Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

List do serwisu (coś dla pań)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3581 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 23 styczeń 2003 - 00:32

Do serwisu technicznego
Około roku temu zmieniłam oprogramowanie na rzkomo lepsze. Do tej pory używałam pakietu Przyjaciel 5.0 , a zamieniłam go na intensywnie promowany pakiet Mąż 1.0. Niemal natychmiast po zainstalowaniu nowego oprogramowania zauważyłam, że system pracuje dużo wolniej, szczególnie jeśli chodzi o aplikacje związane z kwiatami i biżuterią, które pod pakietem Przyjaciel 5.0 działały błyskawicznie i bezbłędnie. Jakby tego było mało, instalacja pakietu Mąż 1.0 spowodowała automatyczne odinstalowanie tak wartościowych programów jak Romantyczność 9.9 , za to zainstalowanie istnego śmiecia informatycznego jak Żużel 4.5 i Liga Polska 3.0 Nie chce przy tym działać program Rozmowy 8.0 ,a próba uru.chomienia programu Sprzątanie & Porządki 2.6 powoduje zawieszenie całego systemu. Próbowałam ratowac system programem Pretensje 5.3 , ale bez widocznych rezultatów. Co robić?
Zdesperowana


Szanowna Zdesperowana
Przede wszystkim pamiętaj, iż Przyjaciel 5.0 to pakiet rozrywkowy, Mąż 1.0 to profesjonalny system operacyjny. Radzę spróbować komendy: C;/JUŻ MNIE NIE KOCHASZ, po czym zainstalować Łzy 6.2. System Mąż 1.0 powinien wówczas automatycznie uruchomić aplikacje Poczucie Winy 3.0 oraz Kwiaty 7.0. Pamiętaj jednak: nadużywanie aplikacji Łzy 6.2 może spowodować, że Mąż 1.0 zresetuje ustawienia na Milczenie 2.5 Hulaj Dusza 7.0 lub też Gorzała 6.1. Ten ostatni jest szczególnie groźny, ponieważ powoduje wygenerowanie plików dźwiękowych Chrapanie. WAV. POD ŻADNYM POZOREM nie instaluj pakietu Teściowa 1.0. Nie próbuj tez reinstalować nowej wersji pakietu Przyjaciel. Oprogramowania te spowodują definitywne zniszczenie systemu operacyjnego Mąż 1.0. Podsumowując, system Mąż 1.0 to wspaniałe oprogramowanie. Jedyne jego niedoskonałości to mała pamięć operacyjna i wolne instalowanie nowych aplikacji. Nieoficjalnie radzę zastanowić się nad zakupem nowego oprogramowania, poprawiającego działanie systemu Mąż 1.0. Szczególnie polecam Wykwintna Kolacja 3.0 oraz Sexowna Bielizna 6.9.

Powodzenia.
Serwis techniczny
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#2 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1460 postów

Napisano 23 styczeń 2003 - 13:57

Mam nadzieję, że wystukam tych kilka słów, bo wciąż sie śmieję :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Marder, to jest SUPER :!: :!: Proszę o więcej :D :D :D :D :D :D :D
  • 0

#3 Gocha Kuzan

Gocha Kuzan

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 23 styczeń 2003 - 15:21

Marederku ! Teraz zagiąłes biedną jarzynkę- przeszedles samego siebie!!!!
super!!!! Dzieki twoim radą moje małzenstwo napewno bedzie udane!!!! jeszcze!!!!!!
Mam tylko jedno pytanko- czy znasz do systemu opracyjnego Mąż 1.0 prgram antywirusowy??? Moj system Mąż 1.0 działa poki co bez zarzutów i nawet się nie zawiesza :D ale co będzie jak zlapie viruska typu Blondi 1.8?
Marderku poradź cos jarzynce- myslisz ze dam rade go zwalczyc starymi antywrusami? i ktory lepszy Wałek 3.3 czy patenia 7.1 :?: :?: :?: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
pozdrawiam! :D ale sie ubawilam :D :D :D :D
  • 0
jarzynka

#4 Gocha Kuzan

Gocha Kuzan

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 23 styczeń 2003 - 15:58

Juz wiem!!!! Poszukałam w necie - jak wałek 3.3 ani patelnia 7.1 nie dazą sobie rady z owym wiruskiem i uszskodzi on pliki mjego systemu Mąż 1.0 to słyszałam, że w Poznaniu mozna dostać program, który w szybkim tępie, skutecznie przywróci sprwnosc mojemu systemowi :)
Ten programik to B.O.L.O.7.2
:P :D :D :P :P :-D
Jak myślisz Mardeku korzystanie z tego programu to dobry pomysł, a moze jednak sa nowsze antywirusy :?: :?: :?: :?:


:P :P :D :D :P :P :D :D :P :P :D :D :P :P :D :D :P :P
  • 0
jarzynka

#5 Liwia

Liwia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 540 postów

Napisano 23 styczeń 2003 - 23:45

Gosiu!!! Twoje programy antywirusowe są rewelacyjne!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Nie znalazłabyś przypadkiem gdzieś takiego antywirusa na zły humor lub głupotę ludzką??? Ostatnio cierpię na jedno i drugie... :oops:
Pozdrawiam
  • 0

#6 alojzik

alojzik

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 267 postów

Napisano 24 styczeń 2003 - 11:48

mój system działa bez zarzutu :) :) :) :D :D ale tak profilaktycznie może na wszelki wypadek schowałabym sobie do szuflady jakiś antywirus...
Tylko nie bardzo kojarzę ten >> B.O.L.O.7.2 << chyba mi się osobisty system zapchał ..... :-P ;) ;)
  • 0
Olik

#7 Rozowy mis

Rozowy mis

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 78 postów

Napisano 02 październik 2009 - 08:10

Ok! Programik!hahahaaaaaaaaa!
  • 0

#8 punk

punk

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 02 październik 2009 - 11:57

:lol: ale jazda, tego jeszcze nie czytałem :P
  • 0

#9 Rozowy mis

Rozowy mis

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 78 postów

Napisano 02 październik 2009 - 15:52

Nie bede kupowala tego wynalazku ! Jestem jeszcze slaba na komputerze i miala bym problem z instalacja!
  • 0

#10 MariannaS

MariannaS

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 257 postów

Napisano 12 listopad 2009 - 12:15

:lol::lol::lol::lol::lol:dobre!!!!!!!!!!!!!!:lol::lol:
  • 0
Kobiety nie są po to, by je rozumieć, lecz po to by je kochać - Oskar Wilde



Marianna :)

#11 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 12 listopad 2009 - 16:09

Dawno się, aż tak nie uśmiałam :lol::D:lol:
  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych