Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Księka gośći


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1 Skangur

Skangur

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 postów

Napisano 29 sierpień 2002 - 20:29

Czytając sobie tak księgę gości wpisujących się, pomyślałem sobie - ilu jest ludzi oczekujących na coś takiego ?. Ile jest oczekiwań na taki rodzaj kontaktu. Kawiarenka,czy forum dają niesamowite możliwości. Począwszy od kontaktu wzrokowego (czytając tylko posty), do poznania się w virtualu włącznie.Jak to ktoś powiedział:"samotni w tłumie" szukają miejsca dla siebie. Pragną czegoś co ich przybliży do świata i ludzi takich samych jak oni, lub innych, sprawnych.Księga gości pokazuje ilu jeszcze ludzi boi się uczestniczyć w życiu publicznym, choć ma na to wielką ochotę. Dlatego "LUDZIE ! - CHODŹCIE DO NAS, JESTEŚCIE NAM POTRZEBNI!" Nie obawiajcie się i piszcie o swoich radościach i smutkach. Wymieniajcie poglądy.Poznawajcie się wzajemnie i bądźcie dla siebie mili.Bo naprawdę warto.Zauważyłem ileż to nadziei i wiary w poznanie bliskiej (a może tej jedynej)osoby tu składacie . Już pierwszy krok zrobiliście kochani wpisując się do księgi. Czekamy teraz na wpisy TUTAJ
Myślę i jestem przekonany, że autorzy tej strony dadzą Wam szansę spełnienia się Waszych pragnień.
Ja też tego Wam i sobie życzę.
  • 0
Skangur
Dla świata jesteś nikim,
ale dla kogoś możesz być całym światem.

#2 alojzik

alojzik

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 267 postów

Napisano 29 sierpień 2002 - 20:30

tak sobie popatrzyłam ilu jest użytkowników i bardzo się zdziwiłam mile i nie mile.... jest nas już tu zalogowanych 26 osób !!!!! .. a nie mile bo tylko paru się udziela tu na forum....ciekawe dlaczego ??? czyżby nie mieli nic do powiedzienia ?
a może się boją mówić głośno o swoich uczuciach, spostrzeżeniach ? nikt z nas nie jest polonistą (chyba ?? jeśli jest, to sorki) ale każdy z nas piszę tak jak czuje i to jest najfajniejsze... każdy z nas ma swoje przemyślenia, zdanie na dany temat, lęki i obawy ... hm... chciałam zakończyć jakimś apelem do pozostałych tylko czytających ale ... nic na siłę
Pozdrawiam.
  • 0
Olik

#3 Skangur

Skangur

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 postów

Napisano 29 sierpień 2002 - 20:31

Zatem czeka nas tu piszących wiele pracy by zachęcić innych Alojziku.By, jak to już któryś z gości napisał, iż ma nadzieję widzieć tu tłumy.Masz rację że nie o poprawną polszczyznę tu chodzi, lecz o wypowiedzi z serca płynące. Wierzę, że przekonanych bedzie tu coraz więcej do pisania. To nie apel, lecz forma zachęty.
  • 0
Skangur
Dla świata jesteś nikim,
ale dla kogoś możesz być całym światem.

#4 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1457 postów

Napisano 29 sierpień 2002 - 20:32

Kohani Skangurku i Alojziku
Chciecie żeby ludzie pisali tutaj o swoich uczuciach, o tym co w nich (w nas) siedzi. Ale to przecież nie takie proste pisać o swoich uczuciach, doświadczeniach dobrych czy złych. Obnażać swą duszę tak na Forum, publicznie.
I tak w większości przypadków sam fakt, że jesteśmy w tym miejscu świadczy o tym (jeżeli się mylę to poprawcie ), że jesteśmu samtoni.
Jeżeli gdzieś tutaj, w tej wirtualnej rzeczywistości, gdzie ludzie się tak samo mijają, jak na dworcu, znajdziemy choć jedną bratnią duszę to jest to już duży sukces.
Serdecznie pozdrawiam
  • 0

#5 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 03 wrzesień 2002 - 00:44

Kohani Skangurku i Alojziku
I tak w większości przypadków sam fakt, że jesteśmy w tym miejscu świadczy o tym (jeżeli się mylę to poprawcie ), że jesteśmu samotni.
Jeżeli gdzieś tutaj, w tej wirtualnej rzeczywistości, gdzie ludzie się tak samo mijają, jak na dworcu, znajdziemy choć jedną bratnią duszę to jest to już duży sukces.


(E) Różyczko - ja wiem czy samotni, a może tylko posiadający komputer, sam nie wiem (E) ale nie uważam że jesteśmy samotni i się tu własnie znaleźliśmy, uważam że znaleźliśmy się tu bo jest tu super towarzystwo bardzo mili ludzie, jak zwykle (sam nie wiem co jeszcze (E) ), można poczytać dowiedzieć się o ciekawych rzeczach, sam nie wiem (E) , a tak w ogóle to masz na mysli pisząc że jesteśmy w tym miejscu :?
forum, czy może stronę INTEGRACJI czy internet a może polskę czy może świat, sam nie wiem (E) ,...
  • 0

#6 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1457 postów

Napisano 03 wrzesień 2002 - 09:46

Hej wszystkim :)
Hmmm, Nortonie w tym, co napisałeś jest sporo prawdy. Tak myślę, że tak chętnie odwiedzamy tę stronkę ( to, to miejsce miałam na myśli- nasz wirtualny mały świat :) ) dlatego, że jest tutaj super towarzystwo, a po zlocie już spora grupka z nas zna się z reala. W tej prawdziwej rzeczywistości okazało się, że rówwnie dobrze się ze sobą czujemy i potrafimy ze sobą rozmawiać, żartować tak samo, jak na chacie.
Ale nadal pozostaje pytanie czy aby na pewno nas tutaj przyciąga chęć miłego spędzenia wieczoru czy nocy? Myślę, że wszyscy tutaj mamy podobne problemy, obawy i nie musimy sobie wiele tłumaczyć, by się zrozumieć. Nawiązała się tutaj między nami pewna nić nie tylko sympatii, ale i porozumienia, bo widzisz Nortonie w rzeczywistości my, czyli ON, nadal stoimy gdzieś tam na uboczu, a tutaj czujemy się rozumiani i akceptowani. I dzięki wszystkim adminom za tą stronkę. (H)
  • 0

#7 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 03 wrzesień 2002 - 10:08

Czytam regularnie posty na Forum i przyznam ze wywoluja one rozne moje uczucia: od empatii,wspolodczuwania(nie mylic ze wspolczuciem) do irytacji.Dominuje jednakze jedno odczucie:wydaje mi sie ze niesprawni maja w sobie jakas ceche ,gen czy cos co kaze im traktowac siebie jakos inaczej niz cala reszta swiata.A przeciez to oznacza zamykanie sie w getcie..
Czesto sami jestesmy winni ze ludzie zdrowi traktuja nas jak gorszych czlonkow spoleczenstwa.Chodzi mi o to ze za duzo mowimy,myslimy i piszemy o niepelnosprawnosci zamiast pisac po prostu o literaturze,muzyce,milosci sexie,pieniadzach,dzieciach itd.Boli mnie ze sami traktujemy sie jak istoty gorsze od najgorszych zdrowych...Nie zgadzam sie na to!umowmy sie ze bedziemy pisac o milosci a nie o milosci ON,o sporcie a nie o sporcie ON,bo to zamyka nas w getcie.Przynajmniej od czasu do czasu.To moze jest do zrobienia
  • 0

#8 Pharass

Pharass

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 03 wrzesień 2002 - 10:29

[ autocenzura ]
  • 0

#9 Skangur

Skangur

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 postów

Napisano 03 wrzesień 2002 - 12:41

elsie, piszesz
Dominuje jednakze jedno odczucie:wydaje mi sie ze niesprawni maja w sobie jakas ceche ,gen czy cos co kaze im traktowac siebie jakos inaczej niz cala reszta swiata.A przeciez to oznacza zamykanie sie w getcie..
Instynktownie , czy podświadomie robimy to tak jak piszesz szukając sobie podobnych, okazując w ten sposób iż jesteśmy inni. Forum miedzy innymi jest po TO własnie robione by dać szansę byśmy poczuli się normalnie i bez kompleksów. Nie irytuj się zatem i czuj się swobodnie.:) :D [/quote]
  • 0
Skangur
Dla świata jesteś nikim,
ale dla kogoś możesz być całym światem.

#10 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1457 postów

Napisano 03 wrzesień 2002 - 17:21

Tak jest CZŁOWIEKU NIE IRYTUJ SIĘ !!:)
Droga Elsie, jesteśmy niepełnosprawni i nic i nikt już tego nie zmieni
Owszem zgadzam się z Tobą, że czasem sami jesteśmy sobie winni tego, że ludzie nie traktują nas, jak równych sobie. Ja staram się żyć w miarę normalnie, nie zamykając się w getcie, jak to nazwałaś. Jeżeli chcesz bliżej poznać moje spojrzenie na niepełnosprawność to przeczytaj mój post w dziale PROZA. Będziesz już wszystko wiedziała i mam nadzieję, że podzielisz moje zdanie. Jeżeli nie to fajnie będzie podyskutować tutaj na FORUM. Pozdrawiam
  • 0

#11 alojzik

alojzik

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 267 postów

Napisano 14 wrzesień 2002 - 22:42

a ja zawsze idę przez świat z przeświadczeniem że nie różnię się od innych niczym innym tylko sposobem poruszania się ....
  • 0
Olik

#12 Pharass

Pharass

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 15 wrzesień 2002 - 12:46

[ autocenzura ]
  • 0

#13 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 15 wrzesień 2002 - 18:57

No i jestem :)
I co dalej? Muszę sie zastanowić...powiedzcie mi, że jesteście otwarci, że umiecie słuchać, akceptować wszystkich, a nie to, że po prostu macie komputer...
Witam was serdecznie i pozdrawiam z uśmiechem :)
Olrunn
P.S. Co to jest BBCode? Nowa jestem :lol:
  • 0

#14 Pharass

Pharass

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 15 wrzesień 2002 - 19:05

[ autocenzura ]
  • 0

#15 alojzik

alojzik

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 267 postów

Napisano 17 wrzesień 2002 - 20:23

to miło że pojawiają się nowe osoby
witaj Olrunn :-D :-D :-D
jednak.... hm... zaglądam tu kilka razy dziennie i muszę stwierdzić że zrobiło się tu pusto, na czacie jest zwykle trochę ludzi ale tu :?: :!: - mało postów, czyżbyście wszystko sobie powiedzieli na czacie :?:
taka jedna myśl mnie jeszcze prześladuje ... jeśli się mylę to wyprowadzcie mnie z błędu --------> czy ma związek ze zlotem :?: czyżby już wszystkie karty zostały odkryte :?:
  • 0
Olik

#16 alojzik

alojzik

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 267 postów

Napisano 13 październik 2002 - 23:35

jak tu zimno ... pusto ... za oknem pada śnieg brrrr :( :(
może by tak jakąś petycję o ponowienie lata :?: :?: :?: :?:
mam teraz strasznie duuuuuuuużo pracy ale zaglądam tu czasem ...
czy ktoś jeszcze tu zagląda :?:
  • 0
Olik

#17 Pharass

Pharass

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 14 październik 2002 - 09:39

[ autocenzura ]
  • 0

#18 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 14 październik 2002 - 10:06

Ostatnio doszedłem do wniosku że to że nikt nie pisze nie świadczy o tym że jest tu pusto i zimno :-D , a przeciwnie że napisaliśmy tu już tyle (ding) , wyraziliśmy tyle uczuć że zanim ktoś świeży to wszystko przeczyta to się zejdze z kilka miesięcy, a dopiero jak na jakiś temat będzie chciał napisać to się zastanowi czy w tych postach które czytał 5 miesięcy temu nie było czasem tego tematu który chce rozwinąć :lol:

Więc może dlatego nie widać nowych postów bo są czytane te które tu są napisane, ale w tej chwili sprawdzam nasze statystyki i powiem WAM że na dzień dzisiejszy tzn. 14 października 2002 r.mamy:

Liczba tematów: 142
Tematów dziennie: 3.03

Liczba postów: 717
Postów dziennie: 15.32

liczba użytkowników: 84
Użytk. dziennie: 1.80 :-D

Więc czy uważacie że to jest mało :D
  • 0

#19 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 14 październik 2002 - 10:52

...ja zaglądam ale niestety rzadziej już piszę :(, a będzie chyba coraz gorzej w tej kwestii :(((....

Zasmucona Majka_Cz
  • 0

#20 Pharass

Pharass

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 14 październik 2002 - 12:03

[ autocenzura ]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych