Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Muszę komuś to powiedzieć


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
419 odpowiedzi w tym temacie

#321 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 04 październik 2012 - 18:36

Moi Drodzy.
Powiększyła Wam się nieco rodzina o "nowego domownika" i nie ma co się dziwić, że został z Wami, bo słodki z niego psiak. Adaś robi niebywałe postępy po raz kolejny, co tylko potwierdza, że tam gdzie kochająca rodzina to i cudowne dziecko rośnie. Jesteście wyjątkową rodziną, a czytając to wszystko to niemal ;) :rumieniec: :)


Jak dobrze, że Jesteście z Nami. Najlepszego :)
  • 1

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#322 Zawał

Zawał

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 04 październik 2012 - 19:23

Dzięki za jak zwykle miłe słowa.
WIADOMOŚĆ Z OSTATNIEJ CHWILI!!!
Nasz Adaś właśnie dziś obchodzi okrągłe szóste urodziny.
Imprezka skromna bo nasz solenizant "złapał" szkarlatynę, która jest podobno zakaźna.
Poniżej kilka fotek - uważajcie bo jeszcze ciepłe :)

Dołączona grafika

Sto lat, sto lat...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Solenizant w całej krasie i okrasie :)

Pozdrawiamy.
  • 3
Pomóż Adasiowi i przekaż 1% swojego podatku na jego rehabilitację. Z góry dziękujemy - rodzice.
Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa "Bardziej Kochani" KRS 0000032355 dla Adama Ziętarskiego.

#323 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 04 październik 2012 - 20:03

Ojej to pośpiesznie dużo zdrówka przede wszystkim i wszystkiego najlepszego (wyśpiewanego poniżej) dla Naszego Adasia :)


P.S. Adaś mimo choroby i tak uśmiechnięty-zuch :)
  • 2

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#324 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1412 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 05 październik 2012 - 10:59

Adasiu życzę Ci wiele radości, zabawy no i zdrówka jak najszybciej.
  • 1
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#325 kurczak

kurczak

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 325 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 05 październik 2012 - 11:08

Adasiu :) Z Okazji Twoich Urodzinek Wszystkiego Najlepszego!:heart::heart::heart: Dużo zdrówka, żebyś dalej miał tak dużo energii, i chęci do poznawania świata:) Buziaki przesyłam dla Ciebie od Julci- koleżanki zaledwie kilka miesięcy młodszej od Ciebie:D, Jej mama, choć rzadko się tu udziela to śledzi Twój wątek od samego początku... Cieplutkie pozdrowienia dla całej Twojej Rodzinki
Aga z rodzinką
  • 1
CZASEM TRZEBA DAC SIĘ ZGIĄĆ ŻEBY NIE DAĆ SIĘ ZŁAMAĆ. AGA

#326 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1457 postów

Napisano 05 październik 2012 - 18:39

Adasiu, życzę Ci, aby tak piękny i rozbrajający uśmiech, jak na zdjęciu nigdy nie schodził z Twojej buźki oraz abyś szybciutko wyzdrowiał, bo przecież tyle fajnych rzeczy na Ciebie czeka :-).

Dołączona grafika
  • 1

#327 Zawał

Zawał

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 20 luty 2013 - 21:11

Witam!
Dzięki w imieniu solenizanta za miłe słowa.
Cóś mi tu nie gra. Zaczęsto nie pisuję na tym forum, ale o życzeniach BN to chyba bym nie zapomniał. Albo wcięło, albo ich nie napisałem - już nie pamiętam - chyba się starzeję :)
Tak "na wszelki" wrzucam jeszcze raz. Może z małym spóźnieniem......... :) ale zawsze.

BN2012zycz.jpg

Nic nie pisałem od dłuższego czasu, bo praktycznie nic nadzwyczajnego się nie działo - do teraz ............ :)
Nasz najmłodszy - nie licząc psa Potko :) zdobył nagrodę w konkursie plastycznym. Jest to wieeeelki sukces, bo praca którą wykonał Adaś przy 'małej" pomocy mamy zdobyła trzecie miejsce w swojej kategorii na ok. 2500 nadesłanych prac.
"Małej" pomocy mamy, bo palec rozmazujący farbę i pastę do zębów był Adasia :)
Poniżej link, gdzie obwieszczono całemu światu o tym sukcesie.
http://www.komlogo.p...=konkurs&idk=12
A oto i samo dzieło.


az60.jpg

Oczywiście były gratulacje - podniosła atmosfera ochy i achy :) - ogólna radość.
Kilka dni temu przyszła pocztą nagroda. Jest to zbiór gier do ćwiczeń logopedycznych czyli bardzo się przyda.
Ze spraw zdrowotnych to wiadomo przeziębienia nas nie omijają, ale Adaś przechodził je lżej niż wszyscy w domu i zdecydowanie lżej niż kuzynowie mieszkający o "rzut kamieniem" od nas.
Badanie krwi wykazało, że są niedobory wapna i witaminy D3, no to uzupełniamy.
Adaś oczywiście dalej uczęszcza do przedszkola w Kisielicach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki personelu pracującego w tej placówce.

Miałem nawet przyjemność grać na Balu Karnawałowym zorganizowanym przez kadrę dla "naszych dzieci" i dla dzieci z zaprzyjaźnionego przedszkola.

Może dokopię się kiedyś do fotek z tego balu.
Mieliśmy trochę "doła", bo słyszeliśmy plotki, że od września gmina nie będzie finansować dowożenia. Pożyjemy, zobaczymy. Nie mamy ochoty na wywoływanie kolejnej "wojny", ale skoro będzie trzeba.....
Obiecuje sobie że zrobię fotkę jak mama myje siedzącemu na nocniku Adasiowi ząbki, a Adaś w tym czasie myje ząbki Potkowi. Komicznie to wygląda.
Nadszedł czas rozliczeń podatkowych. Także z pewną nieśmiałością proszę o przekazanie 1% na Adasiowe konto - namiary w stopce. O ile oczywiście nie pomagacie osobom bardziej potrzebującym niż nasz Adaś.
To na razie tyle. Wracam do pracy. Pozdrawiam.
ZAWAŁ ;)


Użytkownik Zawał edytował ten post 20 luty 2013 - 21:44

  • 4
Pomóż Adasiowi i przekaż 1% swojego podatku na jego rehabilitację. Z góry dziękujemy - rodzice.
Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa "Bardziej Kochani" KRS 0000032355 dla Adama Ziętarskiego.

#328 dani

dani

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 322 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 20 luty 2013 - 21:48

Dzieło wspaniałe !!! Gratuluję !!!  :heart:  :heart:  :heart: 

 

 

Życzę Wam pełnego radości roku!

 

 

Będę pamiętać o Adasiu w przy podatkach :)

 

 

Gorąco pozdrwiam  :P


  • 2
"Warto, warto żyć" -Tuwim Julian

#329 Evita

Evita

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 201 postów

Napisano 20 luty 2013 - 22:49

Śliczny rysunek!!! :)

Kto wie? Może historia tworzy się na naszych oczach i w przyszłości z tego utalentowanego i jakże słodkiego maluszka wyrośnie jakiś słynny malarz?!.. :)

 Nie pozostaje mi nic innego jak tylko pogratulować..i przesłać całe mnóstwo uścisków dla Was wszystkich... :) Pozdrawiam serdecznie..i życzę dużo zdrówka i uśmiechu.. :)


  • 3
"Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nigdy nie gaś światła nadziei..."
(Bob Dylan)

#330 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1457 postów

Napisano 21 luty 2013 - 16:42

Gratulacje dla Adasia i życzenia dalszych sukcesów. Wszak talenty należy rozwijać.


  • 2

#331 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 21 luty 2013 - 17:00

Dołączam się gorąco do swoich przedmówczyń i czekam na kolejne artystyczne dzieła :) Wątek śledzę od (prawie) samego początku równie z wielkim zaciekawieniem jak i dziś. Najlepszego Kochani!


  • 3

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#332 Zawał

Zawał

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 22 luty 2013 - 19:44

Dzięki za jak zwykle miłe posty - podtrzymujące nas na duchu. Chyba jednak coś "wcięło" moje posty.
Wydaje mi się że w którymś poście dziękowałem za wsparcie Adasiowego konta 1% podatku - nazbierało się tego ok. 700 zł.
Dziś szukam - nic nie ma. :( Dlatego teraz w/g mnie ,jeszcze raz, SERDECZNIE DZIĘKUJĘ
Na razie te pieniądze leżą nieruszone - czekamy, aż nazbiera się trochę więcej :)

Albo znów mam "zaniki pamięci", albo posty znikają. Swego czasu zauważyłem że znikły te najcenniejsze dla nas - pierwsze posty na tym forum.
Pierwszego napisałem w dniu w którym urodził się Adaś - po prostu znikł. Potem robiłem sobie własne kopie, ale od jakiegoś czasu przestałem - będę musiał do tego wrócić, bo to swoista, bardzo cenna, kronika rozwoju naszego Juniora.
Pozdr.
ZAWAŁ

Użytkownik Zawał edytował ten post 22 luty 2013 - 20:25

  • 2
Pomóż Adasiowi i przekaż 1% swojego podatku na jego rehabilitację. Z góry dziękujemy - rodzice.
Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa "Bardziej Kochani" KRS 0000032355 dla Adama Ziętarskiego.

#333 Zawał

Zawał

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 22 luty 2013 - 20:37

A teraz fotki
Duet instrumentalistów :)
IMG_0011.jpg

IMG_0038.jpg

i wspomniany Bal Karnawałowy - Adaś bez okularków, bo "pożarł" je "ukochany" Potko

MO1A0952.jpg

MO1A0959.jpg

MO1A0971.jpg
  • 5
Pomóż Adasiowi i przekaż 1% swojego podatku na jego rehabilitację. Z góry dziękujemy - rodzice.
Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa "Bardziej Kochani" KRS 0000032355 dla Adama Ziętarskiego.

#334 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 22 luty 2013 - 20:48

A teraz fotki

 

Fotki doskonale wykonane - wyraziste i z przekazem. Adaś Nasz Kochany odnajduje się w każdej sytuacji. Dziecko nie tylko uzdolnione, wszechstronne, ale i po prostu szczęśliwe, co widać na załączonym obrazku. Gratulację wyjątkowa rodzinko :)


  • 3

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#335 Evita

Evita

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 201 postów

Napisano 22 luty 2013 - 21:21

Fajny chłopczyk z tego Naszego Adasia.. :) I jaaaki już duży.. :) Nie mogę się napatrzeć.. mały słodziak!!! :)

Życzę Wam dużo zdrówka i radości!

 

P.S. Mam nadzieję, że Potko ma się dobrze po takim "smakołyku" ? :lol: 


  • 1
"Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nigdy nie gaś światła nadziei..."
(Bob Dylan)

#336 Zawał

Zawał

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 23 luty 2013 - 09:38

Fajny chłopczyk z tego Naszego Adasia.. :) I jaaaki już duży.. :) Nie mogę się napatrzeć.. mały słodziak!!! :)
Życzę Wam dużo zdrówka i radości!
 
P.S. Mam nadzieję, że Potko ma się dobrze po takim "smakołyku" ? :lol: 
Dzięki!
Potko specjalizuje się w różnych "smakołykach" wczoraj zjadł :) a raczej pogryzł suszarkę do włosów - sprzęt do wyrzucenia :( Dziewczyny nie mają czym włosów suszyć - ja nie mam tego problemu :)
Może już o tym pisałem. Żona bardzo denerwuje się na psa. Mówię jej kiedyś - jak się na niego denerwujesz to go sprzedaj - ona na to - na ciebie też się czasami denerwuję - w tym momencie zrezygnowałem z dalszej konwersacji ;) ;) ;)
Pozdr.

Użytkownik Zawał edytował ten post 23 luty 2013 - 23:20

  • 3
Pomóż Adasiowi i przekaż 1% swojego podatku na jego rehabilitację. Z góry dziękujemy - rodzice.
Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa "Bardziej Kochani" KRS 0000032355 dla Adama Ziętarskiego.

#337 Zawał

Zawał

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 25 luty 2013 - 21:00

Obiecane fotki z mycia zębów i kłów :)

MO1A1814.jpg

MO1A1815.jpg

Pozdr.
  • 3
Pomóż Adasiowi i przekaż 1% swojego podatku na jego rehabilitację. Z góry dziękujemy - rodzice.
Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa "Bardziej Kochani" KRS 0000032355 dla Adama Ziętarskiego.

#338 Zawał

Zawał

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 25 luty 2013 - 21:48

A tu dowód, dlaczego Potko pomimo zniszczeń, które sieje wokół siebie, nie jest sprzedany :)


MO1A1824.jpg
  • 2
Pomóż Adasiowi i przekaż 1% swojego podatku na jego rehabilitację. Z góry dziękujemy - rodzice.
Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa "Bardziej Kochani" KRS 0000032355 dla Adama Ziętarskiego.

#339 Evita

Evita

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 201 postów

Napisano 25 luty 2013 - 23:33

No tak! Potko najpierw się porządnie najadł przeróżnych "smakołyków", a później nie pozostało mu nic innego jak... poddać się zabiegowi mycia ząbków. :) Prawdiłowo!  :D 

Zdjęcie uroczo śpiącego Adasia z ukochanym pieskiem..przepiękne! Patrząc na nie..robi się nie tylko cieplej na sercu..ale także na duszy!

(Nie dziwię się wcale, że Potko wciąż jest z Wami!) :P

Cudowne śpiochy! :)

Pozdrawiam Was serdecznie!


  • 3
"Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nigdy nie gaś światła nadziei..."
(Bob Dylan)

#340 Zawał

Zawał

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 17 marzec 2013 - 21:37

Kontynuacja motywu "Spanie" :)


MO1A1876-2a.jpg
  • 2
Pomóż Adasiowi i przekaż 1% swojego podatku na jego rehabilitację. Z góry dziękujemy - rodzice.
Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa "Bardziej Kochani" KRS 0000032355 dla Adama Ziętarskiego.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych