Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Skąd zaczerpneliście pomysł na nicka???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
113 odpowiedzi w tym temacie

#61 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 08 wrzesień 2009 - 00:06

Lilith od postaci z mojej ulubionej sagi..LIlith pierwsza zona Adama uciekla z raju bo nie chciala byc posluszna Adamowi...Lilith także według podan matka wszystkich demonow
  • 0

#62 Kris25

Kris25

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 40 postów

Napisano 08 wrzesień 2009 - 07:16

Kris chyba mówi samo za siebie ;) tylko rok jest o jeden większy hehe pozdrawiam wszystkich Krzysztof
  • 0

#63 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 08 wrzesień 2009 - 08:57

Nika - skrót od imienia / nie od Monika,bo tego imienia nie lubię i gdybym je miała,z całą pewnością bym zmieniła/
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#64 Kris25

Kris25

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 40 postów

Napisano 08 wrzesień 2009 - 09:47

A dla mnie Monika to najpiękniejsze imię na świecie ;D moja żona będzie tak kiedyś miała ma imię hehe
  • 0

#65 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 08 wrzesień 2009 - 11:43

Wiesz - jeden lubi ogórki,drugi ogrodnika córki :)
Gusta są podobno różne i nie podlegają dyskusji :)
Ja tam wolę moje imię :)
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#66 Kris25

Kris25

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 40 postów

Napisano 08 wrzesień 2009 - 12:43

Raz piszesz że gdybyś mogła to byś zmieniła swoje imię a raz że Ci się podoba ;D więc się zdecyduj hehe
  • 0

#67 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 08 wrzesień 2009 - 14:33

Kris25 napisałam,że gdybym je miała,to z pewnością bym zmieniła,ale na szczęście mój nick nie pochodzi od imienia Monika.Nigdzie nie napisałam,że je lubię,wręcz przeciwnie.Oj,nie czytasz uważnie :)
Przysłowie dotyczyło Twojego gustowania w tym imieniu .
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#68 Gość_nicka_brak_*

Gość_nicka_brak_*
  • Gość

Napisano 13 wrzesień 2009 - 21:56

a ja trafilam na Ipon z onetu i tam juz mialam swojego nicka od kilku lat, tu niestety jest zajęty, a że jestem wierną osóbką to innego nie chcialam i tak zostalam bez nicka ;)
  • 0

#69 kurczak

kurczak

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 325 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 14 wrzesień 2009 - 10:12

Ja mam swojego nicka od czasów szkoły zawodowej. Byłam kiedyś w internacie i bardzo się cieszyłam gdy ktoś mnie odwiedzał. Biegłam po korytarzu ciesząc się i śmiejąc, bo zawsze się spieszyłam do gości a że byłam szczupła, i z powodu niepełnosprawności przy bieganiu machałam rękami, to przyjaciółka mnie tak,, ochrzciła,, bo nie dość że: waży jak dobry kurczak, to piskliwa i wszędzie ją słychać i jeszcze do tego skrzydłami macha... hihihi i tak zostało.Toto dzięki któremu trafiłam na czat, zna mnie długo i pamiętał tą ksywkę i tak mnie tu zalogował. A na czacie Kurczak maly, bo ktoś się często pod kurczaka podszywał :) a w tym czasie w kinach grali Kurczaka Małego i tak zostało. Pozdrawiam.
  • 0
CZASEM TRZEBA DAC SIĘ ZGIĄĆ ŻEBY NIE DAĆ SIĘ ZŁAMAĆ. AGA

#70 Golda

Golda

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 193 postów
  • Skąd:Pleszew

Napisano 06 październik 2009 - 18:47

W dzieciństwie byłam "zmuszana" do oglądania tego co większość tzn transmisji sportowych. Zostało mi to do dnia dzisiejszego tylko że sport oglądam już dobrowolnie ;)
W latach 80tych królowała raczej piłka nożna ale zdarzały się też transmisje z Turnieju 4 Skoczni. Tam zapamiętałam min. Weissfloga - Nykenena oraz kilku innych zawodników. Gdy w drugiej połowie lat 90tych sukcesy na skoczni zaczął odnosić Adam Małysz nastąpiła u mnie "recydywa" i dosłownie nie można mnie było oderwać od telewizora w czasie jakiejkolwiek transmisji z zawodów. Wtedy też urzekł mnie Andreas "Goldi" Goldberger...
Stąd wziął się mój nick Golda to żeński odpowiednik ksywy mojego ulubionego skoczka (nooo jednego z ulubionych ale tego najbardziej ulubionego na pewno ;) )

Zaś w obecnych czasach już posiadając własnego mężczyznę mój nick został przerobiony na Złotko, Goldinia i jeszcze kilka innych. Więc tym bardziej nie będę zmieniać mojego nicka na żaden inny :)

I proszę mnie więcej nie wyzywać od serków...
  • 0

Tak sobie wpadłam do Krainy Fantazji i robię za sekretarkę Lenny'ego i spółki :)
Mam nawet własną chmurkę za rogiem obłoku...


#71 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 22 wrzesień 2011 - 20:56

Mojego nicku nie wymaga komentować w zasadzie... Falka, czyli chwilowa ksywka Ciri z Wiedźmińskiej sagi Andrzeja Sapkowskiego :heart: :heart: :heart: Zawsze gdzie się pojawiała ta szarowłosa wiedźminka/czarodziejka/księżniczka to ktoś albo ją o coś ścigał albo wpadała w tarapaty albo zwyczajnie zabijała tych którzy na to sobie zasłużyli, a przeznaczenie szło za nią zawsze krok w krok - ja mam tak jak ona tylko że zabijam tylko wzrokiem (no cóż... czasy się zmieniły :D ) Bynajmniej jej też nikt do niczego nie był w stanie zmusić, bo robiła zawsze to co uważała, że powinna zrobić
  • 0

#72 Valeska

Valeska

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 376 postów

Napisano 22 wrzesień 2011 - 22:44

Ja w sumie gdy mi jest źle to lubię chodzić po cmentarzach (chociaż może trochę mrocznie to brzmi), tym bardziej, że do jednego mam całkiem niedaleko (taki fajny w sumie położony w lesie) i tam właśnie spotkałam chyba ze 3 lub więcej takich imion na nagrobkach, a i w dalszej rodzinie kiedyś ktoś miał tak na imię. Widać przed wojną było to popularne imię na naszych terenach. Poza tym wyczytałam, że Valeska oznacza osobę o jasnych włosach (po czesku zlotowlaska czy jakoś tak) więc tym bardziej do mnie pasuje. A co do nicka na czacie płomyk_na_wierze oddaje po prostu moją osobowość...
  • 0

#73 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 26 czerwiec 2012 - 11:54

Mój nick narodził się kilka lat temu, a dokładnie chyba w 2002 roku. Wtedy postanowiłam, że chcę prowadzić stronę internetową pewnej znanej celebrytki w Polsce (a której, to tajemnica!;-)). Wówczas inna webmasterka, która sporo mnie w tej dziedzinie nauczyła, mówi do mnie tak: "Słuchaj, musisz wymyśleć sobie jakiś pseudonim, nick, coś co będzie Cię wyróżniać w sieci, żeby wszyscy wiedzieli że Ty to właśnie Ty." A więc zaczęłam myśleć... co mnie wyróżnia? Hmmm... no przede wszystkim wzrost! I tak jakoś do głowy wpadła mi Mrówka, a potem skrót Mrówcia. Zlikwidowałam polskie znaki i dodałam jeszcze jedno "a" na końcu. W efekcie końcowym wyszło "mrowciaa" :P Wiele osób mówiło mi kiedyś Misia lub zwyczajnie po imieniu, ale jednak mrowciaa przetrwało a i mi przypadło do gustu... to tyle.
  • 0
"Miłość to pomieszanie podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć, to nie ma o co robić szumu. Jeśli dwa, to nie jest to mistrzostwo świata, ale blisko. Jeśli wszystkie trzy, to śmierć jest już niepotrzebna - trafiłaś do nieba za życia." William Wharton

#74 Gość_bea69_*

Gość_bea69_*
  • Gość

Napisano 06 lipiec 2012 - 19:20

Mój nick
Wszyscy do mnie mówią bea , a te 69 to rok moich urodzin .:)
  • 0

#75 Gość_bodzio2_*

Gość_bodzio2_*
  • Gość

Napisano 07 lipiec 2012 - 18:49

Na mnie kiedyś koledzy w pracy mówili Bodzio, od imienia Bogdan, a 2 to dlatego że jestem podwójnym amputantem ;)
  • 0

#76 Jaskółka

Jaskółka

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 316 postów
  • Skąd:Białystok

Napisano 15 lipiec 2012 - 12:46

Mój nick na forum, to moje imię (niestety jeszcze w formie zdrobniałej, bo zakładany był jakieś 8 lat temu, więc durnota jeszcze była ze mnie mała), no i miasto z którego pochodzę i w którym mieszkam - ot, cała filozofia.
Na czacie zaś używam innego nicku i czasem zdrobnień od niego, czyli Jaskółka_Uwięziona - Jaskółka, Jaskóła, Jask. A skąd? Tak, słuchałam tej piosenki i pomyślałam sobie, kurcze, to jakby o mnie :rumieniec: :
Stan Borys - Jaskółka Uwięziona
  • 0
- wkłady do pochłaniaczy wilgoci, kadzidełka, olejki - sprawdź sam!

Znajdź siłę w swym sercu , aby biła blaskiem Twych oczu - Jaskółka Uwięziona

#77 waldik

waldik

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 328 postów

Napisano 15 lipiec 2012 - 16:29

Mój nick pochodzi od mojego imienia wypowiadane zdrobniale. Wymyśliłem go podczas rejestracji na forum. :)
  • 0

#78 Gość_Miroslaw35_*

Gość_Miroslaw35_*
  • Gość

Napisano 11 październik 2012 - 19:13

Zwykle od nazwiska, na tym forum wiadomo :P
  • 0

#79 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 12 październik 2012 - 10:42

Nie chciałam, aby mój nick był od mojego imienia, czy też jakiejś daty. Jakoś nie pasowało mi to w momencie rejestracji. Przyznaję się, że nigdy aniołkiem nie byłam ... :P Jednak nick taki w "mig" wymyśliłam, na przekór wszystkiemu i z nutką zadziorności :P;):)
  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#80 ajax

ajax

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 44 postów

Napisano 12 październik 2012 - 12:51

Byłem zafascynowany filmem "Troja" i bohaterską postawą Ajaxa obok Achillesa
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych