Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

stopien niepełnosprawnosci a grupa inwalidzka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 micia

micia

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 34 postów

Napisano 19 maj 2005 - 16:48

Bardzo prosze o udzielenie informacji jaka jest różnica miedzy stopniami niepełnosprawnosci a grupa inwalidzaka.Wiem ze jest wiele ofert pracy dla osób niepelnosprawnych i w zwiazku z tym chciałam sie dowiedziec czy jesli posiadam umiarkowany stopien niepelnosprawnosci to tak samo jakbym miałą grupe inwalidzaka.Bardzo prosze o jakiekolwiek informacje.Z gory dziekuje
  • 0

#2 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 23 maj 2005 - 07:31

Miciu!
Umiarkowany stopień niepełnosprawności to kiedyś tzw.stara II grupa inawlidzka wydawany dla celów poza rentowych uprawnia Cię do ulg i uprawnień.Pracodawcy często gęsto nie wiedzą jeszcze co to znaczy umiarkowany stopień niepełnosprawności i bardziej przemawia do nich stare nazewnictwo.Aczkowlwiek uprzedzam że pomiędzy nimi jest trochę różnic jednak dla potrzeb pracodawcy informacyjnie można tak powiedzieć a nad resztą niech się głowi dział kadr po dokładne informacje odsyłam do:
http://www.niepelnos.../app/cms/x/5047
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#3 leszki1

leszki1

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 25 maj 2005 - 12:56

najważniejsze , że posiadasz ożeczenie o stopniu niepełnosprawności w stopniu umjarkowanym , co daje szerokie pole do popisu pracodawcą chcących zatrudnić niepełnosprawnego chodzi o dotacie z pfronu na stwożenie mjejsca pracy dła osoby niepełnosprawnej(kasa!) brzytkie wiem, ale im stopień większy tym k. większa , ale potrzeba zauważyć ,że jest większa szansa na pracę i usamodzielnienie się .pozdrowionka
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych