Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

koncert


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#1 NeoN_WJ

NeoN_WJ

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 11 lipiec 2005 - 09:47

chcialabym a boje sie......

Za mesiac w Gdansku jest koncert J.M.Jarre`a . Wybieram sie na ten koncert..... ale cos mnie blokuje. 100tys ludzi troche sie boje. Z 2 strony musze jechac. Zawsze o tym marzylem zobaczyc 2 rzeczy: Paryz i byc na koncercie Jarre. i... moge umierac :)) W Paryzu bylem.... na takiej imprezie nie. Dojchac dojade, mam tam rodzinke ale nogi mam jak z waty... :P [/b]
  • 0
NeoN

#2 olimpia

olimpia

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 11 lipiec 2005 - 11:58

Wojtek dasz radę , nie można zmarnować realizacji takiego marzenia .
Ehhhh...troszkę Ci zazroszczę, ale w taki zdrowy sposób,że właśnie tam możesz być,.... czemu to tak daleko od Śląska ...:shock:

Życzę Ci odlotowych wrażeń i trzymam kciuki ....wszystko będzie (ok)

Strach ma tylko wielkie oczy...nic więcej , dlatego nie warto mu się poddawać :-D

Pozdrawiam.
  • 0
"Pamiętaj, szczęście nie zależy od tego, kim jesteś i co wiesz. Zależy wyłącznie od tego co myślisz" (Dale Carnegie)

#3 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 11 lipiec 2005 - 13:20

I czemu ja dopiero teraz o tym wiem???? Czyżby kolejne marzenie mego życia miało się spełnić?

Wojtuś, będę tam z Tobą 8)
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#4 NeoN_WJ

NeoN_WJ

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 01 sierpień 2005 - 21:22

I czemu ja dopiero teraz o tym wiem???? Czyżby kolejne marzenie mego życia miało się spełnić?

Wojtuś, będę tam z Tobą 8)


szukaj mnie w sektorze A1, mam bilety
http://www.ftb.pl/ar...p?tid=31638&t=1
  • 0
NeoN

#5 Turtle

Turtle

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 02 sierpień 2005 - 09:07

hehe... dostalem wlasnie maila od Hirka Wrony i okazuje sie, ze moze byc taka sytuacja, ze nie zostane wpuszczony /wozek inw./ mimo tego, ze posiadam biltet /również na A1/ "ze względów bezpieczeństwa" - wiecie moze czy ktos z forum /również na wózku/ wybiera sie na ten koncert?
  • 0

#6 Gość_Majonez_lodz_*

Gość_Majonez_lodz_*
  • Gość

Napisano 02 sierpień 2005 - 13:55

To jak to jest z os. niepełnosprawnymi na wózku? Takie koncerty można sobie odpuscic? Niedawno pisalem cos o "dyskryminacji" i "jedna osoba niepełnosprawna" pisala mi, ze nie czuje sie "dyskryminowana". Wiec to doskonaly przyklad. Kurcze! Zdenerwowalem sie!
  • 0

#7 Turtle

Turtle

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 02 sierpień 2005 - 14:50

wlasnie nie wiem jak to jest... nigdy nie bylem na czyms tak duzym... - mam kilkadziesiat km do Gdanska także spróbuje... najwyzej sprzeda sie bilet komus ;(

Turtle - też zdenerwowany :|
  • 0

#8 olimpia

olimpia

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 02 sierpień 2005 - 15:33

Chłopaki....spokojnie., po co się na zapas denerwować...szkoda zdrówka zreszta tak cennego :D . Napewno wszystko bedzie w porządeczku i Turtle bedziesz naocznym świadkiem tego nadzwyczajnego widowiska. :)

Pozdrawiam.

olimpia :)
  • 0
"Pamiętaj, szczęście nie zależy od tego, kim jesteś i co wiesz. Zależy wyłącznie od tego co myślisz" (Dale Carnegie)

#9 Liwia

Liwia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 540 postów

Napisano 02 sierpień 2005 - 15:39

Turtle, spokojnie... Czegoś chyba nie zrozumiałam. Chcesz powiedzieć, że dostałeś maila od organizatorów, że nie wejdziesz na koncert, bo jesteś na wózku? Możesz mi podesłać tego maila?

Pozdrawiam
Liwia
  • 0

#10 Turtle

Turtle

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 02 sierpień 2005 - 16:41

tez mysle, ze nie ma sie narazie czym denerwowac... sie zobaczy jak bedzie :))
Liwia - wczoraj wysłałem do nich maila z zapytaniem czy mogą być z tego powodu jakieś problemy... - więc nie powinno być źle :)
  • 0

#11 NeoN_WJ

NeoN_WJ

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 03 sierpień 2005 - 08:17

A ja mysle w dalszym ciagu ,ze nasze kochane spoleczenstwo nie doroslo do widoku wozkow inwalidzkich na zbiorowych imprezach. Przciez jak ktos zobaczy wozek, moze sie przestaszyc.Taki artysta wicj nie przyjedzie i co wtedy? ;-)
  • 0
NeoN

#12 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 03 sierpień 2005 - 08:22

No, teraz Cię troszeczke poniosło Neon. Ja 6 lat temu byłem w Katowickim Spodku na koncercie Oldfield'a, gdzie przed samą sceną było troszke wózków i nie widziałem by to komuś przeszkadzało. Czasami mam wrażenie, że my sami, ON wywołujemy podświadomie sensacje.
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#13 Gość_Majonez_lodz_*

Gość_Majonez_lodz_*
  • Gość

Napisano 03 sierpień 2005 - 18:46

W Katowickim spodku to jest fajnie, bylem kiedys na Lady Punk! Ale co z imprezami "na wolnym powietrzu"? O ile sie nie myle to J.M.Jarre bedzie wlasnie pod chmurka? Zbulwersowany jestem Tym ze ktos taki jak H.W. potrafil napisac taki list.
Rafał! Ale jesli faktycznie nastapila taka sytuacja to nie mozna skulic uszów tylko mówic i mówic! Organizatorzy powinni zadbac o sektory dla ON!
Niech mi ktos powie ze sie myle...

Added after 8 minutes:

....dojdzie do tego ze do teatrów tez nie beda nas wpuszczac? Bo moze spasc jakas lampa lub rusztowanie i taki gosciu na wozku nie zdola uciec. Na szczescie w teatrze nie spotkalem sie z jakas dyskryminacja.
..ale mialem kiedys sytuacje z autobusem PKS z Koszalina, ze gosciu nie chcial mnie zabrac, ale jakos udalo mu sie przemówic do rozumu. O dziwo kilka razy jezdzilem autobusami z Lodzi>Bydgoszcz i odwrotnie, to mi jeszcze kierowcy sami pomagali.
Mam nadzieje ze niektore sytuacje sa tylko incydentalne i zdarza sie "1 na 100". Oby bylo "1 na 1000".
  • 0

#14 Kasiaczek

Kasiaczek

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 04 sierpień 2005 - 19:16

opowiem Wam fajną sytuacje.... rok temu 14 lutego pojechałam do Zielonej Góry do klubu studenckiego "u ojca" na koncert Hay'a.... było zimno, czekałam az bedzie kasowanie biletów z 2 godziny.... potem zebrał sie tłum i do środka... doszłam do sprawdzania biletów... a gosc na to "ale ty tu nie wejdziesz", mi zaczeło serce walic i sie pytam o co chodzi, a on z tekstem ze jest niebezpiecznie i ze moze mi sie coś stac, ze moge wejsc ale do innego pomieszczenie gdzie bede sama..... mój kolega powiedział ze on nie poto jechał tyle kilometrów po mnie i zabrać mnie na koncert na którym bede gdzies obok,.... tak słuchac muzyki mogę w radio... gosc chciał oddać kase za bilety ale my się nie zgodzilismy... wiec kolega powiedział ze bierze mnei na jego odpowiedzialnośc...... i weszłam na koncert, tam tłumy :D dobrze nie weszlam do środka juz spotkałam kilka znajomych i tak co chwile ktos sie trafił.... ludzie pomagali mojej kolezance i koledze znosic mnie ze schodów i wnosic... każdy prawie pytał sie jak się bawie, lub nikt na mnie nie zwracał uwagi... no jedynie moja kolezanka, która bala sie ze spadne z wózka tak szalałam :D to był najlepszy mój koncert w życiu... obym była na wiekszych :D

A J.M.Jarre'a dziś widziałam w TV :D i od razu pomyślałam o Wojtku.... :oops:

Pozdrawiam!!
  • 0
Szczęściem może być każdy uśmiech,
każdy dobry uczynek, nowy dzień,
nowa wiadomość, dobra ocena,
przyjaciel, spełnione marzenie . . .
a moim szczęściem jest to, że żyję wśród Was !!!

#15 NeoN_WJ

NeoN_WJ

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 05 sierpień 2005 - 09:10

A J.M.Jarre'a dziś widziałam w TV :D i od razu pomyślałam o Wojtku.... :oops:

No prosze.... jest ktos , kto jeszcze mysli o netowych kolegach ;)
  • 0
NeoN

#16 Gość_Majonez_lodz_*

Gość_Majonez_lodz_*
  • Gość

Napisano 05 sierpień 2005 - 17:31

...a u mnie w Lodzi wlasnie zlikwidowali rozklad jazdy autobusów niskopdlogowych dla ON. Fajnie,nie?
  • 0

#17 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 05 sierpień 2005 - 18:01

...a u mnie w Lodzi wlasnie zlikwidowali rozklad jazdy autobusów niskopdlogowych dla ON. Fajnie,nie?


W moim mieście nigdy takiego nie było, a co gorsza; nawet jak się zadzwoni na zajezdnie to też nigdy nic nie wiedzą.
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#18 NeoN_WJ

NeoN_WJ

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 12 sierpień 2005 - 10:22

Bilety jeszcze są dla niepełnosprawnych, będzie jakiś podest specjalnie dla NAS : www.jarre.pl
  • 0
NeoN

#19 Dolores

Dolores

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 126 postów

Napisano 12 sierpień 2005 - 16:01

Kochani:)
Myœlę, że nie ma po co się martwić.
Nie wiem jak jest z wejœciem do Stoczni Gdańskiej. Z pewnoœciš wystarczy dowiedzieć się czy nie będzie problemów z wjechaniem wózka.
Na koncercie U2 na stadionie w Chorzowie były wyznaczone bramki dla osób na wózkach i sama osobiœcie widziałam kilku wózkowiczów.
Panowie będzie dobrze.
Pakować się i jechać by przeżyć swoje marzenia na żywo :D
Pozdrawiam.

Added after 2 minutes:

Widzę, że Neonik już zorientował się w temacie. :D
Cięszę się, że będziecie w Gdańsku.
  • 0
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia...

#20 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 12 sierpień 2005 - 16:25

Cięszę się, że będziecie w Gdańsku.


Kto będzie ten będzie. Osobiście będę go oglądał w TV.
Marzenie się nie spełniło...trudno, ale to chyba pierwszy raz od kilku dobrych lat gdy ponownie zdałem sobie sprawę ze swych ograniczeń, iż niekiedy naprawdę musze mieć kogoś do pomocy i....nienawidze takich chwil, nie ma co ukrywać.
Będę oglądał w TV, jak wspomniałem na wstępie z mocno zaciśniętymi zębami................

Aha, żebym nie wyszedł na całkowitego zgreda, to tym szczęśliwcom, którzy już za 2 tygodnie będą w Gdańsku życze niezapomnianych przeżyć i wrażeń, choć tych, napewno nie zabraknie.
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych