Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

STRZELECTWO NIEPEŁNOSPRAWNYCH


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Katarzyna

Katarzyna

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 12 marzec 2003 - 14:29

Chciałam sie zorientowac czy są osoby chetne wśród Was do uprawiania strzelectwa sportowego?
Mój mąz od jakiegoś czasu stara się o utworzenie takiej sekcji na terenie Krakowskiej Wisły. Sam uczy strzelac juz wiele lat i jako trener tej dyscypliny wymyslił sobie iz będzie to potrzebna sekcja.
Nie tak prosto jest to zrealizować (papiery, pozwolenia, dyrekcja...) więc troszkę to trwa, jednak na pewno taka sekcja powstanie juz niebawem.
Czy byli by chętni? Jak myslicie? A może ktos jest z Krakowa i juz sie zadeklaruje???
Zastanówcie się :D i podzielcie opiniami.
  • 0
Jasmina

#2 Karawanik

Karawanik

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 styczeń 2004 - 00:48

Katarzyno witaj:))))
Tak byłbym bardzo zainteresowany nalezeniem do takiej sekcji i nawet moge sie zdeklarowac chciałbym uzyskac wiecej informacj i bede za nie wdzieczny:)
Mój adres lobbuziak@lama.net.pl a numer gg to 1517865
dzieki za wiadomosc i pozdrawiam
  • 0

#3 robo

robo

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 123 postów

Napisano 12 styczeń 2004 - 12:51

hmmmm no cóż ja też byłbym za taką sekcją mimo iż ja jestem z Gliwic. Ale jestem za:) :)
  • 0
Prawdziwym schronieniem dla człowieka jest drugi człowiek

#4 Pinky

Pinky

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 12 styczeń 2004 - 16:19

Ostatnio na strzelnicy widzialem chlopaka na wozku trenujacego IPSC spytam sie go o konkrety, skoro trenuje wiec do zawodow pewnie go dopuszczaja. A nie jest to przeciez zwykle strzelanie.
  • 0
Nie nauczono mnie paciorka, nigdy nie byłem u spowiedzi.
Więc od czupryny do rozporka, niejeden diabeł we mnie siedzi.

#5 polityk

polityk

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 45 postów

Napisano 20 styczeń 2004 - 14:34

Właśnie wróciliśmy z Ciechanowa gdzie pierwszy raz w Polsce Fundacja Tacy Sami www.tacysami.org.pl zorganizowała basenowy obóz nurkowy głównie dla chodzących osób niepełnosprawnych (choć były także wśród nas osoby 2 osoby poruszające się na wózkach). Zapraszamy na www.tacysami.org.pl -zobaczcie zdjęcia z tego obozu... Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie kolejny taki obóz, a póki co zapraszamy do zgłaszania się na inne obozy sportowe organizowane przez Fundację- ankietę zgłoszeniową znajdziecie na naszej stronie www.
Pozdrawiam Agata Kopeć
Prezes Zarządu Fundacji Tacy Sami
  • 0
polityk

#6 polityk

polityk

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 45 postów

Napisano 20 styczeń 2004 - 14:58

Fundacja w której pracuje organizuje obozy sportowe dla niepełnosprawnych, promujące różne dyscypliny sportowe. Z przyjemnością na jednym z obozów zorganizowalibyśmy zajęcia z strzelectwa. Czy Państwo byliby zainteresowani taką współpracą? Czy posiadają Państwo sprzęt i kogoś kto mógłby takie zajęcia poprowadzić? Bardzo proszę o kontakt fundacja@tacysami.org.pl lub 502928777 Pozdrawiam serdecznie Agata Kopeć
Prezes Zarządu Fundacji Tacy Sami
www.tacysami.org.pl
  • 0
polityk


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych