Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Skąd zaczerpneliście pomysł na nicka???

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
113 odpowiedzi w tym temacie

#41 Tygrysek

Tygrysek

Sufler

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 378 postów

Napisano 20 czerwiec 2006 - 21:19

Mój nick mówi sam za siebie :)
Tygrysek to przyjaciel Kubusia Puchatka, napewno każdy go zna. Po drugie to wielki urwis. "Skarcze, bryka i wiruje" :) Ja własnie taki jestem, chociaż może tego nie widać na zewnątrz, ale w środku ............... hihihi ;)
  • 0
"... Solą Życia Jest Miłość ..."
[you] czy wiesz, że kocham tylko Kurczaka ?? :)

#42 jjopka

jjopka

Mruk

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 145 postów

Napisano 20 czerwiec 2006 - 22:30

Mam młodszego brata ,jak zaczynał mówić wołał na mnie najpierw jop a później jopka,zamiast jolka i tak zostało :).dla mnie mój brat jest mały a wzrost ponad 180 centymetrów przy moich niecałych 150 ,trwa to już prawie 50 lat hi hi
;)
  • 0
Mimo wszystko kocham Cię życie,choć dajesz czasem takiego kopa że....

#43 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 21 czerwiec 2006 - 07:29

A mój nick wzioł sie z tego, że nie chciało mi sie wymyślać, bo szybko chciałem zobaczyć jak te czaty wyglądają gdy zainstlowałem net...... tymczasowy- tymek, a z czasem stał sie stałym nickiem :) hehehehe a wiele osub na czacie zawraca się do mnie imieniem Tymoteusz :)
  • 0

#44 Bear

Bear

Podpowiadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 176 postów

Napisano 21 czerwiec 2006 - 10:54

Ankh, niestety musze się zgodzić z 531, że klucz ankh i voodoo nie mają ze sobą nic wspólnego.

Tymku, Twoje imie jest zajefajne i jush w tym momencie żałuję, że rodzice mnie tak nie ochrzcili.

Moj główny nick (Shakal) został wymyślony przez mojego brata Wojciecha, podczas tworzenia mojego pierwszego konta meilowego, brat zapytał jak ma się nazywać to konto a ja miałem pustkę w głowie i kasetę Liroya "Dzień Shaka la' " w walkmanie, więc braciak podchwycił muzyczny temacik i od tamtej pory jestem Shakalem.

Jestem Shakalem nie da się zaprzeczyć, tego się nie bada i tego się nie leczy, z tym się człowiek rodzi, żyje i umiera, tym się nie zarazisz bowiem to się nie udziela:)

A Bear, hmmm to zawdzięczam mojej ukochanej Kici, która mówi na mnie "miś" a ja jako entuzjasta języka angielskiego przetłumaczyłem sobie "misia" i wyszedł Bear, taka tam etymologia:cool:

W ten oto sposób mam dwa nicki
  • 0
"W rzeczywistości problem nie polega już na tym, by się dowiedzieć, czy Aniołowie istnieją, lecz raczej na tym, czy archanioł Gabriel jest lepszym trębaczem od Milesa Davisa"

Pierre Jovanovich

#45 Al

Al

Sufler

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPip
  • 322 postów

Napisano 21 czerwiec 2006 - 15:12

Al - od Aldunia :):):)
  • 0
Non si apprende niente di quanto ti viene raccontato, devi scoprirlo da solo.

#46 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 21 czerwiec 2006 - 17:42

Hehe Shakalu ale ja na imie mam trochę inaczej :P
  • 0

#47 okularnica

okularnica

Podpowiadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 21 czerwiec 2006 - 18:23

okularnica- z racji moich okularków ;)
  • 0

#48 Bear

Bear

Podpowiadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 176 postów

Napisano 21 czerwiec 2006 - 20:25

źle się wczytałem tymku ale seryjnie chciałbym mieć na imię Tymoteusz:)
  • 0
"W rzeczywistości problem nie polega już na tym, by się dowiedzieć, czy Aniołowie istnieją, lecz raczej na tym, czy archanioł Gabriel jest lepszym trębaczem od Milesa Davisa"

Pierre Jovanovich

#49 Fibi

Fibi

Gawędziarz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 23 czerwiec 2006 - 18:02

Nad nick-em dla siebie trochę rozmyślałam.Patrzyłam na nicki innych,były takie orginalne i też chciałam by mój był niebanalny.
Imię FIBI,kojarzy mi się z osobą troszkę zadziorną ,milusią roztrzepaną.Ja trochę taka jestem. :P
Fibi to imię jednej z postaci mojego ulubionego sitkomu''Przyjaciele''[choć Fibi nie była moją ulubienicą]
FIBI jest to też skrót od ''FRIENDSHIP BOOK'' . W FB wpisują swoje adresy ludzie z całego świata ,któży chcą korespondować.Można tam sobie wpisać swój adres lub zpisać czyjś .FB-sy ślę się od osoby do osoby.Dzięki FB znalazłam mnóstwo wspaniałych przyjaciół na całym świecie [ok nie na tak calym świecie :)]
  • 0

#50 jjopka

jjopka

Mruk

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 145 postów

Napisano 23 czerwiec 2006 - 20:15

Al - od Aldunia :):):)

Serwusik Aldunia , dzięki za pozdrowionka , też Cię pozdrawiam choć nie znam , ale miło mi , również wszystkiego dobrego Ci życzę :) :)
  • 0
Mimo wszystko kocham Cię życie,choć dajesz czasem takiego kopa że....

#51 Alchemia

Alchemia

Narrator

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 24 czerwiec 2006 - 22:46

moj nick (Alchemia) pochodzi od mojej ulubionej spolki gieldowej :D
  • 0

#52 Paulla

Paulla

Gawędziarz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 897 postów

Napisano 25 czerwiec 2006 - 14:27

Choć mam na imię Paulina to wszyscy mówią na mnie Paula i stąd pomysł na nicka. A dlaczego przez podwójne l? żeby było bardziej oryginalnie.
  • 0
"Wszystkie niejasne pojęcia muszą upaść nim uczeń może nazwać siebie mistrzem..." Bruce Lee
"Trzeba mieć niemało odwagi, aby się ukazać takim jakim się jest naprawdę." Søren Aabye Kierkegaard

#53 andzia12

andzia12

Sufler

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 351 postów

Napisano 01 sierpień 2006 - 17:36

Mój nick to proste mój kuzyn mnie tak napisał w profilu i tak pozostało maje imię ANIA a napisał ANDZIA12
  • 0
Sprzedam rower trzykołowy

#54 lewek

lewek

Milczek

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 22 postów

Napisano 17 sierpień 2009 - 20:04

LEW - Nieustraszony w boju symbol siły. Tacy też chcą być rastamani w walce o swoje ideały. Trójkolorowy lew to herb Etiopii.

myślałam jeszcze o tradycyjnej ksywce: huncwot (względnie huńćwok) ;Pp
poza tym miałam jeszcze do wyboru chlora, ćpuna, menela, kloszarda i chuligana xDD
  • 0

#55 punk

punk

Sufler

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 17 sierpień 2009 - 21:59

Ja mam swojego nicka po części z powodu słuchania punk rocka :P
  • 0

#56 Lestat

Lestat

Sufler

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 414 postów

Napisano 18 sierpień 2009 - 12:06

Logując się na forum zastanawiałem się co wpisać jako nick, szukałem czegoś nie typowego a zarazem prostego i czegoś związanego ze mną i tak pomyślałem o nadziej.
Nadzieja to też tytuł jednego z moich ulubionych wierszy :) no i to tytuł przypowieści którą lubię :)
mówią że Nadzieja jest jednym z trzech kluczy do szczęścia :)
no i jest jeszcze jeden powód czemu akurat nadzieja.
  • 0
"Nie staraj się być człowiekiem sukcesu. Stań się raczej człowiekiem wartości."

#57 Bobusia

Bobusia

Milczek

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 29 postów

Napisano 18 sierpień 2009 - 16:00

Pisząc kiedyś na klawiaturze moje imię zamiast g wystukało mi się b no i jestem Bobusia.
  • 0

#58 Lestat

Lestat

Sufler

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 414 postów

Napisano 18 sierpień 2009 - 18:13

poprawka do mojej wypowiedzi ,, i tak pomyślałem o,, nadziej oczywiście :) taka drobna literówka :)
  • 0
"Nie staraj się być człowiekiem sukcesu. Stań się raczej człowiekiem wartości."

#59 nonames

nonames

Sufler

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 19 sierpień 2009 - 14:53

NONAMES - bezimienny dawno dawno temu za górami za lasami... to nie ta opowieść :)

więc kiedyś kiedy nie było nickow(lata 94,95) bez znaczenia czyli bardzo dawno na MIRC-ach byłem znany jako jacura(jac +cura) - jac - skrót od imienia jacek a cura(włoski) - troska bo troszczyłem się o wszystkie kobiety nowicjuszki (wszyscy wtedy byli nowicjusze) w internecie byłem opem na 4 dużych kanałach i kilku mniejszych ale pewnego dnia zorientowaliśmy się że w MIRC-u jest dziura dzięki której można przejmować kanały i przejęliśmy ponad 500 kanałów na świecie to było piękne byliśmy panami wszystkiego 2 dni po tej akcji świat wrócił do normy program naprawili grupa ludzi która to zrobiła została pozbawiona wszystkiego bany mieliśmy wszędzie poza Czechami to był koniec i wtedy w 96 zmieniłem nicka na nonames - bezimienny bezimienny ponieważ wszytko co było zostało stracone nick jako forma przenoszenia osoby w świat internetu przestał istnieć stracił na znaczeniu stał się nierozpoznawalny dołączył do zwykłych użytkowników i nawet przez nich przestał być uznawany stracił swoje imie na zawsze dlatego bezimienny

I tak rzekł Wędrowiec w obliczu przeciwności losu i krwi rozlewu:
Każdego poranka budzą się pośród bagniska starożytnych smutków. Bez ziemi, z umysłem skrepowanym okowami. Lata całe czekałem, pogrzebany głęboko w kamieniu. Stamtąd ruszyłem na wędrówke po powierzchni fal, smagany wichrami zim. Szukałem więzienia mego szlachetnego brata. Dla kogoś, kto samotnie wędruje śćieżką wygnania, smutek jest okropnym kompanem. A ten świat z każdym dniem rozpada się i ginie. Władcy leżą martwi, pozbawienie radości hulaszczego życia. Wojownicy spoczywają dumnie przy murach. Wojna zniszczyła wielu, wielu pociągneła za sobą. Zrozpaczony człowiek ukrył przyjaciela w kamiennym grobie. Stwórca ludzi zniszczył to miejsce. Dzieła gigantów niszczeją w milczeniu, pozbawione gwaru dawnych mieszkanców.

kiedyś chcieliśmy odkupić swoje winy i wrócić do dawnych nick-ow ale nasz występek który łamał wszystkie możliwe przepisy został potraktowany jak nigdy ban-y były poustawiane do 2006 r świat się zmieniał ludzie już nie ci sami i tak zostałem bezimiennym jako synonim wygnania banicji
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#60 waldik

waldik

Sufler

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 328 postów

Napisano 19 sierpień 2009 - 20:50

Mój nick jest podobny do imienia ponieważ taki chciałem bo łatwo go zapamiętać
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych