Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Skąd zaczerpneliście pomysł na nicka???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
113 odpowiedzi w tym temacie

#101 the

the

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 290 postów
  • Skąd:Pomorze

Napisano 07 luty 2014 - 22:21

mój nick - bo lubię anonimowowść w tłumie

 

(a kiedyś rozmawiałam z osobą w necie o nicku: WczorajŚciszyłemTelewizor - do dziś mnie to bawi nieziemsko)


  • 1
Nazywaj rzeczy po imieniu, a zmienią się w okamgnieniu.

#102 gorrion

gorrion

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 24 postów

Napisano 11 czerwiec 2014 - 16:02

rozumiem, że the... to  dopiero początek.  Twoje Prawdziwe ID brzmi the psidsent  of United States  of  America  Barrack Obama?

Faktyczne  jesteś tak anonimowy, że prawie mnie zmyliłeś.  (żart)

 

 Natomiast ze mną   sprawa  jest  prosta   jak konstrukcja cepa.

  Jem tyle co wróbelek.  więc  użyłem  hiszpańskiego słowa na wróbel  by uniknąć  polskiego fontu "ó"


  • 0

#103 misshihi

misshihi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Skąd:Warszawa-Mokotów

Napisano 12 czerwiec 2014 - 09:39

Jem tyle co wróbelek. 

No to Ciebie łatwiej ubrać, niż nakarmić, bo wróbel dziennie je tyle, ile waży...  :hehe:


  • 0

"W iskier krzesaniu żywem ,   materiał to rzecz główna. 
Trudno najtęższym krzesiwem 
iskry wydobyć z... substancji miękkiej i podatnej" .


#104 Gość_AleksandraU127_*

Gość_AleksandraU127_*
  • Gość

Napisano 23 wrzesień 2014 - 18:02

Mój nik właściwie wzioł się z mojej poczty e mail :lol:


Mam login do poczty o takim niku na poczcie
  • 0

#105 ramus5

ramus5

    Milczek

  • Zbanowany
  • PipPipPip
  • 40 postów

Napisano 06 luty 2015 - 10:41

U mnie sprawa jest dość banalna. Mój nick zlozony jest ze skrotu mojego imienia i nazwiska i z dnia urodzin.. Poza tym nick pochodzi z mojego adresu mailowego


Użytkownik ramus5 edytował ten post 06 luty 2015 - 10:43

  • 0

#106 Medusa

Medusa

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 20 lipiec 2015 - 20:43

Nic tak nie parzy jak Meduza. Jest to idealny nick dla mnie, ściśle powiązany z moim blogiem, charakterem, a nawet nazwą mojej galerii biżuterii :)


  • 0

#107 Gość_VANPELIS_*

Gość_VANPELIS_*
  • Gość

Napisano 21 lipiec 2015 - 11:00

Wbrew temu co niedawno usłyszałem w tutejszych kuluarach zapewniam , że sugestia (może nawet żartobliwa) odnosnie mego nicku była błędna. Nie ma on nic a nic wspólnego z...penisem :hehe:


  • 0

#108 Jutrzenka

Jutrzenka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 21 lipiec 2015 - 19:19

Wbrew temu co niedawno usłyszałem w tutejszych kuluarach zapewniam , że sugestia (może nawet żartobliwa) odnosnie mego nicku była błędna. Nie ma on nic a nic wspólnego z...penisem :hehe:

VanPELIS nadal nie wyjaśniłeś skąd się "wziąłeś"czyżby odpowiadało Ci to przejęzyczenie? :angel:


  • 0

#109 Gość_VANPELIS_*

Gość_VANPELIS_*
  • Gość

Napisano 22 lipiec 2015 - 09:38

VanPELIS nadal nie wyjaśniłeś skąd się "wziąłeś"czyżby odpowiadało Ci to przejęzyczenie? :angel:

 

Mhm...Skąd się wziąłem? Jak każdy , tak samo i ja zostałem poczęty przez Matkę i... Na Ipon zaszedłem za drogowskazem skrzydlatym i tak trwam po dziś dzień. Raz głosniej , raz ciszej. Samo przejęzyczenie Pani X (tak Ją nazwałem) w stosunku do mego nicku jak i mnie samego uważam nadal za przejęzyczenie "wesołe" , spowodowane zapewne wysoką temperaturą tegoż lata. Niemniej nie było mi do śmiechu , ale czy zawsze mam się śmiać? Pani X niech nie myśli , że się dąsam na Nią. Wszystko jest pod kontrolą i jest spoko :D


  • 0

#110 karollina78

karollina78

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 143 postów
  • Skąd:Poznań

Napisano 24 lipiec 2015 - 06:31

:D  Kiedyś w tv śniadaniowej mówili, że jak nick to imię i rocznik to jest się traktowanym poważnie ;)  :lol: , a, że tv nie kłamie :hehe:  to jestem karollina78.


  • 0

#111 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 24 lipiec 2015 - 11:18

:D  Kiedyś w tv śniadaniowej mówili, że jak nick to imię i rocznik to jest się traktowanym poważnie ;)  :lol:

 

Takie połączenie ma sens, pod warunkiem, że w danym serwisie nie ma dwóch osób o takim samym imieniu i dacie urodzenia ;) Im serwis większy - tym też większe ryzyko, że nasza kombinacja może już być zajęta... Najlepiej zawsze mają Ci, którzy wykorzystają te opcję jako pierwsi :)

A mój nick, to moje imię...


  • 0

#112 otik

otik

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 167 postów
  • Skąd:pyrlandia

Napisano 19 sierpień 2016 - 15:09

Czemu Otik bo  Oti - zdrobnienie od mojego imienia nie wchodziło, dodałam  "k" pierwszą literę nazwiska i jestem . Choć zarejestrowałam się tu nazwą maila to w momencie decyzji  o wstąpieniu do Stowarzyszenia poprosiłam o zmianę. ;)


  • 0

#113 gutek90

gutek90

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • Skąd:Gdynia

Napisano 23 sierpień 2016 - 13:56

Na mnie od zawsze mówią Gutek. Nazywam się Gutkowski i to dlatego. Juz od szkoly podstawowej. W ogole wszędzie się tak przedstawiam - nie tylko w internecie :)


  • 0

#114 ozmo

ozmo

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 456 postów
  • Skąd:Konin

Napisano 01 listopad 2019 - 16:47

Jakoś tak wyszło .  Prosty wpadający w ucho . Pierwsze myśl i wymyśliłem


  • 1


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych