Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Rozszczep kręgosłupa,przepuklina rdzeniowo-oponowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

#81 Gość_Mały książe_*

Gość_Mały książe_*
  • Gość

Napisano 12 styczeń 2013 - 14:06

Witam nawet nie wiecie jak ja was kocham za to ,ze jesteście dla mnie nadzieją. Mam córkę 10 lat z roszczepem na wózku. zawsze myśle czy będzie kiedyś mogła załozyć rodzinę , być , samodzielną, a przedewszystkim długo, długo życ. Moja Klaudia bardzo cierpi z powodu silnych bóli kręgosłupa. wystepują one wczasie gorączki lub problemów z zastawką. Proszę opowiadajcie o sobie, o swoim życiu, jesteście dla mnie wzorem.Pokażcie nam jak mamy zyc.Obecnie bardzo dużo dzieci rodzi się z tym schorzeniem. odwiedzcie też forum dar życia tam jest wiele młodych mam, które czekaja na jakieś nadzieje, wiadomości, doświadczenia osób dorosłych.

Witam.Też to mam.Podonie jak u kogoś z piszących tu ,mnie rónież lekarze nie dawali żadnych szans na chodzenie.Pomylili się.

Lekarz widzący mnie idącego nie mógł uwierzyć.To było wbrew ich ograniczonej wiedzy :) .

Nie mam żadnych bóli.Pozostał częściowy brak czucia w nogach co nie przeszkadza mi w normalnym życiu. Mam dzieci,miałem żonę :),kocham jak każdy i jak każdy mam swoją Różę jak ze snu :) .Jeżdżę po całym kraju, jak trzeba.Staram się normalnie żyć.Co do zniszczonych nerek o czym ktoś pisał. Nie musiało do tego dojść , wystarczy zrobić odpowiedni zabieg.Tylko to już nie jest temat na publiczną dyskusję.Jeśli to komuś w czymś pomoże, to chętnie podzielę się własnymi doświadczeniami.


Użytkownik Mały książe edytował ten post 12 styczeń 2013 - 14:08

  • 0

#82 Gość_santiagowp2_*

Gość_santiagowp2_*
  • Gość

Napisano 16 listopad 2013 - 21:46

Hej wszystkim też mam to cudo 28 lat śląsk mail jak co santiagowp2@vp.pl

L5 tam ulokowala sie mopja przepuklina chodzę o własnych siłach od dziecka byłem cewnikowany kolo 16 roku zaprzestawalem różne wkladki itp i jeszcze jeden sposób znalazłem na siebie ale to ew indywidualnie i tylko męszczyzni mogliby to zrobić nie mam wodogłowia i zastawki prawe biodro coś wywichniete od pasa w dół gożej niż u normalnego człowiek od kolan w dół prawie bez czucia  druty śruby coś ze ścięgnami mialem robione ale to takie pierdoły można powiedziec wiele nie wnoszące do życia chodz za małolata miesiące w domu szpitalach udreka teraz prawdopodobnie czekaja mnie kolejne zabiegi w prawej stopie jestem po 2 amputacjach lewa stopa 5 kosc prawa 5 palec obecnie borykam sie z nie gojąca rana na śródstopiu ponad rok różne pomysły już były czekam na kolejnych lekarzy w życiu bywa różnie czy z kobietami czy z pracą jestem na rencie socjalnej ale to są grosze ale jakby ich nie bylo byłoby jeszcze trudniej pozatym lubię sport  grywam troche w tenisa stołowego z małymi wynikami pozdrawiam wszystkich :)


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych