Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

???????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

#61 verselle

verselle

    Sufler

  • Administrator
  • 341 postów

Napisano 27 wrzesień 2005 - 21:04

Dziewczyny.... to forum mamy po to aby sobie pomagać, dostarczać informacje, potrzebne linki itp, a nie walczyć:) Trochę więcej luzu ;)
  • 0

Jacek "Verselle"


#62 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 27 wrzesień 2005 - 21:11

staralam sie ale twoje odpowiedzi MOGA WYPROWADZIC CZLOWIEKA Z ROWNOWAGI!!!!


To weź coś na wstrzymanie. Jeśli ty będziesz kogoś szanowała to inny też cię będą szanowali, a jeśli cię drażnią moje pytania i odpowiedzi to nie odpowiadaj - to nie jest obowiązkowe! :twisted:
Ja, jak i inne iponki, które sie ze mną kontaktują poza forum też są przeciwne takiemu postępowaniu jeśli chodzi o dotacje jakie wymyśliłaś i mi zaproponowałaś - to nie jest uczciwe.

A propos - znajdź mi na to jakiś dowód (paragraf, ustawę), że tak można zrobić, bo ci nie wierze. :P


PS: Masz jakiś problem ze sobą a może to okres?
  • 0

#63 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 27 wrzesień 2005 - 21:25

prawo -lewo ... nie mamy mozliwosci jakie powinnismy miec, a jest to mozliwe ...
  • 0

#64 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 28 wrzesień 2005 - 07:27

staralam sie ale twoje odpowiedzi MOGA WYPROWADZIC CZLOWIEKA Z ROWNOWAGI!!!!


To weź coś na wstrzymanie. Jeśli ty będziesz kogoś szanowała to inny też cię będą szanowali, a jeśli cię drażnią moje pytania i odpowiedzi to nie odpowiadaj - to nie jest obowiązkowe! :twisted:
Ja, jak i inne iponki, które sie ze mną kontaktują poza forum też są przeciwne takiemu postępowaniu jeśli chodzi o dotacje jakie wymyśliłaś i mi zaproponowałaś - to nie jest uczciwe.

A propos - znajdź mi na to jakiś dowód (paragraf, ustawę), że tak można zrobić, bo ci nie wierze. :P


PS: Masz jakiś problem ze sobą a może to okres?


Zycie jest okrutne dla nas NO wiec trzeba sobie radzic jak tylko mozna ja ci podsunelam tylko pomysl a czy ty z niego skorzystasz to juz Twoja sprawa. Napewno nie ma takiej ustawy jak to okreslilas "dowodu" to zalezy od sklepu ortopedycznego i od Ciebie (to Twoje pieniadze) jednak wiem ze wiele osob tak robi jesli nie stac kogos na zakup lepszego wozka ->daje wnioski i wzamian za np parapodium dostaje wozek
  • 0

#65 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 28 wrzesień 2005 - 09:30

Dzięki - rozpatrzę tą propopzycje....
  • 0

#66 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 28 wrzesień 2005 - 11:42

http://www.gtmmobil.com.pl/hammer.htm jestem w szoku :shock: 3,5kg bez kół! i chyba miesci sie w kwocie refundacji :shock: panthera splajtuje jesli on juest rzeczywiscie tak dobry jak sie wydaje ...
  • 0

#67 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 28 wrzesień 2005 - 15:40

Bardzo ładnie się prezentuje. Wie ktoś może ile kosztuje?
  • 0

#68 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 28 wrzesień 2005 - 17:06

ala hornet. Za darmo bym go nie chciala mimo ze lekki , mialam horneta tez sztywna rama (taka sama budowa)bez mozliwosci zmiany srodka ciezkosci koszmar, powaznie mowie. Siedzisko na ukos w dol siedzi sie "na kregoslupie " nogi pod broda ,musialam recznik podkladac bo tak mnie tylek bolal ladny jest lekko sie jezdzi ale zdrowie waznejsze. Oddalam go dziwczynie z allegro po czym sie dowiedzialam ze sie go po 3 miesiacach pozbyla sie go rowniez , odradzam . Lepsza panthera
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych