Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

problem z gadu-gadu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 micia

micia

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 34 postów

Napisano 09 luty 2005 - 17:34

Niedawno mialąm robiony format dysku i ściagłam sobie najnowsza wersje gadu,niestety pojawil sie problem poniewaz jak chce wysłac jakas wiadomosc pojawia sie komunikat ze wystąpil blad 22.Pozatym jak chce wejsc na poczte na onecie ramka w ktora wpisuje sie adres jest żółta i nie mozna otworzyc skrzynki.Moze ktos z was mial juz podobny problem.Bardzo prosze o pomoc.Z gory dziekuje.
  • 0

#2 Michał

Michał

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 126 postów

Napisano 06 lipiec 2005 - 11:48

A u mnie dzisiaj zastrajkował gg! Niby słonko jest ( czerwone-niedostępny), ale po otwarciu gg, nie ma nic! Pustawo, tylko mój numer na samej górze... Co jest? U Was podobnie?
  • 0

#3 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3579 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 06 lipiec 2005 - 19:02

Wygląda to tak, jakby wcięło Ci listę kontaktów. Jeśli miałeś wyeksportowane kontakty do pliku lub na serwer, to wystarczy je importować. najlepszym rozwiązaniem jest zmiana klienta gg - istnieje wiele alternatywnych, np Akuku lub Miranda.

Pozdrawiam
marder
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#4 Michał

Michał

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 126 postów

Napisano 08 lipiec 2005 - 15:13

Dzięki za podpowiedź, ale już wczoraj udało się wszyscy naprawić. Wygląda na to, że była to chwilowa awaria mojego kompa.
  • 0

#5 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 08 lipiec 2005 - 18:31

Error 22
Przyczyna - duży rozmiar pliku archives.dat czyli archiwum rozmów.
Skutek - błąd przy wysyłaniu wiadomości o treści "Error22" z przyciskiem "OK" który należy przycisnąć aby dalej pracować z GG.
Rozwiązanie - usunięcie pliku Archives.dat z folderu users/nazwa użytkownika (gdzie "nazwa użytkownika to Twoja nazwa użytkownika) lub uporządkoanie archiwum.

Poradę ściągnęłam z tego serisu GG: http://www.ggcenter.net/
Polecam te stronki dla "fanów" GG ;) :P
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#6 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3579 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 08 lipiec 2005 - 20:21

Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że to leczenie trądu pudrem... wg. mnie, skoro klient gg szwankuje, oraz posiada wiele niedogdoności (reklamy) należy go wymienić.
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#7 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 08 lipiec 2005 - 22:14

Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że to leczenie trądu pudrem... wg. mnie, skoro klient gg szwankuje, oraz posiada wiele niedogdoności (reklamy) należy go wymienić.


Tylko żeby to nie była wymiana siekierki na kijek. :P

Dotychczas nie znalazłam komunikatora, który byłby przynajmniej tak dobry jak gg. :( Szukam, w razie, gdyby gg zechciało mi kiedyś nawalić nieodwracalnie. Na razie jest ok - odpukać!! :>
  • 0
Daga

#8 ankh

ankh

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 23 lipiec 2005 - 22:18

Daga ,ja mam TLEN komunikator ,i od 2 miesięcy nie mam z nim żadnnego problemu ,gdzie gg się zawieszało, co najmniej, raz na dwa tygodnie :D :D
  • 0
"Czyny za życia odbiją się echem w wieczności"
gen. Maximus

#9 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 23 lipiec 2005 - 22:22

Daga ,ja mam TLEN komunikator ,i od 2 miesięcy nie mam z nim żadnnego problemu ,gdzie gg się zawieszało, co najmniej, raz na dwa tygodnie :D :D


Ale ja nie mam problemów z gg. Zmieniłam providera i dalej - odpukać! - nie mam. Szukam na wszelki wypadek. Tlen nie działa wcale. Jak mi wszystko padnie, to ostatecznie mam Skype'a. :)
  • 0
Daga

#10 ankh

ankh

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 23 lipiec 2005 - 22:25

www.tlen.pl
jakby co :D
  • 0
"Czyny za życia odbiją się echem w wieczności"
gen. Maximus

#11 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 29 lipiec 2005 - 17:36

Donoszę uprzejmie, że już wiem, że to wszystko to nie sprawa gg, tylko providera. Zmieniłam providera i od 2 tygodni mam problemy z gg. Nie wiesza się, nie psuje itd., ale kilka razy dziennie po prostu się wyłącza, samo z siebie. Wystarczy je zwyczajnie włączyć na nowo, ale jest to irytujące. :/

No i - mimo ustawień - nie włącza mi się automatycznie przy uruchomieniu kompa. Najwyraźniej gg to program dla modemowców, nie dla tych, co mają stałe łącze.

A swoją drogą, kurczę, czemu providerzy to robią? Co za durne ustawienia mają, że gg wariuje? Mój provider zaklinał się, że nie żadnych portów nie blokują... Nie mam powodu do narzenań poza tym, bo sieć działa bezbłędnie (odpukać!).
  • 0
Daga

#12 Majka_Cz

Majka_Cz

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 320 postów
  • Skąd:Poznań

Napisano 29 lipiec 2005 - 18:38

Najwyraźniej gg to program dla modemowców, nie dla tych, co mają stałe łącze.


Daga muszę zaprostesotwać ja na stałym (kablówka) lecę od początku 2001 roku i jak dotąd gg mało co szwankował i mój provider (ICP) jakoś problemów w kierunku gg nie robi. Używam też tlena oraz skype czasami ale to inna bajka. Więc muszę zaprzeczyć Twojemu stwierdzeniu że to tylko dla modemowców. Widac coś jest nie tak na Twoich łączach bo u mnie ok czasami były awarie ogólne jak gg coś kopało i może 2 razy jak ruoter icp szwankował ale tak to jest ok :-P Życzę jednak by u Ciebie było ok
  • 0
Majka_Cz

#13 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3579 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 29 lipiec 2005 - 19:03

Majciu, ale na grupach ICP nie raz i nie dwa czytałem narzekania na Elsat - zwłaszcza ludzi z górnego tarasu Rataj :)

Pozdrawiam
marder
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#14 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 29 lipiec 2005 - 19:23

Maju, ale ja wciąż nie narzekam, narzekają na gg posiadacze stałych łącz, nie modemów (jak zdążyłam zauważyć), ale u mnie na stałym, chociaż działa gorzej niż na modemie, nic się nie wiesza (odpukać!). GG działa mi i tak najlepiej ze wszystkich znanych mi komunikatorów. :-D

Teraz za to mi komp nie wyrabia, bo jest za słaby, żeby uciągnąć taką dobrą sieć. ;-)) W życiu nie był tak zamulony... pół minuty rozciąga mi Mozillę z paska (otwartą!), a nową zakładkę czasem i minutę otwiera - pustą. Grrr.
  • 0
Daga

#15 Majka_Cz

Majka_Cz

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 320 postów
  • Skąd:Poznań

Napisano 29 lipiec 2005 - 19:47

Majciu, ale na grupach ICP nie raz i nie dwa czytałem narzekania na Elsat - zwłaszcza ludzi z górnego tarasu Rataj :)

Pozdrawiam
marder


Hihi za dużo czytasz :P ;) a na serio z gg u mnie naprawdę rzadko coś się dzieje, nie ważne że ja też pod elsat podlegam :D
  • 0
Majka_Cz

#16 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 29 lipiec 2005 - 19:49

Mówcie do mnie jeszcze. :P

A czemu gg nagle samo nie widzi, że jest online, tylko trzeba mu pokazać?
  • 0
Daga

#17 Majka_Cz

Majka_Cz

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 320 postów
  • Skąd:Poznań

Napisano 29 lipiec 2005 - 19:49

Maju, ale ja wciąż nie narzekam, narzekają na gg posiadacze stałych łącz, nie modemów (jak zdążyłam zauważyć), ale u mnie na stałym, chociaż działa gorzej niż na modemie, nic się nie wiesza (odpukać!). GG działa mi i tak najlepiej ze wszystkich znanych mi komunikatorów. :-D

Teraz za to mi komp nie wyrabia, bo jest za słaby, żeby uciągnąć taką dobrą sieć. ;-)) W życiu nie był tak zamulony... pół minuty rozciąga mi Mozillę z paska (otwartą!), a nową zakładkę czasem i minutę otwiera - pustą. Grrr.


Ja nie mówię że narzekasz...wręcz odwrotnie ja tylko mówiłam że gg jest również dla stały a nie tylko dla modemowców jak sugerowałas -tak zrozumiałam. Życzę zatem by komp wyrobił :)
  • 0
Majka_Cz

#18 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 29 lipiec 2005 - 19:54

[quote][/quote]

Ja nie mówię że narzekasz...wręcz odwrotnie ja tylko mówiłam że gg jest również dla stały a nie tylko dla modemowców jak sugerowałas -tak zrozumiałam. Życzę zatem by komp wyrobił :)[/quote]

Raczej zwracałam uwagę, że gg działa BEZBŁĘDNIE tylko na modemie. No, przynajmniej na Polboksie. A skargi słyszę, że to gg szwankuje... Nieprawda, to providerzy. Tylko nie wiem, dlaczego. Ma ktoś jakiś pomysł? ;) Niech ktoś ma... bo jak u mnie na stałce też zacznie wariować, to muszę wiedzieć, za co ochrzaniać providera. :>
  • 0
Daga

#19 WojtekK

WojtekK

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 430 postów

Napisano 30 wrzesień 2005 - 10:28

Wlasnie sciagnolem Mirande i zaraz ja przestetuje, i wtyczki do TLEN i GG
:D
  • 0
"idź tak przez życie,aby ślady Twoich stóp przetrwały Cię"
Jan Chrapek

#20 auger

auger

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 02 styczeń 2006 - 09:59

Info moze troche spoznione, ale nadal aktualne.

Offline chwilowo wstrzymane
22.12.2005

Informujemy użytkowników sieci Gadu-Gadu, iż z uwagi na znaczne przeciążenie serwerów wiadomościami przesyłanymi do osób, które nie są zalogowane usługa przechowywania wiadomości offline zostaje okresowo wyłączona. Decyzja ta została podyktowana koniecznością zapewnienia stabilności działania systemu. Zespół Gadu-Gadu serdecznie przeprasza za zaistniałe problemy. Jednocześnie informujemy, że wyłączenie w/w usługi nie wpływa na komunikację pomiędzy użytkownikami zalogowanymi do sieci Gadu-Gadu.


Inaczej:
Jesli napiszesz cos do osoby której gadu gadu jest w danej chwili wyłączone to ta wiadomosc nie zostanie do tej osoby dostarczona (poprzednio bylo tak ze ta wiadomosc byla przechowywana i dostarczana po ponownym wlaczeniu przez tą osobe gadu gadu).
Tak wiec wszelakie zyczenia swiateczne czy noworoczne prawdopodobnie nie doszly, jezeli ktos pisal do osoby ktora w tym czasie nie siedziala na GG.
  • 0
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi.
Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności.
Bo on jest stróżem brata twego i znalazcą zagubionych dzieci. I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie i na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. I poznasz, że ja jestem Pan, kiedy wywrę na tobie swoją pomstę."


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych