Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Klawiterapia w leczeniu SM


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 preta

preta

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 30 sierpień 2005 - 22:38

Czy ktoś słyszał coś na ten temat?A może stosował? Czy to gra warta świeczki? W internecie znalazłam same pochlebne opinie....ale może jest tu ktoś kto przeszedł tą terapię na "własnej skórze"? ;)
  • 0
Gram z Czartem o Niebo w tym Piekle

#2 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 04 wrzesień 2005 - 10:44

hmm... ja kiedyś trafiłam na niepochlebne opinie (jak znajdę tę stronkę to ją podeslę).
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#3 preta

preta

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 05 wrzesień 2005 - 13:09

Dzięki rrybko liczę na ten link bo nie jestem pewna czy w to angażować mojego chłopaka czy też nie. :|
Pozdrawiam gorąco
  • 0
Gram z Czartem o Niebo w tym Piekle

#4 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 09 wrzesień 2005 - 13:52

Bardzo proszę, tyle znalazłam:

http://sm.esculap.pl...ieja/3-00/6.htm

A tu wypowiedzi tych ludzików, którzy tą metodą się leczyli :cry:

http://www.bssm.org....=20050225171305

http://bssm.org.pl/f...=20040708135135

Pozdrawiam
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#5 preta

preta

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 09 wrzesień 2005 - 21:37

Dziękuję rrybko :!: No i wszystko stało się jasne. Jestem bardzo zniesmaczona tym co przeczytałam.....podobnie działo się przy Vilcacorze gdy miliony ludzi uwierzyło, że Vilcacora leczy raka prawda :?: :cry: :!:

Pozdrowionka ;)
  • 0
Gram z Czartem o Niebo w tym Piekle

#6 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 10 wrzesień 2005 - 19:48

Dokładnie tak (E)
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#7 sidneypolak

sidneypolak

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 grudzień 2014 - 21:24

Witam.

Ludzie, otwórzcie oczy i uszy, prześledźcie fora zanim wydacie swoje ciężko zarobione pieniądze. Zdaje sobie sprawę, że dla człowieka chorego, który szuka różnych rozwiązań hasła „Nie truj się chemią, lecz się naturalnie” są bardzo chwytliwe. Proszę zauważyć, że pan Ferdynand B jest psychologiem, był wysoko postawionym wojskowym w PRL co widać po jego ciągłych analizach osobowości, ocenach i  pouczeniach. Byłem na dwóch spotkaniach i mam kaca moralnego, że dopiero podczas drugiej wizyty przejrzałem na oczy. Jedno jest pewne, FB nie pomógł mi w leczeniu i nie chce oddać pieniędzy za nieskuteczne (gwarantował skuteczność) bardzo bolesne zabiegi, podczas których odniosłem wrażenie, że według FB im bardziej boli tym lepiej. SIC!@#$%%. Zabieg sam w sobie jest bardzo bolesny, naciskane są takie miejsca, że łzy same cisną się do oczów. Nie ma szans, żeby nie bolało! W ogóle pod koniec drugiej wizyty powiedział, że nie uciskał mi punktów przeznaczonych dla mojej choroby!! i że to zrobi jak zainstaluję odpromiennik w mieszkaniu. Po czym sam! zadzwonił do swojego kolegi by mi ten odpromiennik zainstalował. Tym samym nie dość że naciągnął mnie w sumie na 700 zł, to jeszcze miałbym wyłożyć kasę dla jego kolegi za jakieś bzdury bez pokrycia naukowego. Podczas tych dwóch wizyt takich niuansów było więcej ale nie chcę się rozpisywać. Jeśli dobrze poszukacie to znajdziecie również bardzo ciekawą opinię pana, który uczestniczył w szkoleniu, podał nawet swój numer telefonu. Nie będę powielał, ale zgadzam się z tym co napisał. Treść swojej opinii zamieszczę na każdym forum, żeby uchronić naiwnych przed stratą pieniędzy. Jeśli macie podobne odczucia to Waszym obowiązkiem jest napisać i podzielić się nimi.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych