Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

jak to zwami jest kobietki.. i faceci też...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#1 Con-chan

Con-chan

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 03 sierpień 2006 - 12:30

U mnie niestety dzieje się to cały czas. Szczerze mówiąc mam już dośc bo każdym takim spotkaniu moje poczucie własnej wartości spada poniżej zera :(.
Potem moi znajomi muszą sie naprawde mono postarać by pozbawić mnie tego wisielczego nastroju.
Ale.........czy zycie saotnie jest aż takie straszne?
  • 0

#2 Gość_Dominisia_*

Gość_Dominisia_*
  • Gość

Napisano 03 sierpień 2006 - 12:03

tez racja :D
  • 0

#3 Gisia

Gisia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 89 postów

Napisano 03 sierpień 2006 - 12:37

con-chan mam nadzieje, że twoje ostatnie pytanie w poście jest retoryczne :) a co do układania sobie życia po 40....hmmm czemu nie...tylko tracimy nasze najlepsze lata młodości na czekanie........ no ale życie to jedna wielka poczekalnia czyż nie moi drodzy ???

pozdrowionka :)

Gisia
  • 0
...and mirror says " Everybody is beautiful"...

#4 Gość_Karina_*

Gość_Karina_*
  • Gość

Napisano 03 sierpień 2006 - 14:04

ale życie to jedna wielka poczekalnia czyż nie moi drodzy ???



Gisia

Dokładnie.

Zawsze na coś/ kogoś czekamy

I powiem tylko, że osobiście uważam, że warto jest czekać (czasem nawet bardzo długo) jeśli uważamy że warto, a zakończy się to spełnienienm naszych marzeń i szczęściem. Nie mówię tu tylko o czekaniu na miłość (kiedy i czy pojawi się ktos godny uwagi), ale ogólnie o czekaniu na wszystko czego pragniemy.

Myślę, że niekidy cały sekret i istota naszego życia ukryta jest właśnie w tym etapie kiedy to się na cos lub kogoś czego, bo czasem tylko to czekanie daje nam nadzieję, wyznacza sens orz cel naszego życia i istnienia.

Uważam że zawsze warto jest na coś czekać, gdyż jak powiedział Gustaw Herling-Grudziński w ,,Innym Swiecie" Zycie bez czekania na cokoliwiek nie ma najmniejszego sensu i wypełnia się po brzegi rozpaczą

Podobnie jak warto jest czekac, warto jest też zmieniać swoje życie, aby nie było monotonne i jałowe, Na to też nigdy nie jest za pozno, nawet jeśli się jest po 40 stce :)
  • 0

#5 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 03 wrzesień 2006 - 18:24

dobra :cool: nie potrzebnie robicie sensacji z tego ze ktos was nie lubi nie chce z wami przebywac:cool: trzeba sie z tym pogodzic i zyc dalej.:cool:
  • 0

#6 Boginka

Boginka

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 375 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 03 wrzesień 2006 - 16:55

Tak sobie myślę... Ludzie są różni – jedni w spotkaniu z czymś nowym zachowują twarz, inni nie. Jedni klasyfikują bez odwołania na podstawie wrażenia, inni potrafią swoją opinię przemyśleć. Boją się tego co nieznane, albo ich to ciekawi. Nie ma chyba zasad, że kobiety tak, a mężczyźni tak. „Zdrowi” tak, a „niepełnosprawni” inaczej.
  • 0

boginka (rzecz. mit.) – duch opiekuńczy lub wiedźma; jakże to ludzkie. :)


#7 Con-chan

Con-chan

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 03 wrzesień 2006 - 14:46

ja tak nie robie.:)
  • 0

#8 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 03 wrzesień 2006 - 15:04

bo jestes niepelnosprawna
  • 0

#9 Santa

Santa

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 178 postów

Napisano 02 sierpień 2006 - 22:39

nie bawi mnie ukladanie sobie zycia po 40-tce!!!!!

Ja myślę, że na układanie sobie życia każdy moment jest dobry. I jeśli po 40. znajdzie się ktoś godny uwagi, to... czemu nie? ;)
  • 0
". . . kiedy czegoś gorąco pragniesz cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu."

[you] bardzo mi miło Cię poznać :)

#10 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 02 sierpień 2006 - 22:01

pewna,Iponka mówiła ze sie smiała z takich facetów i sytuacji..
ale to zalezy od osobowsci...i pewnosci siebie
  • 0
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#11 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 02 wrzesień 2006 - 21:55

napisalem tak bo przeciez dziewczyny tez tak robia jak zobacza ze facet jest na wozku czy w jakis tam sposob odbiega od ich "normy"
  • 0

#12 Con-chan

Con-chan

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 02 wrzesień 2006 - 21:14

no dzięki :P
Już nigdy nie założe spódniczki
  • 0

#13 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 02 wrzesień 2006 - 13:21

Faceci są żenujący....
żenująco przygłupawi, haha
Piszę tak bo mam ich powyżej uszu!

o dziewczynach mozna powiedziec to samo :D
  • 0

#14 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 02 wrzesień 2006 - 12:10

Uwazam zeby zmiejszyć efekt banki mydlanej,mozna uprzedzić ze bedzie z nami osoba niepelnosprawna.
I nie kazdy ma kontakt z ON i specyficzny chod moze być zaskoczeniem .
To naturalne.
  • 0
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#15 Gisia

Gisia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 89 postów

Napisano 02 sierpień 2006 - 10:38

czy wy też przeżywacie w swoim życiu "bubble effect" tzn. efect bańki mydlanej....

już śpieszę z wyjaśnieniami...

Oto typowa sytuacja gdzie bubble effect prawie zawsze występuje...

Siedzicie sobie w klubie/pubie ze znajomymi muza gra i fajnie jest.... aż tu nagle podchodzi przedstawiciel puci przeciwnej :)

rozmowa się kleji wszystko wpożądku, stwierdzacie nawet że jest fajny/fajna :)
następuje nawet wymiana nr telefonów i takie tam :)
no i nagle nadchodzi ten moment że wstajeciecie(wiecie chodzi o to gdy nasza niepełnosprawność jest "nie widoczna" ludzie nie widzą kul, wózka, nie zdają sobie sprawę z tego że rozmawiają z ON) - i mamy "bubble effect"

NO i koniec bajeczki :( czar pryska!!!

czasami nie ma już sił aby tłumaczyć że ktoś nie był nas wart... ile można...

pozdrawiam :)

Gisia
  • 0
...and mirror says " Everybody is beautiful"...

#16 ankh

ankh

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 02 sierpień 2006 - 12:01

Tak też mam ,hahaha .

Najpierw mnie to złościło teraz śmieszy.....
Faceci są żenujący....
żenująco przygłupawi, haha
Piszę tak bo mam ich powyżej uszu!
  • 0
"Czyny za życia odbiją się echem w wieczności"
gen. Maximus

#17 Gość_Dominisia_*

Gość_Dominisia_*
  • Gość

Napisano 02 sierpień 2006 - 12:28

U mnie ten efekt nie ma racji bytu gdyz kule i wozek dzielnie wysowaja sie na pierwszy plan a ja gdzies w tyle musze sie przez to wszystko przebic...
co racja to racja ile razy mozna sobie powtarzac: "co za idiota , nie byl mnie wart..."
do cholerki czasem zastanawiam sie czy na swiecie jest ktos mnie wart???
nie bawi mnie ukladanie sobie zycia po 40-tce!!!!!
pozdrowionka!!!
  • 0

#18 Zbyszek8)

Zbyszek8)

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów

Napisano 27 luty 2007 - 14:37

Do Pani Ankh ja tez mam powyzej uszu dziewczyn sa tak samo jak faceci zenujace i pretensjonalne ladne opakowanie a w srodku pusto jak w kosmicznej odchlani ... ale co zrobic nie ma rady na glupote i dyskryminacje ludzi niepelnosprawnych.
  • 0

#19 kar27

kar27

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 346 postów

Napisano 27 luty 2007 - 22:13

Popieram kolege
  • 0
karol

#20 Awenturia

Awenturia

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 13 sierpień 2012 - 23:24

Ja też mam ten efekt, ale staram się już tym nie przejmować (kwestia pewnego rodzaju przyzwyczajenia się do takiej reakcji kiedy nagle się ruszę z zajmowanego w danej chwili/sytuacji miejsca. Cóż trzeba się przemieścić :P. Nie będę siedzieć, czy stać żeby nie było widać (bo wtedy wszystko gra).
Reakcje wiadomo do miłych nie należą - są bardzo przykre. Jednakże przywykłam, że tego nie zmienię i albo ktoś ma olej w głowie i tylko popatrzy/ zerknie; nie będzie robił przykrości( po to ma oczy - każdy na każdego patrzy), albo będzie się gapił (tak że mu oczy z orbit mało nie wyjdą), śmiał, docinał i przezywał. Trudno - doszłam do wniosku że trafiając na takie osoby, nie warto niczego tłumaczyć i pytać jakim prawem obrażają ? Marne szanse, że dotrze, raczej będzie jeszcze bardziej docinać. Można zaserwować co prawda tego rodzaju tekst: " Nabijając się ze mnie jesteś jeszcze bardziej chory niż ja, ale cóż już nie wyzdrowiejesz z tej głupoty". (Trochę ryzykowne, bo reakcja osobnika może być różna, ale czasem tego kogoś "zgasi").

POZDRAWIAM.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych