Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

A może współpraca iponków?!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 21 sierpień 2005 - 12:20

Jestem już dosyć długo na forum (przynajmniej tak mi się wydaje :-D ) i choć mam wiele chęci aby przyjechać kiedyś, choć jeden raz na zlot to jest to dla mnie duży problem. Może gdyby tak powstała jakaś pomoc innych iponków aby zjednoczyć się i jeden drugiemu pomógł w dostaniu się do celu na zlot to wózkowiczom byłoby o wiele łatwiej. Może mógłby być kiedyś nawet i taki zlot: wózkowicz i do tego chętny w pomocy - opiekun Iponek. :-D

Pozdrawiam
  • 0

#2 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 21 sierpień 2005 - 13:18

Tak właśnie jest, minutko. Część iponków dostaje się na zlot właśnie dzięki pomocy innych iponków. :) Bez tego część z nas w ogóle nie mogłaby przyjechać... wszyscy sobie wzajem,nie pomagamy, na ile możemy. :)
  • 0
Daga

#3 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 21 sierpień 2005 - 13:48

A w jaki sposób się to odbywa? bpo ja jakoś nic do tej pory o tym nie wiedziałam!
  • 0

#4 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 21 sierpień 2005 - 13:55

Najzwyczajniej na świecie - jeśli ktoś ma wolne miejsce w autku, to zabiera innych. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy w podróży, to jedzie z kimś, kto może jej udzielić. Itd. itp. Trzeba rozmawiać, rozmawiać, rozmawiać... :)
  • 0
Daga

#5 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 21 sierpień 2005 - 14:10

A nie łatwiej by było gdyby ten ktoś sam się zaproponował w którymś dziale forum? Jest tu tak dużo iponków, że nie sposób z wszystkimi sie skontaktować. :-D
  • 0

#6 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 21 sierpień 2005 - 14:13

Tak się robi dopiero wtedy, kiedy się ma miejsce w autku, na które nie ma chętnych, albo nikt o tym miejscu nie wie, a to się baaaaardzo rzadko zdarza. :)
  • 0
Daga

#7 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 21 sierpień 2005 - 14:24

W to nie wątpie! Ale mógłby być nowy dział na forum gdzie mogliby ci, którzy są chętni ofiarować swoją pomoc, poinformować o tym. Wtedy byłoby o wiele prościej i zawsze by można wybrać sobie taką osobę, która nawet jest najbliżej tego co potrzebuje tej pomocy. Myślę, że to cakiem nie głupi pomysł.

Ale też i sam będę szukać. :)
  • 0

#8 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 21 sierpień 2005 - 14:31

Jest taki dział - Potrzebuję/Oferuję.
  • 0
Daga

#9 robo

robo

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 123 postów

Napisano 21 sierpień 2005 - 17:15

Minutko a ja ma dla Ciebie inną propozycę. Zaglądaj częściej na chata:) tam przed zlotami często się mówi o tym kto z kim jedzie i skąd:) Pozdrawiam
  • 0
Prawdziwym schronieniem dla człowieka jest drugi człowiek

#10 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 21 sierpień 2005 - 17:52

I jeszcze jedna sugiestia Minutko ... Czytaj dział "Zloty Iponków". Tam jest najwięcej informacji o zlotach i o tym, kto z kim jedzie. :-D
  • 0

#11 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 21 sierpień 2005 - 18:36

Minutko jeśli ktoś ma wolne miejsca w autku to ogłasza to właśnie w dziale zloty w postach dotyczących konkretnych zlotów. I myśle, że Ty też mając ochote wybrać się na zlot możesz napisać post, że potrzebna Ci pomoc w konkretnej sprawie czy dojazdu czy nawet opieki już na miejscu. No to do spotkania na zlocie.
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa

#12 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 21 sierpień 2005 - 19:25

Tak, pomocy na pewno nie odmówie tym bardziej, że któryś ze zlotów, to będzie mój pierwszy raz!!!

Właśnie ktoś mi ofiarował swoją pomoc :D :-D ale to zależy jeszcze od wolnych miejsc, bo podobno już nie ma takich. :( :(((

Dajcie znać jak ktoś kolejnym razem będzie mógł mnie ze sobą zabrać. Będę bardzo wdzieczna.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych