Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

"Erotyczny" problem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 trigo

trigo

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 360 postów

Napisano 03 grudzień 2002 - 23:09

Nie wiem jakim cudem wpakowałam na kompa jakąś dziwną ikonkę (na pasek na dole). Po najechaniu kursorem wyswietla się napis "Najlepsze erotyczne strony".
To mi musiało wskoczyć dzisiaj (na pewno moja sprawka, bo Adam nie dotykał się do kompa), gdy weszłam w list jakiejś renatycostacostam i otworzyłam link ze zdjęciami. Zdjęcia oczywiście wiadomej treści.
Mimo, że nic nie zapisywałam, w nic więcej nie wchodziłam - pozostał "ślad" na pasku.

I co ja biedna mam teraz zrobić? Nie ma tego ani w programach ani w dokumentach.
Usuwam ręcznie z paska po uruchomieniu kompa, ale przy ponownym uruchomieniu "odradza" mi się.
Niby nic takiego, bo jak na to klikam, wyskakuje tylko jakaś tabelka, ale chcę się trgo pozbyć z kompa.

Jest na to sposób????
  • 0

#2 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 04 grudzień 2002 - 08:37

Zainstalował ci się najprawopodobniej DIALER, więc mozesz to mieć tylko na to nie klikaj, a jezeli chodzi o pozbycie sie tego to zapomnij, Wątpię abyś sama dała radę, te swiństwa tak sie zagnieżdżaja w systemie ze trudno je skasować.


jeżeli chodzi o skasowanie wirusa to jezeli juz masz udostępniony HD to wejdź na stronę http://skaner.mks.com.pl/ i tam masz skaner on-line moze to Ci pomoże
  • 0

#3 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 06 grudzień 2002 - 14:01

jeżeli chodzi o tego Dialera to nie masz się co lękać, tak jak mówiłem nie klikac na niego i nic kompletnie się nie stanie. A jezeli ktos przyjdzie do Ciebie to skasować to niech szuka w głównym katalogu Windowsa programu EXE, przypuszczam że moze mieć nazwe MD.EXE lub RD.EXE ale nie usuniesz go :(
  • 0

#4 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 06 grudzień 2002 - 18:29

Każdy mężczyzna (?) korzystajacy z dobrodziejstw internetu pręczej czy później odwiedza strony, których głównym tematem jest sex. Dialer dla użytkownika modemu to przyjemność kosztowna, z SDI nie współpracuje i tylko zaśmieca system. Na stronie www.wzorowy.obywatel.pl można się dowiedzieć jak pozbyć się niechcianego *.exe
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych