Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Napiszmy coś o sobie:) Jestem tutaj nowa, chciałabym troszkę poznać Was


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gość_AleksandraU127_*

Gość_AleksandraU127_*
  • Gość

Napisano 17 październik 2014 - 17:53

Miło  mi cię  poznać  Tai_chi


Użytkownik AleksandraU127 edytował ten post 17 październik 2014 - 17:54

  • 0

#22 Bastylion

Bastylion

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 lipiec 2015 - 17:14

Witajcie.

 

Jestem nowy, nazywam się Sebastian, jestem po URK w odcinku lędźwiowym.

Interesuje się sportem, głównie piłka nożna, zawsze kibicuje naszej reprezentacji,

prócz tego pogrywam czasem w cokolwiek w internecie (gry online) oraz obejrzę dobry film. Kiedyś czytałem... może znowu zabiorę się za jakąś  książkę :D

 

Co cenie w życiu? Szczerość, szczerość no i szczerość. Ludzi sympatycznych i tych którzy nie dbają tylko o siebie :) 

 

Piszecie tu o wielu ciekawych sprawach, o problemach nie tak obcych:) Cieszę się że tu trafiłem :)

 

 

 

 

 

 

 


  • 0

#23 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3573 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 29 lipiec 2015 - 17:44

Witaj, mam nadzieję że się tu zadomowisz :)


  • 1

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#24 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 29 lipiec 2015 - 20:40

Witaj :)
Na pewno poznasz tu wielu ciekawych ludzi.

Pozdrawiam
  • 2
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#25 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 30 lipiec 2015 - 11:21

Piszecie tu o wielu ciekawych sprawach, o problemach nie tak obcych:) Cieszę się że tu trafiłem :)

 

W takim razie my też się cieszymy, bo nie ma to jak otaczać się sympatycznymi ludźmi :) Witaj na pokładzie :) Miłego dnia, Pozdrawiam, M.


  • 1

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#26 olivka_411

olivka_411

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 28 marzec 2016 - 09:34

Witaj. Interesuję się zwierzętami, weterynarią, muzyką, blogami, książkami i jeszcze kilkoma rzeczami. W człowieku cenię dobre serce(ale nie za dobre, żeby się nie dawał wykorzystywać). Najważniejsze w życiu to rodzina i przyjaciele(prawdziwi).


  • 0

#27 Besia

Besia

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów
  • Skąd:Rymanów Zdrój

Napisano 29 marzec 2016 - 13:00

Hej wszystkim, tez tyle co dołączyłam. Książki uwielbiam ale prawdziwie fascynują mnie podróże.


  • 0

#28 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 07 kwiecień 2016 - 16:38

Hej wszystkim, tez tyle co dołączyłam. Książki uwielbiam ale prawdziwie fascynują mnie podróże.

 

Hej @Besia. Książki i podróże to ciekawe połączenie, niekiedy uzupełniające się ;) Fajnie, że dołączyłaś do Nas, oby na dłużej :) Pozdrawiam.


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#29 zagubionywemgle

zagubionywemgle

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów
  • Skąd:Łódź

Napisano 23 kwiecień 2016 - 16:10

Witajcie :). Jestem Łukasz. Interesuję się praktycznie wszystkim po trochu, ale moimi prawdziwymi zainteresowaniami są rzeczy związane z grafiką (komputery, czy czasem nabazgranie czegoś), uwielbiam muzykę głównie cięższą (nie znoszę disco polo). Poza tym moim zajęciem nr 1 jest modelarstwo zapałczane.  :)


Użytkownik kuba edytował ten post 23 kwiecień 2016 - 16:53
Poprawa interpunkcji

  • 0

#30 otik

otik

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 167 postów
  • Skąd:pyrlandia

Napisano 27 kwiecień 2016 - 16:27

Serdecznie witam :) Pomimo lat i rehabilitacji , straciłam swoje zamiłowania , pływanie, taniec, śpiew, ale wierze że to odzyskam , jestem pogodną osobą, pełną optymizmu. Szukam swego miejsca  w wielu dziedzinach  a tu mi się podoba ;)


  • 1

#31 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1457 postów

Napisano 27 kwiecień 2016 - 18:58

Szukam swego miejsca w wielu dziedzinach a tu mi się podoba ;)

 

Cieszy mnie to :-). Myślę, że się tutaj rozgościsz :)


  • 1

#32 lola13

lola13

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 13 maj 2016 - 16:56

Hej wszystkim :)

 

Co prawda mam tu konto od prawie 1,5 roku, ale dopiero teraz trafiłam na ten wątek.

 

A więc tak, mam 22 lata, interesuje sie głównie muzyką, kinem i książkami, chociaż ostatnio ciągnie mnie też w stronę tańca. A tak to nadal szukam swojego miejsca na świecie. Otwarta na nowe znajomości i (mam nadzieję) mile nastawiona do innych ii świata.

 

Pozdrawiam :)


  • 0

#33 Selenris

Selenris

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów
  • Skąd:Śląsk

Napisano 08 czerwiec 2023 - 00:36

Hej wszystkim, jestem tu nową użytkowniczką, miło mi was poznać.

 

Mam 32 lata i jestem quasi weganką starającą się dbać o nasze wspaniałe środowisko w miarę możliwości, dążąc do less waste i minimalizmu. Ostatnio mam więcej wolnego czasu i wykorzystuję go m.in. na przemyślenia odnośnie tego, jak chciałabym, żeby wyglądało moje życie. Zmiana stylu życia była tym, do czego zmierzam od bardzo dawna, by żyć w zgodzie ze sobą. 

 

Dawniej ciekawiła mnie kultura dalekiego wschodu i powoli wracam do tych zainteresowań. Znowu oglądam anime poszukując perełek na miarę dawnej animacji. Na powrót czytam fantastykę, którą przez długi czas odkładałam na półkę zwaną "później". Poza tym lubię oglądać filmy/seriale zwłaszcza te koreańskie, a po obiedzie przejść się na spacer do lasu, by oczyścić umysł i ukoić duszę. Mam wiele zainteresowań, dla których w końcu znalazłam czas. 

 

Mam nadzieję, że forum nadal żyje i nadal mogę porozmawiać tu z innymi osobami. 

Pozdrawiam wszystkich!


  • 0

#34 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1457 postów

Napisano 08 czerwiec 2023 - 15:20

Witaj Selenris,

forum żyje, może nie tak intensywnie, jak byśmy chcieli, ale jednak. Cieszę się za każdym razem, gdy dołącza nowa osoba :) .

Masz ciekawe zainteresowania, choć bardzo dalekie od moich. Jednak to jest fajne i bardzo ożywcze, że się różnimy, dzięki temu każdy z nas wnosi tutaj coś oryginalnego i niepowtarzalnego.

Mam nadzieję, że rozgościsz się tutaj i zostaniesz z nami.

Pozdrawiam


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych