Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

port do PlayStation2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 15 grudzień 2005 - 19:52

Kupiłam nową kierownicę dla mojego siostrzeńca a tam jest potrzebny owy port który szukam a nie mam czegoś takiego na kompie. Chciałabym sprawdzić tą kierownicę czy jest sprawna zanim ją sprezentuje pod choinkę. Skąd wziąść taki port do PlayStation?
  • 0

#2 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 15 grudzień 2005 - 21:04

Kupiłam nową kierownicę dla mojego siostrzeńca a tam jest potrzebny owy port który szukam a nie mam czegoś takiego na kompie. Chciałabym sprawdzić tą kierownicę czy jest sprawna zanim ją sprezentuje pod choinkę. Skąd wziąść taki port do PlayStation?


Minutko, port to nie żaden program lub sterownik lecz gniazdo w PlayStation do podłączenia owej kierownicy i w żaden sposób nie podłączysz jej do peceta bo nie ma takiej możliwości; te standardy są z sobą nie kombatibilne.
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#3 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 15 grudzień 2005 - 21:20

No to dziwne :shock: Pewnie tekst w instrukcji jest źle ułożony. Pisze, że "...Wymagania systemowe:
Port USB oraz port do PlayStation2 " :D Nie znam się na tym, bo nie interesują mnie takie wyścigi i takie samochody. (hihi)

USB jasne, że mam ale mimo wszystko kierownica nadal nie działa. Sterowniki nie chcą się wgrać z dyskietki i nie wiem czy przypadkiem nie brakuje mi czegoś w kontrolerze gier czy coś w tym rodzaju.
  • 0

#4 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 16 grudzień 2005 - 10:32

No to dziwne :shock: Pewnie tekst w instrukcji jest źle ułożony. Pisze, że "...Wymagania systemowe:
Port USB oraz port do PlayStation2 " :D Nie znam się na tym, bo nie interesują mnie takie wyścigi i takie samochody. (hihi)

USB jasne, że mam ale mimo wszystko kierownica nadal nie działa. Sterowniki nie chcą się wgrać z dyskietki i nie wiem czy przypadkiem nie brakuje mi czegoś w kontrolerze gier czy coś w tym rodzaju.


No, to teraz ja bije się w pierś. Szczerze napisawszy nigdy w ręku nie miałem żadnej kierownicy, lecz pomyślałem o zwykłym Game Porcie w Pececie, a o USB zapomniałem. Nigdy też w ręku nie miałem żadnej konsoli. Jedyne o co mogę Cię jeszcze prosić to podanie pełnej i dokładnej nazwy tej kierownicy.
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#5 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 16 grudzień 2005 - 12:52

Już ci piszę: Kierownica ART Omega AW-21V
  • 0

#6 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 16 grudzień 2005 - 13:15

Już ci piszę: Kierownica ART Omega AW-21V


Minutko, nigdy żadnej kierownicy nie podłączałem. Ten model faktycznie można używać pod PCetem oraz PlayStation. Wiesz, jak podłączysz ją pod USB to czy Windows coś wykrywa? Może masz wyłączony kontroler USB?
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#7 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 16 grudzień 2005 - 14:30

Dzisiaj sprawdzałam kolejny raz. Wyskakuje mi informacja, że nie ma prawidłowo zainstalowanych sterowników. Mam problem, bo dyskietka ze sterownikami jest walnięta i nie mogę ich wgrać. Może znasz jakąś stronę internetową gdzie mogłabym je ściąnąć na dysk i sprawdzić czy działa?
  • 0

#8 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 16 grudzień 2005 - 14:40

Nie mam, ale pewnie gdzieś na opakowaniu lub w instrukcji obsługi będzie adres strony producenta.
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#9 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 16 grudzień 2005 - 14:45

Już byłam na ich stronie. Akurat do kierownic nie mają sterowników aby je pobrać. :(((
  • 0

#10 leo

leo

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 28 postów

Napisano 16 grudzień 2005 - 17:21

mialem kiedys kierownice do playa i pc i chodzila bez sterownikow.
Co prawda inny model i pod windowsem xp.
O ile pamietam to powinien komp wykryc kierownice pod xp i w paqnelu sterowania-kontrolery gier sa domyslne ustawiwenia dla kierownic oraz test do kalibracji .Leo
  • 0
the spice must flow

#11 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 16 grudzień 2005 - 18:57

Sprawdzę to rozwiąznie proponowane prze ciebie, ale teraz już wiem, że mam uszkodzone sterowniki na dykietce, bo nie mogę zrobić kopii na dysk. Też mam XP i żaden z podanych kontrolerów nie działa. Wyskakuje okno z informacją:

Port gier lub sterowniki nie są poprawnie skonfigurowane. Sprawdź w Menadżerze urządzeń.


  • 0

#12 grino

grino

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 18 postów
  • Skąd:Whitestok

Napisano 17 grudzień 2005 - 15:51

Tylko xp z sp2 ma obsluge usb 1.0 i 2.0 :-) sam xp czy xp z sp1 nie obsluguje USB :-P
  • 0
"Człowiekiem jest się wtedy, gdy zaakceptuje się ruinę tego, co było treścią życia..."

#13 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 17 grudzień 2005 - 16:36

Tylko xp z sp2 ma obsluge usb 1.0 i 2.0 :-) sam xp czy xp z sp1 nie obsluguje USB :-P


Grino, przeczytaj uważnie co napisałeś i pomyśl. Wg Twojej teorii przed wyjęciem sp2 do xp żadne urządzenie na usb....nie działało na xp?
Chyba sam przyznasz, że brak tu logiki bo tak nie jest.
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#14 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 17 grudzień 2005 - 22:06

Kierownica ART Omega AW-21V
Kierownica ART Omega AW-21V jest kontrolerem gier polecanym do wszelkiego rodzaju wyścigów samochodowych. To zaprojektowane do komputerów PC urządzenie składa się z kierownicy z dźwignią zmiany biegów oraz pedałów przyspieszenia i hamulca. W celu zwiększenia interakcji między graczem i grami kierownica wyposażona została w system „Vibration”, dzięki któremu odczuwane są drgania o różnym stopniu natężenia, przenosząc część wirtualnych doznań na kierownicę. Sporym atutem jest podświetlany panel w centralnej części kierownicy oraz częściowe pokrycie antypoślizgową powłoką.


Specyfikacja techniczna:
2 osiowy, kierunkowy pad oraz 10 przycisków
Tryb cyfrowy i analogowy do wyboru
Kąt obrotu kierownicy – 180 stopni
7 przyssawek do montażu kierownicy do blatu biurka lub stołu
Przewód łączący kierownicę z komputerem o długości 2m
Przewód łączący pedały z komputerem 1,6m
Natężenie prądu – 110mA
Wymiary kierownicy – 345 x 314 x 260 mm


Wymagania systemowe:
Port USB
System operacyjny Windows98/ME/2000/XP
DirectX7.0 lub wyższa wersja
  • 0

#15 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 18 grudzień 2005 - 01:40

Kierownica ART Omega AW-21V
Kierownica ART Omega AW-21V jest kontrolerem gier polecanym do wszelkiego rodzaju wyścigów samochodowych. To zaprojektowane do komputerów PC urządzenie składa się z kierownicy z dźwignią zmiany biegów oraz pedałów przyspieszenia i hamulca. W celu zwiększenia interakcji między graczem i grami kierownica wyposażona została w system „Vibration”, dzięki któremu odczuwane są drgania o różnym stopniu natężenia, przenosząc część wirtualnych doznań na kierownicę. Sporym atutem jest podświetlany panel w centralnej części kierownicy oraz częściowe pokrycie antypoślizgową powłoką.


Specyfikacja techniczna:
2 osiowy, kierunkowy pad oraz 10 przycisków
Tryb cyfrowy i analogowy do wyboru
Kąt obrotu kierownicy – 180 stopni
7 przyssawek do montażu kierownicy do blatu biurka lub stołu
Przewód łączący kierownicę z komputerem o długości 2m
Przewód łączący pedały z komputerem 1,6m
Natężenie prądu – 110mA
Wymiary kierownicy – 345 x 314 x 260 mm


Wymagania systemowe:
Port USB
System operacyjny Windows98/ME/2000/XP
DirectX7.0 lub wyższa wersja


Jacek - napisałeś to wszystko, bo ........ :?
  • 0

#16 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 18 grudzień 2005 - 11:20

ta kierownica mu nie pojdzie, kup inna np tą
http://www.veracomp....escription.html
  • 0

#17 Foxtrott

Foxtrott

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 194 postów

Napisano 18 grudzień 2005 - 11:54

Proponuje zobaczyc ustawienia Biosu, byc moze nie jest wlaczony kontroler USB
  • 0

#18 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 18 grudzień 2005 - 12:35

ta kierownica mu nie pojdzie,


Skąd i po czym ta pewność, że mu ta kierownica nie pojedzie? Wymagania się zgadzają zgodnie z tym co ma w swoim kompie.
  • 0

#19 auger

auger

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 19 grudzień 2005 - 11:14

Tylko xp z sp2 ma obsluge usb 1.0 i 2.0 :-) sam xp czy xp z sp1 nie obsluguje USB :-P


Grino, przeczytaj uważnie co napisałeś i pomyśl. Wg Twojej teorii przed wyjęciem sp2 do xp żadne urządzenie na usb....nie działało na xp?
Chyba sam przyznasz, że brak tu logiki bo tak nie jest.


Moim zdaniem brak SP2 ma tutaj kolosalne znaczenie. Minutko, zainstaluj sobie "serwispaka" i zobacz czy kierownica dziala.
  • 0
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi.
Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności.
Bo on jest stróżem brata twego i znalazcą zagubionych dzieci. I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie i na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. I poznasz, że ja jestem Pan, kiedy wywrę na tobie swoją pomstę."

#20 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 30 styczeń 2006 - 15:00

ta kierownica mu nie pojdzie, kup inna np tą


A JEDNAK DZIAŁA :P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych