Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

Hej witajcie ! To ja Danka popdglądzacz!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 25 listopad 2002 - 18:59

:D Serdecznie witam Was!Bardzo spodobał mi się mój przydomek Podglądacz hihih co by on nie oznaczał to podoba mi się.Ale mam nadzieje że nie pozostanę tu tylko biernym podglądaczem,obserwatorem.Chcę czynnie przyłączyć sie do Was,poczuć się razem z Wami przydatna i potrzebna.Mam cichą nadzieję ,że moje teksty komus sie podobają i spełnią jakąś rolę w życiu małych internautów.Piszę je językiem jakim rozmawiam z moim przyjacielem Wojtusiem,on jest naprawdę super.Kiedy jest mi smutno ide do kolezanki ,siadam w pokoju Wojtusia na podłodze i razem z nim ogladam kolorowe książeczki.Wojtuś potrafi nagle przytulić mnie i powiedzieć że będzie dobrze.I wiecie co to pomaga!Ten mały chłopiec fantastycznie wyczuwa nastroje i emocje dorosłych,jest taki kochany.pokazałam mu Waszą stronke i tę śliczną kolorową o dzieciach i dla dzieci takich jak on.Bardzo mu sie podoba,Wojtuś pozdrawia Was serdecznie,ja dołączam sie do pozdrowień.Do milego listozobaczenia hihihhihi :lol:
  • 0

#2 trigo

trigo

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 360 postów

Napisano 25 listopad 2002 - 20:30

Witaj, Danusiu.

Pisz, pisz jak najwięcej. O Wojtusiu i nie tylko.
Tekst o Twoim synu bardzo mnie wzruszył.
Skąd ja to znam...

No i Twój przydomek będzie ewoluował. Będziesz podglądaczem, raczkującym bywalcem, jakimś jeszcze, gadaczem...
Sama nie łapię tej hierarchii. Ale kropeczek przybywa, więc awansujmy, hihi.

Czekam na opowieści o Wojtusiu.
Sama mam jego "kobiece" wydanie. Takie małe, uparte, podkreślające swoją odrębność i własne zdanie, ale tak pełne miłosci i ciepła stworzenie!

No to do ... poczytania :!:
  • 0

#3 Rufi

Rufi

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 26 listopad 2002 - 10:30

Witaj Koralku

Przepraszam, ze sie nie odzywam, ale mam ostatnio troszke pracy. Dziekuje za karteczke i obiecuje, ze jak sie odrobie napisze list.
Ciesze sie, ze tu trafilas i zte wrocilas na polonusy.
Jak tam serducho???
Rufi
  • 0
Pozdrawiam

#4 trigo

trigo

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 360 postów

Napisano 03 grudzień 2002 - 22:27

No i już nie podglądacz ;) :!: :!: :!:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych