Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Muszę komuś to powiedzieć


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
419 odpowiedzi w tym temacie

#401 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 10 październik 2017 - 11:29

Ależ ten czas szybko leci. Po dzieciach to widać ;) Kochany Adasiu dużo zdrówka, sił i kolejnych sukcesów. Niech ten uroczy uśmiech nie schodzi z Twojej promiennej twarzy. Samych radosnych dni i jeszcze wielu, wspólnych i niezapomnianych chwil :) Nieustające, serdeczne pozdrowienia dla całej rodzinki! Wszystkiego dobrego Kochani :)  :heart:  :heart:  :heart:  :heart:  :heart: 

1052.jpg


  • 1

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#402 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 23 styczeń 2018 - 13:05

Kochani, jak się macie? Co słychać nowego? Celowo odświeżam wątek w nadziei na odpowiedź :) Przy okazji wszystkiego najlepszego w Nowym 2018 Roku. Zdrowia najwięcej, szczęścia i wszelkiej pomyślności dla całej Rodzinki :)


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#403 Zawał

Zawał

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 23 styczeń 2018 - 13:52

Nie mogę sobie darować. Jak to się stało, że nie wrzuciłem życzeń BN??? U nas "Sajgon" jak zwykle, ale...

 

BN_2017.jpg


  • 1
Pomóż Adasiowi i przekaż 1% swojego podatku na jego rehabilitację. Z góry dziękujemy - rodzice.
Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa "Bardziej Kochani" KRS 0000032355 dla Adama Ziętarskiego.

#404 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 23 styczeń 2018 - 14:10

Zdjęcie pierwsza klasa :) Adaś pierwszoplanowy elegant, a te Wasze zwierzaki tak słodkie, jak zawsze :) Dziękuję bardzo za odpowiedź i życzenia. Do miłego :)


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#405 Zawał

Zawał

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 23 styczeń 2018 - 14:27

Niestety to jest ostatnie zdjęcie z Potkiem - pies po prawej stronie :( Bardzo to przeżyliśmy - u nas psy to jak członkowie rodziny :(

Z innych wieści - mama Adasia jest już po trudnej, prawie dwa lata oczekiwanej operacji stawu biodrowego. Jak na razie wszystko OK. W związku z operacją Adaś mieszkał przez dwa tyg. w szkolnym internacie. Jesteśmy zadowoleni z tego pobytu. Zauważyliśmy że stał się bardziej zdyscyplinowany - pani wychowawczyni potwierdza naszą opinię. To co nas najbardziej cieszy, to, to, że Adaś już "zasypia samodzielnie" Wiem że to trochę komicznie brzmi, ale do tej pory było tylko spanie z mamą i tatą. Nie pomagało wynoszenie go w nocy do swojego łóżka. "Terapia internatowa" przydała się. Adaś chętnie zostawał w internacie - tym bardziej że mieszkał z kolegami z klasy. W lutym mama wybiera się do sanatorium, także Adaś znowu będzie trochę poza domem. Jeszcze raz WIELKIE SORKI za braki w prowadzeniu tematu. Niestety jestem zawalony robotą. Takich zaległości jak w tym roku jeszcze nigdy nie miałem :( Pozdrawiam serdecznie.


  • 0
Pomóż Adasiowi i przekaż 1% swojego podatku na jego rehabilitację. Z góry dziękujemy - rodzice.
Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa "Bardziej Kochani" KRS 0000032355 dla Adama Ziętarskiego.

#406 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1457 postów

Napisano 23 styczeń 2018 - 19:59

Zawale drogi, rozumiem Twoją sytuację. Nie musisz przepraszać. Szkoda psiuni :-(.

Niech Twoja żona się kuruje  rehabilituje, by szybko wrócić do Was, bo pewnie  Wy tęsknicie za Nią, a Ona za Wami.

Jestem dumna z Adasia, że tak świetnie sobie radzi i co raz bardziej staje się samodzielny. Brawo!

Trzymajcie się dzielnie. Pozdrawiam serdecznie.


  • 0

#407 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 24 styczeń 2018 - 11:03

Życie już takie jest albo nam dodaje zmartwień, albo ich odejmuje. Zdecydowanie tego drugiego - mniej zmartwień. Szkoda fajnej psiny, ale cóż zrobić... Szanownej Małżonce życzę zdrowia oraz sił, bo jest Wam potrzeba i tylko przy Was może być w pełni szczęśliwa. Adaś od samego początku był bardzo dzielnym chłopcem i tym razem nie mogło być inaczej. Prawdziwy zuch. Tylko się cieszyć! Trzymajcie się Kochani. Pozdrawiamy serdecznie.


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#408 Zawał

Zawał

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 18 lipiec 2018 - 18:01

Hey! Dziwna rzecz. Dostałem powiadomienia na email, a na forum nic nie ma :( U nas wszystko OK. Wczoraj byliśmy nawet na wakacjach nad morzem ;) Tak poważniej - Asia będzie studiowała w Gdańsku - byliśmy zawieźć dokumenty i na moment wpadliśmy nad morze :)

Z nowości to, to, że zapowiada się kolejna "wojna" z Wójtem. Nasz wójt tworzy szkołę specjalną i prawdopodobnie nie będzie finansował dowozu Adasia i innych niepełnosprawnych dzieci do Kisielic. Wszyscy rodzice dzieci niepełnosprawnych sprzeciwiają się "nowym zarządzeniom". W Kisielicach nasze dzieci mają mega opiekę, koniki, psy, przymierzają się do alpaków. Jest internat - Adaś korzystał z niego podczas operacji żony. Są tam świetni fachowcy, ciągle dokształcani. Jest to ośrodek w którym nasze dzieci będą mogły uczyć się do 24 roku życia. Przede wszystkim dyrektorem jest pozytywnie zakręcona Pani, dzięki której wszystko to powstało. Z drugiej strony mamy w naszej gminie budynek po byłej podstawówce i.....................nie wiadomo co. :(   Marcel odradza pobyt na turnusie w Radominie. Adaś z mamą jedzie na początku sierpnia do Zabajki. O nudach w tym ośrodku nie ma mowy :) Można by powiedzieć wręcz przeciwnie. Czas jest tam wykorzystany na maxa :) Pobyt jest jak na mój biu... znaczy gust :) baaaardzo drogi (ponad 6 tys. za dwutygodniowy pobyt), ale nasza domowa terapeutka - żona - twierdzi że warto - to znaczy że warto :) Pieniądze znalazły się z 1%, PCPR, od Fundacji Szmaragdowe Serce, także niewiele trzeba będzie dołożyć. Tak przy okazji PIĘKNIE DZIĘKUJEMY! Żona od września wraca do pracy - lekarz twierdzi, że nie ma przeciw wskazań. Co prawda mięśnie lewej nogi jeszcze słabe, ale ona "pali się do pracy". Nie długo żniwa - będzie sporo dodatkowej pracy - mamy trochę "hektarów" Czyli u nas wszystko w normie. Pozdrawiamy serrrrdecznie.

 

 

morze.jpg


  • 0
Pomóż Adasiowi i przekaż 1% swojego podatku na jego rehabilitację. Z góry dziękujemy - rodzice.
Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa "Bardziej Kochani" KRS 0000032355 dla Adama Ziętarskiego.

#409 kuba

kuba

    Narrator

  • Super Moderator
  • 1787 postów

Napisano 18 lipiec 2018 - 21:09

Hey! Dziwna rzecz. Dostałem powiadomienia na email, a na forum nic nie ma :(

 

Owszem pojawił się post w tym temacie, ale ponieważ nie był związany z wątkiem, został przeniesiony do innego, bardziej odpowiedniego działu - stąd pustka.


  • 2

Są rzeczy na niebie i ziemi, o których nie śniło się filozofom, a większość z nich jest w Polsce...   Piotr Bałtroczyk.

Dlaczego Państwo ma nas w nosie i vice versa? :dodgy:


#410 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 18 lipiec 2018 - 21:21

Zawale czasami ludzie piszą, gdzie popadnie i potem wychodzą takie kwiatki ;) Świetna fotka, oby jeszcze tylko inne sprawy zakończyły się pomyślnie. Powodzenia i bądźcie zdrowi :)


  • 2

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#411 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3574 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 19 lipiec 2018 - 17:42

Spójrzmy na to z innej strony: miałeś dzięki temu okazję zajrzeć tutaj i skrobnąć kilka słów o tym co u Ciebie słychać :)

 

Pozdrawiam :coffee:


  • 1

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#412 Zawał

Zawał

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 19 lipiec 2018 - 18:25

Spójrzmy na to z innej strony: miałeś dzięki temu okazję zajrzeć tutaj i skrobnąć kilka słów o tym co u Ciebie słychać :)
Pozdrawiam :coffee:

 
Dokładnie :) Proszę o takie "szturchańce" co jakiś czas :)


Użytkownik kuba edytował ten post 19 lipiec 2018 - 19:52
Zmniejszono cytat

  • 0
Pomóż Adasiowi i przekaż 1% swojego podatku na jego rehabilitację. Z góry dziękujemy - rodzice.
Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa "Bardziej Kochani" KRS 0000032355 dla Adama Ziętarskiego.

#413 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1457 postów

Napisano 19 lipiec 2018 - 20:29

Dzięki za kolejne newsy :-) Proszę o jeszcze i więcej :-). Trzymajcie się. Asiu, powodzenia na studiach. Powiem w sekrecie,  że to najcudowniejszy czas w życiu ;-).

Adaś baw się i rozwijaj - jesteś wyjątkowy!

Pozdrowienia dla całej rodzinki.


  • 2

#414 Zawał

Zawał

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 26 grudzień 2018 - 08:24

bn2018.jpg


  • 1
Pomóż Adasiowi i przekaż 1% swojego podatku na jego rehabilitację. Z góry dziękujemy - rodzice.
Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa "Bardziej Kochani" KRS 0000032355 dla Adama Ziętarskiego.

#415 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 26 grudzień 2018 - 13:41

Pięknie, jak zawsze i od razu buzia się cieszy. Z tego względu, że Święta nadal trwają to cudownych Świąt i wyjątkowej, rodzinnej atmosfery. W Nowym Roku wszelkiej pomyślności i szczęścia dla całej, niezwykłej rodzinki :heart: :heart: :heart:

edukator-zyczenia-swiateczne-2018.jpg


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#416 Zawał

Zawał

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 24 grudzień 2019 - 11:03

Witam serrdecznie po kolejnej przerwie. U nas właściwe bez zmian. Adaś dalej jest dowożony do szkoły w Kisielicach. To super szkoła jesteśmy bardzo zadowoleni. Tu możecie obejrzeć filmik, który popełniłem w maju :) https://www.youtube....h?v=iOHM85Vf0Qw

OGROMNA prośba - dołączyliśmy do grupy ludzi, którzy łącznie z rodzicami i rodziną walczą o życie małej Julki. Julka jest naszą "ziomalką" mieszka w naszym powiecie. W imieniu rodziców proszę Was o wsparcie - szczegóły na siepomaga.pl, zbiórka dla Julii Rówczyńskiej. Będę robił transmisję na Facebooku z Baru Karnawałowego zorganizowanego dla Julki 03.01.2020r od godz. 13.00 do 19.00. Możecie być wtedy z nami - wystarczy być zalogowanym na Facebooku i wpisać w wyszukiwarce: nadajemy info.

KOCHANI przesyłam Wam z całą moją rodzinką naaajlepsze życzenia bożonarodzeniowe. Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia i wszystkiego dobrego w Nowym 2020 roku. Ściskam wszystkich serrdecznie i gorrąco pozdrawiam :) bn2019.jpg


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 08 luty 2020 - 12:42
usunięcie aktywnych linków.

  • 1
Pomóż Adasiowi i przekaż 1% swojego podatku na jego rehabilitację. Z góry dziękujemy - rodzice.
Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa "Bardziej Kochani" KRS 0000032355 dla Adama Ziętarskiego.

#417 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 02 styczeń 2020 - 20:42

Drogi Zawale,

rozumiem Twoją prośbę i to, że ona jest ważna dla Ciebie. Ale kolejnym razem bardzo proszę korzystaj z działu "Ogłoszenia" i zakładki "Potrzebuje Pomocy" (tutaj: https://www.ipon.pl/...trzebuje-pomocy). Po to on został stworzony. Gdybyśmy chcieli wszystkie ogłoszenia o wsparciu akceptować na forum, to byłoby to nie do ogarnięcia... Potrzebujących osób jest tak wiele... Dlatego najlepiej byłoby napisać - "Ogłoszenie o pomocy" w dziale "Ogłoszeń" i link udostępnić tutaj na forum. Taka jest u nas procedura zapisana w Regulaminie i przyjęty zwyczaj.

Przy okazji życzę wiele dobrego na ten Nowy 2020 Rok i pozdrawiam serdecznie :)


  • 2

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#418 Zawał

Zawał

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 08 luty 2020 - 09:18

Drogi Zawale,

rozumiem Twoją prośbę i to, że ona jest ważna dla Ciebie. Ale kolejnym razem bardzo proszę korzystaj z działu "Ogłoszenia" i zakładki "Potrzebuje Pomocy" (tutaj: https://www.ipon.pl/...trzebuje-pomocy). Po to on został stworzony. Gdybyśmy chcieli wszystkie ogłoszenia o wsparciu akceptować na forum, to byłoby to nie do ogarnięcia... Potrzebujących osób jest tak wiele... Dlatego najlepiej byłoby napisać - "Ogłoszenie o pomocy" w dziale "Ogłoszeń" i link udostępnić tutaj na forum. Taka jest u nas procedura zapisana w Regulaminie i przyjęty zwyczaj.

Przy okazji życzę wiele dobrego na ten Nowy 2020 Rok i pozdrawiam serdecznie :)

 

OK - Sorki. Dziękuję za życzenia. Chciałem wyedytować posta (poprawić) ale chyba się nie da :(


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 08 luty 2020 - 12:25
poprawiono cytat.

  • 0
Pomóż Adasiowi i przekaż 1% swojego podatku na jego rehabilitację. Z góry dziękujemy - rodzice.
Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa "Bardziej Kochani" KRS 0000032355 dla Adama Ziętarskiego.

#419 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 08 luty 2020 - 12:43

OK - Sorki. Dziękuję za życzenia. Chciałem wyedytować posta (poprawić) ale chyba się nie da :(

Zawale - właśnie poprawiłam Twój post, tak by mogło to być "dopuszczalne" ;) Dla mnie to, żaden problem :) Pozdrawiam.
  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#420 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 01 styczeń 2021 - 12:25

Zawale i Rodzinko szczęśliwego Nowego Roku 2021. Adasiu bądź zdrowy i szczęśliwy. Mnóstwa sukcesów i radości. Najlepszego! P.s. Bardzo lubię ten wątek i często tutaj wracam :)
  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych