Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

Szansa na pracę?.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Gość_Karina_*

Gość_Karina_*
  • Gość

Napisano 28 luty 2003 - 14:24

Proszę pomóżcie! Poszukuję informacji na temat istniejących w Polsce placówek opiekuńczo - wychowawczych i leczniczych ( szpitali, sanatoriów. ośrodków wychowawczychitp.), które dysponują zapleczem mieszkaniowym dla swoich pracowników ( chodzi o instytucje, przy których istnieje możliwość zamieszkania, które na przykład dysponują hotelem dla pracowników, w którym byłaby możliwość wynajęcia pokoju, sanatoria, szpitale z domem ( hotelem) mieszkaniowym dla pielęgniarek i wychowawców itp.). Czy instytucje z tego rodzaju ,,udogodnieniem" jeszcze w naszym kraju istnieją?. Jeśli tak, w jakim mieście?. Być może ktoś z IPON-owców wie coś na ten temat, posiada na nie ,,namiary" (adresy, numery telefonów), będę wdzięczna z każdą informację na ten temat.
Chętnie nawiązę kontakt z placówkami tego rodzaju, gdyż tylko je widzę jako miejsce ewentualnej pracy zawodowej, gdyż mój stan zdrowia nie pozwala mi na samodzielne przemieszczanie się z domu do miejsca pracy (poruszam się na wózku inwalidzkim, od urodzenia choruję na mózgowe porażenie dziecięce z częściowym niedowładem rąk i nóg). W czerwcu ubiegłego roku ukończyłam studia z ped. opieku :lol:
  • 0

#2 kar27

kar27

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 346 postów

Napisano 23 marzec 2003 - 12:44

Witaj karina
Też kiedyś prubowałem znaleść taką pacówkę jak ty niestety bezskutecznie .
też mam porażnie tylko że lewostrone ,poszukuję osoby żeby wynająć jakies mieszkanko w dużym miescie i pujść do pracy.
Obawiam się że tylko w taki sposób osoba niepełnosprawna może cos zdziałać.
Mimo wszxystko życze ci sukcesów .
Pozdrawiam Karol
kar27@ poczta.onet.pl
może nepiszesz do mnie :cry:
  • 0
karol


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych