Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Muszę komuś to powiedzieć


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
419 odpowiedzi w tym temacie

#361 the

the

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 290 postów
  • Skąd:Pomorze

Napisano 25 luty 2014 - 09:34

Państwa praca z Synkiem i psami jest jedną z bardzo pomocnych, a zarazem nowatorskich metod pracy z psem - terapeutą. przeczytałam wszystko, co dotąd pisaliście - chłopiec ma świetną, ogólnorozwojową terapię, a na zdjęciach wygląda na aktywnego, radosnego smyka.

tylko trzymać kciuki, aby wszystko się ułożyło jak najpomyślniej.


  • 3
Nazywaj rzeczy po imieniu, a zmienią się w okamgnieniu.

#362 Zawał

Zawał

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 19 kwiecień 2014 - 09:26

Witam!

Zamiast psów powinny być kurczaczki, ale nie było ich akurat pod ręką. Psy były  :) 

Wszystkiego dobrego na Święta i po  :) 

Serdecznie pozdrawiamy  :heart: 

 

wielk14.jpg


  • 4
Pomóż Adasiowi i przekaż 1% swojego podatku na jego rehabilitację. Z góry dziękujemy - rodzice.
Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa "Bardziej Kochani" KRS 0000032355 dla Adama Ziętarskiego.

#363 dani

dani

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 322 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 20 kwiecień 2014 - 18:55

Bardzo dziękujemy! Życzę Wam Radosnych Świąt Wielkiej Nocy !


  • 1
"Warto, warto żyć" -Tuwim Julian

#364 the

the

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 290 postów
  • Skąd:Pomorze

Napisano 04 maj 2014 - 08:46

jaka urocza pocztówka :) jak to się robi? jakim programem? też chcę umieć..


  • 0
Nazywaj rzeczy po imieniu, a zmienią się w okamgnieniu.

#365 Zawał

Zawał

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 04 maj 2014 - 14:44

jaka urocza pocztówka :) jak to się robi? jakim programem? też chcę umieć..

Wiem że urocza, bo sam robiłem  :cool:  ;)  Niestety sporo tu "ręcznej roboty" program sam tego nie zrobi (photoshop) Kolejność jest taka. Najpierw robi się zdjęcie, potem wyciąłem ze zdjęcia Adasia i psy, następnie wkleiłem na wielkanocne tło pobrane z Netu. Wrzuciłem jeszcze zajączka, żeby był efekt że niby patrzą w jego stronę. W rzeczywistości patrzyły na rękę Asi w której miała jakieś "psie ciasteczko", bo trudno było je ogarnąć :) To wszystko. Dziękuję wszystkim i pozdrawiam :)


Użytkownik Zawał edytował ten post 04 maj 2014 - 14:45

  • 2
Pomóż Adasiowi i przekaż 1% swojego podatku na jego rehabilitację. Z góry dziękujemy - rodzice.
Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa "Bardziej Kochani" KRS 0000032355 dla Adama Ziętarskiego.

#366 Zawał

Zawał

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 05 październik 2014 - 20:24

Witam ponownie, jak zwykle  :(  :rumieniec: po długiej przerwie. Wczoraj (sobota 04.10.2014r.) Było wielkie wydarzenie - ósme urodziny naszego Adasia. Oczywiście nie obyło się bez małej imprezy. Tegoroczne urodzinki wyróżniły się wizytą trójki ciekawych postaci - zdjęcie poniżej. Adaś podobno (jego tata i starsza siostra w soboty zazwyczaj w pracy  :( ) był wniebowzięty. Gorzej z psami, które nie mogły zaakceptować niecodziennych gości. Oczywiście nie obyło się bez tortu ze świeczkami, uroczystego "Sto lat". Tu dosyć śmieszny epizod - Adaś - wyedukowany na taty filmach wie, że zawsze po "Sto lat" następuje "gorzko, gorzko" :) Rozglądał się, kogo by tu "cmoknąć" w tej chwili Potko - nasz młodszy Labrador skoczył przednimi łapami na krzesło iiii............"użyczył słodkiego buziaka"  :D  :D  :D

Adaś od września jest uczniem pierwszej klasy i uczęszcza do szkoły w Kisielicach.

Kończę, bo zaczynam "wymiękać"  :(

Pozdrawiam serdecznie.

 

sumo.jpg

 

tort.jpg


  • 2
Pomóż Adasiowi i przekaż 1% swojego podatku na jego rehabilitację. Z góry dziękujemy - rodzice.
Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa "Bardziej Kochani" KRS 0000032355 dla Adama Ziętarskiego.

#367 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1414 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 06 październik 2014 - 17:45

Adaś od września jest uczniem pierwszej klasy i uczęszcza do szkoły w Kisielicach.

Dzielny chłopak ;) Pamietam jak pisałes o walce z biurokracją w kwestii edukacji Adasia. Teraz on Wam to zapewne wynagrodzi i będziecie pękać z dumy.

Urodziny jak widzę były bardzo udane Pozdrawiam.


Użytkownik kaska_zaborze edytował ten post 03 czerwiec 2015 - 17:42

  • 2
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#368 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1460 postów

Napisano 06 październik 2014 - 18:33

Wszystkiego najlepszego, najsłodszego dla jubilata!!! :heart: :) :)

 

tort21.jpg


  • 2

#369 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 06 październik 2014 - 18:38

Adasiowi zostawiam w pełni zasłużone życzenia. Wszystkiego najlepszego dla Adasia :)

772362m2cr2wtecd.gif


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 06 październik 2014 - 18:39

  • 1

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#370 Evita

Evita

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 201 postów

Napisano 06 październik 2014 - 22:22

Adasiu...

Życzę Ci zdrówka, radości.. 

...i jak najwięcej tej pięknej miłości,

którą otulają Cię każdego dnia.. Twoi najbliżsi..

 

Żyj nam 100 lat!!! 

Wszystkiego Najlepszego! :)

specjalnie_dla_ciebie_18.jpg


  • 2
"Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nigdy nie gaś światła nadziei..."
(Bob Dylan)

#371 Zawał

Zawał

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 06 październik 2014 - 23:05

Wszystkim pięknie dziękuję w imieniu solenizanta :) Monia "puchatkowym" tortem trafiła w gusta Adasia. Kubuś Puchatek jest u niego na topie, chociaż został ostatnio "zdetronizowany" przez Misia Uszatka :)

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam :)


  • 2
Pomóż Adasiowi i przekaż 1% swojego podatku na jego rehabilitację. Z góry dziękujemy - rodzice.
Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa "Bardziej Kochani" KRS 0000032355 dla Adama Ziętarskiego.

#372 Zawał

Zawał

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 01 grudzień 2014 - 18:53

Parę fotek ze ślubowania naszego pierwszoklasisty :)

 

Z Pawełkiem - najlepszym kolegą

 

zpawlem.jpg

 

Ślubowanie

 

slub.jpg

 

Pasowanie na ucznia przez panią dyrektor :)

 

slub2.jpg

 

"Autograf"

 

sl3.jpg

 

i grupówka

 

sl4.jpg

 

Pozdrawiam :)


  • 3
Pomóż Adasiowi i przekaż 1% swojego podatku na jego rehabilitację. Z góry dziękujemy - rodzice.
Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa "Bardziej Kochani" KRS 0000032355 dla Adama Ziętarskiego.

#373 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1460 postów

Napisano 01 grudzień 2014 - 19:26

No, Adaś... Skończyła się zabawa, zaczęły się schody, czyli ciężka uczniowska harówka :D . Powodzenia :heart:


  • 3

#374 Zawał

Zawał

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 01 grudzień 2014 - 20:29

No, Adaś... Skończyła się zabawa, zaczęły się schody, czyli ciężka uczniowska harówka :D . Powodzenia :heart:

No tak - teraz to Adaś nic tylko uczy się i uczy, i uczy, i uczy  :D i taki chętny do nauki :) w ogóle nie ma ochoty na oglądanie bajek :) 


  • 2
Pomóż Adasiowi i przekaż 1% swojego podatku na jego rehabilitację. Z góry dziękujemy - rodzice.
Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa "Bardziej Kochani" KRS 0000032355 dla Adama Ziętarskiego.

#375 Zawał

Zawał

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 23 grudzień 2014 - 20:37

Tak z całego serca.

 

BN2014.jpg

 

 

Prawdopodobnie psów i Misia Uszatka nie było w stajence, ale 100% pewności nie ma.......:)

Pozdrawiamy seeerrrdecznie :)


  • 3
Pomóż Adasiowi i przekaż 1% swojego podatku na jego rehabilitację. Z góry dziękujemy - rodzice.
Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa "Bardziej Kochani" KRS 0000032355 dla Adama Ziętarskiego.

#376 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 23 grudzień 2014 - 22:04

Wesołych Świąt!!! Mnóstwa prezentów pod choinką i radości z każdego dnia :)
0105334295.jpg
  • 2

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#377 Zawał

Zawał

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 03 luty 2015 - 22:20

Fotka zrobiona specjalnie dla Pani dr Ortodonty z Iławy za WIELKIE serce i sprawną akcję usunięcia dwóch ząbków :)

 

 

psy.jpg


  • 4
Pomóż Adasiowi i przekaż 1% swojego podatku na jego rehabilitację. Z góry dziękujemy - rodzice.
Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa "Bardziej Kochani" KRS 0000032355 dla Adama Ziętarskiego.

#378 Zawał

Zawał

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 02 marzec 2015 - 11:52

Nadszedł czas "jednoprocentowy" :) Jak pisałem wcześniej - dajemy radę :), ale gdyby ktoś koniecznie chciał wesprzeć konto Adasia to zapraszamy i z góry pięknie dziękujemy. Namiary w stopce.

Z zeszłego roku nazbierało się 312,15 zł. Pieniądze przeznaczyliśmy na zakup pomocy logopedycznych, edukacyjnych i ogólnorozwojowych. Dziękujemy pięknie!!!

Poniżej link do krótkiego filmiku - "Nauka czytania" - (nagranie "telefoniczno - komórkowe) - zapraszam :)

 


Użytkownik Zawał edytował ten post 02 marzec 2015 - 11:53

  • 1
Pomóż Adasiowi i przekaż 1% swojego podatku na jego rehabilitację. Z góry dziękujemy - rodzice.
Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa "Bardziej Kochani" KRS 0000032355 dla Adama Ziętarskiego.

#379 Zawał

Zawał

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 25 czerwiec 2015 - 08:04

Kolejna czytanka - życie nie jest łatwe, szczególnie wtedy gdy się ma mamę nauczycielkę :(

 


  • 2
Pomóż Adasiowi i przekaż 1% swojego podatku na jego rehabilitację. Z góry dziękujemy - rodzice.
Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa "Bardziej Kochani" KRS 0000032355 dla Adama Ziętarskiego.

#380 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 25 czerwiec 2015 - 10:06

Adaś naprawdę dzielnie sobie radzi - głosowo bardzo wyraźnie mówi... :heart:  Mama to po prostu bohaterka dnia codziennego. Wspaniała rodzinka. Tak trzymajcie Kochani.

Pozdrawiam Was, M.


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 25 czerwiec 2015 - 10:07

  • 1

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych