Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Format:C


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 manan

manan

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 43 postów

Napisano 03 styczeń 2006 - 00:43

Witajcie
Ośmielam się wtrącić nieco, otóż nie podoba mi się wspomniany "LSA" i tu coś mi się zdaje, że to za sprawą niezainstalowanym łatek "blasterowej" i "sasserowej". Latki te należy zainstalować przed pierwszym kontaktem z internetem.
Po drugie formatowanie partycji niesystemowej można spokojnie przeprowadzić z poziomu systemu - prawoklik na ikonie dysku, a

z dysku D wywalić to co tam jest? Sformatować? jak kliknę prawym od myszy na dysku D mam tam formatuj ,czy tym?Czy przez biosa i tak samo udostępnić cd room???

- prawdopodobnie są to ukryte pozostałości przywracania systemu - odkryj chronione i systemowe pliki i foldery w opcjach folderów.

Pozdrówka
M
  • 0

#22 auger

auger

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 03 styczeń 2006 - 08:07

Ankh, dobrze ze sciezke podalas, mozemy usunac to z poziomu DOSu... A najlepiej (jak mozesz :D ) to napisz na forum jakie masz aktywne procesy(ctrl+alt+del i szybciutko spisuj co masz uruchomione :-D )

Poza tym Manan ma racje, przed Blasterem i Sasserem nalezy sie dobrze chronic. No i SP2 po formacie to podstawa. Mam nadzieje ze masz "Serwis Paka cz. 2"?? :>]
Zreszta jak co to poczytaj tu:
http://pclab.pl/thread31758.html
http://forum.tweak.pl/lofiversion/index.php/t166344.html
http://www.cert.pl/index2.html?action=show_news_more&nid=574

I chyba nawet wiem skad te problemy, pewnie uzywasz IE 8)
  • 0
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi.
Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności.
Bo on jest stróżem brata twego i znalazcą zagubionych dzieci. I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie i na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. I poznasz, że ja jestem Pan, kiedy wywrę na tobie swoją pomstę."

#23 ankh

ankh

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 03 styczeń 2006 - 09:21

No tak: szybciutko spisać jakie mam uruchomione procesy ALT+CTRL+DELETE ,to sie nie da ,bo mi Menadżer zadań miga na sekun 4 i nie ma mowy o spisywaniu.
Używam Mozilla Firefox,a nie IE.
Service Packa nie moglam i nie mogę wgrać bo mi znika :shock:
Ja wiem, że ten śmieć to od dziury w systemie, przyczynę to ja znam dobrze :D Ale ja po prostu pojęcia nie mam jak to wywalić...
Mnie bardzo kusi ten awaryjny :D Tyle że to systemowe świństwo to boję się ruszać .Wysyłałam tego wira do MKS_VIR "wyślij nam wirusa ",jest taka opcja.To "nie można wyświetlić strony"a MKS dziala tylko z IE o firefoxie mowy nie ma. :D
Ogółem" jeden wielki syf (E) :!:
  • 0
"Czyny za życia odbiją się echem w wieczności"
gen. Maximus

#24 auger

auger

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 03 styczeń 2006 - 09:49

Cos mi tu sciemniasz. Pogadamy na GG to szybciej uda nam sie rozwiazac "problema".

EDIT
No i wspolnymi silami udalo nam sie dobrnac do konca i pokonac wrednego trojana. Oglaszam wielkie zwyciestwo!!
  • 0
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi.
Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności.
Bo on jest stróżem brata twego i znalazcą zagubionych dzieci. I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie i na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. I poznasz, że ja jestem Pan, kiedy wywrę na tobie swoją pomstę."

#25 ankh

ankh

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 03 styczeń 2006 - 15:16

No tak trojan był wredny :D
Ale podziwiam Twoją wiedzę ,jesteś wielki :D Dzięki jeszcze raz (ok)
  • 0
"Czyny za życia odbiją się echem w wieczności"
gen. Maximus

#26 WojtekK

WojtekK

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 430 postów

Napisano 04 styczeń 2006 - 19:25

NO też mowię ,że dużo umiem, ale gorzej z nazwami ,no ale dziekuję za poświęcony czas :D Jesteś świetnym nauczycielem informatyki :D wiesz że wszystko jarzę?? jak żarówka :lol: THX


Dziekuje. Ciesze sie bardzo ze moglem pomoc. :-D A z informatyki to ja zawsze mialem 3. 8)

Witajcie
Ja z informatyki rowniez mialem 3. :D
Jak bede wiedzial to chetnie pomoge...
pozdrawiam
  • 0
"idź tak przez życie,aby ślady Twoich stóp przetrwały Cię"
Jan Chrapek


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych