało samo się zrosło. Odparł że nie ma takiej możliwości, że trzeba wszystko usunąć zrobić kolejną bardzo poważną i ryzykowną operację.

Na niedawnej wizycie kontrolnej okazało się że stan stawu biodrowego żony zdecydowanie się polepszył. Profesor nie dowierzając kilkakrotnie porównywał zdjęcia. Całą sytuację skwitował słowami - ..."czyżby cud????"...  Żona czuje się raz lepiej, raz gorzej ale..........???????

Pozdrawiam serdecznie :) Dziękuję za miłe słowa :)


Użytkownik Zawał edytował ten post 24 luty 2014 - 19:36

  • 6
Pomóż Adasiowi i przekaż 1% swojego podatku na jego rehabilitację. Z góry dziękujemy - rodzice.
Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa "Bardziej Kochani" KRS 0000032355 dla Adama Ziętarskiego.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych