Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Skąd zaczerpneliście pomysł na nicka???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
113 odpowiedzi w tym temacie

#1 Malpka

Malpka

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 01 sierpień 2006 - 09:30

Mój NIK :
myślałam nad nim z 2 iponkami , oglądając gify. Nagle moje oczy zobaczyły tę małpkę, którą ją widzicie teraz po lewej stronie. Postanowiłam ze zostaję małpką śliczna jestem nie praw dasz:):)
  • 0
chodź [you] poskaczemy razem w małpim gaju

#2 Gisia

Gisia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 89 postów

Napisano 10 sierpień 2006 - 22:48

Gisia lub a- gisia to zdrobnienie od Agnieszka według mojego brata, który będąc maluszkiem nie był wstanie tego wymówic i tak sobie sprytnie to skrócił :)
  • 0
...and mirror says " Everybody is beautiful"...

#3 Santa

Santa

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 178 postów

Napisano 10 sierpień 2006 - 21:58

Z moim nickiem to było tak, że odkąd nabyłam stałe łącze internetowe, napotkałam wiele miejsc, gdzie trzeba było się logować, wymyślać jakiegoś "nicka". No i tak mi przyszło do głowy "santa". Potraktowałam to jak imię, które usłyszałam kiedyś w jakimś filmie i bardzo mi się spodobało. I właśnie w ten sposób loguję się najczęściej. :)

Najśmieszniej jest, kiedy rozmawiam z cudzoziemcami na czacie lub komunikatorze. Włosi traktują mojego nicka jako jawną prowokację, wnikliwie sprawdzając moją "świętość". ;)
Z kolei obywatele krajów anglosaskich ciągle zastanawiają się czy jestem chłopcem czy dziewczynką. Wszak właśnie mianem "Santa" w ich krajach określa się Świętego Mikołaja. :D;)
  • 0
". . . kiedy czegoś gorąco pragniesz cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu."

[you] bardzo mi miło Cię poznać :)

#4 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 07 maj 2005 - 19:02

Niektóre z nich da się roszyfrować....ale te pozostałe, śmieszne czasami i dziwne, niezrozumiałe? - skąd je wzieliście?

Jeśli to nie tajemnica to napiszcie...

Mój jest taki, bo gdy się rejestrowałam patrzyłam na zegarek i wymyśliłam Minutka :)
  • 0

#5 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 07 maj 2005 - 19:55

Mój mocno zdrobniały nick się wziął się stąd ze ,gdy jeszcze prawie na początku,ze dwa lata temu,nasz czat był na serwerze polczatu,nick tomek,tomasz itp.były już zarezerwowne,a wiec stąd nick tomaszek,
A nie jak niektórzy sugerowali ze to od tomaszka z "Nocy i Dni" ;)
  • 0
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#6 Gość_Karina_*

Gość_Karina_*
  • Gość

Napisano 07 maj 2005 - 20:58

Pewnie że łatwo rozszyfrowac co niektórych :P :P Moj nick to po prostu moje imię :D W pierwszej chwili, gdy chciałam się zarejstrować na IPONie to zachodziłam w głowę (E) pod jakim nickiem tu zaistnieć (E) ale ostatecznie doszłam do wniosku, że Karina nie jest w końcu aż tak popularnym imieniem, aby było ich tu tysiące :D a że sama też je lubię :-D to ostatecznie postanowiłam że nie będę nic wymyślać tylko zarejstruję się pod wlasnym imieniem ;)
  • 0

#7 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 09 maj 2005 - 07:46

Mała-niektórzy na początku sugerowali zmianę nicka...Ale tak kiedyś nazwała mnie moja kierowniczka w pracy,a ponieważ to jedna z najcudowniejszych osób pod słońcem...Byłam najmłodsza w dziale :-D .Pani Haniu!To z wyrazami sympatii.(cmok)
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#8 NeoN_WJ

NeoN_WJ

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 09 maj 2005 - 11:57

NeoN-
Z bratem od dluszczego czasu zastanawialismy sie jak tu zalozyc internet w domu. Chodzilismy najpierw do kawiarenki internetowej po czym padla propozycja aby ten internet w domu byl (przez modem) .
Podczas mojej nieobecnosci - bylem w pracy, brat zawolal czlowieka z tej kawiarenki. Zalozyl konto i juz. Przychodze ja do domu a brat mi pokazuje www dziala. a ze i od razu zalozyl mail neon@bti.pl.
Zaczalem pisac na grupy dyskusyjne..... neon i neon zostalo od 1999? chyba... :-)
  • 0
NeoN

#9 Kati

Kati

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 09 maj 2005 - 15:53

Mój nick Kati - powstał na pierwszym zlocie jakim byłam, na majówce w Ciechocinku :D :D. Na samym poczatku wchodziłam pod swoim imieniem Katarzyna, jednak brzmiało to bardzo oficjalnie i nie podobało mi sie zbytnio :cry: . Dlatego tez jeden z iponków zapisujac mój telefon wpisał mnie jako Kati, :-P bardzo mi sie spodobo to zdrobnienie od mojego imienia ;) i postanowiłam tez uzywac takiego nicku :-P
Kati

  • 0
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

#10 Foxtrott

Foxtrott

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 194 postów

Napisano 09 maj 2005 - 16:44

Ktore sa smieszne ?????
  • 0

#11 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 09 maj 2005 - 21:20

Jest kilka, które wprawiają, że moja buzia się śmieje, ale na podstawie takiej, że uśmiecham z powodu pomysłowości tych osób a nie, że się z nich nabijam... Nie będę pisać jakie, bo może ktoś tego po prostu sobie nie życzy.
  • 0

#12 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 09 maj 2005 - 23:44

Mój nick, to moja ksywka ;)
W dzieciństwie i w wieku szkolnym właściwie każdy miał jakieś przezwisko, a ja nie... Nic do mnie nie chciało przylgnąć :)
Kiedyś miałam zielone oczy (o dziwo, w wieku 21 lat zmieniły mi się na niebieskie) i podobno jestem nieufna, ale także nieprzewidywalna (takie bywają koty ;) ). Gdy miałam 17 lat nazwał mnie tak brat mojej przyjaciółki. Ta ksywka przylgnęła do mnie i tak zostałam Kicią :-D
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#13 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 10 maj 2005 - 09:18

Mój nick pochodzi od wspaniałego psa bernardyna, którego spotkałam kiedyś w Bieszczadach, (to była przemiła suka Baba) i od mojego dobrego kolegi, który w pracy zamiast powitania zawsze mówił:" A co tam Babo w polityce słychać" i tak już zostało. Iponki mimo Waszych protestów nicka nie zmienie (ble)
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa

#14 marsjanka

marsjanka

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 35 postów

Napisano 10 maj 2005 - 10:01

Mój nick wiął się stąd,że gdy w tym roku byłam w sanatorium ,to tam codziennie zajadałam batoniki Marsy i stąd powstała Marsjanka :D uwielbiam Marsy!!:)
  • 0

#15 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 10 maj 2005 - 16:50

Hmmm..... Mój nick jest baaardzo wydumany :-D .Chciałam cuś prostszego, ale to co wklepywałam w klawiaturkę okazywało się być zajęte. Ponieważ kilka lat temu byłam w Egipcie i tak od tubylca dostałam różę, więc... Tak powstała Rozaegipska. Pod takim nickiem poznał mnie mój Ukochany Mężczyzna czyli Marder... Ta znajomość zaczęła mnie zmieniać (ale to inna bajka ;) ) i zmienił się też mó nick na czacie. Jestem zwyczajną Monią. Jedynie tu, na forum pozostała Rozaegipska... Może to i dobrze. Ten nick przypomina mi, jak długą drogę przeszłam przez ostatnie 3 lata, jak bardzo zmieniło się moje życie i jak nadal się zmienia...
  • 0

#16 Wiktoriabis

Wiktoriabis

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 116 postów

Napisano 10 maj 2005 - 18:27

Jestem tu nowa. Bardzo mi się tu spodobało i wchodzę tu codzienie jeśli oczywiście znajde chwilę czasu. Zawsze chciałam poznać osoby sprawne inaczej. Moj nicek wzioł sie z czystego przypadku. Szukałam strony w której bym mogła pogadać z ludzmi podobnymi do mnie.( 2 tygodnie to trwało)Od lutego mam internet przez modem nie zawsze działa ,ale znalazlam na to sposób.
Więc weszłam na Bochnie i pytam nieśmialo czy ktoś wie o stronie dla niepełnosprawnych .Jakaś duszyczka podala mi adres iponu. Weszlam na nicku tymczasowym Gracja od czasopisma Integracja ale jakoś mi to nie podobało. Próbowałam być Magnolią bo lubię te dzrewa wiosną całe pokryte kwiatami ,ale niestety był zajety ten nicek,potem Macierzanka ale to za długie mi się wydawalo. Nagle pomyślałam żę Wiktoria będzie super,bo wreszcie znalazłam czego szukałam odniosłam zwycięstwo bo was kochani znalazłam z czego się bardzo cieszę ,bo może moje życie zmieni się choć na odrobinę.
To jest cała chistoria mojego nicka.
Pozdrawiam Wiktoria
  • 0
Nadzieja jest najceniejszą towarzyszką życia.

#17 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 10 maj 2005 - 19:03

A skąd ten twój nick: "Makowa panienka"?, bo twojego nicku "Wiktoria" to tutaj nie widać.
  • 0

#18 Wiktoriabis

Wiktoriabis

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 116 postów

Napisano 10 maj 2005 - 21:57

Sorki zapomnialam powiedziec ze pierwsze weszlm na forum (chcialam napisac wiersz) i weszłam pod nickiem Makowa Panienka.Bajka mi się podobała i dialogii Makowej panienki do Emanuela. Na czacie zmienilam nicka bo wydawał mi się za długi do wklepywania , a ja nie pisze sprawnie.
Zostało tak na forum mam Makowa panienka a na czacie Wiktoria. i to wszystko moge dodac ze to jedna osoba o dwóch nickach :-D :) ;)
  • 0
Nadzieja jest najceniejszą towarzyszką życia.

#19 Maskotus

Maskotus

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 562 postów

Napisano 16 maj 2005 - 05:57

Maskot od greckiego imienia Maskotus... ;)
  • 0

#20 Pinky

Pinky

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 16 maj 2005 - 10:15

Pinky'm nazwali mnie kiedys koledzy bo jestem fanem zespolu Pink Floyd ( i kilku innych). Od lat rzadko kiedy ktos do mnie mowi po imieniu i tylko obce osoby. A najgorsze jest to ze nielubie, wrecz nienawidze rozowego koloru :lol:
  • 0
Nie nauczono mnie paciorka, nigdy nie byłem u spowiedzi.
Więc od czupryny do rozporka, niejeden diabeł we mnie siedzi.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych