Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

nowy program


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 06 wrzesień 2004 - 13:41

Cześć kochani!

Właśnie wycztałam w gazecie że o 11 rano z minutami jest program dla epileptyków (choć pewnie hihi nie tylko) o nazwie "epilepsja-początek" to wszystko na TVP1.

Pozdrawiam i mam prośbę do Marderka niech nada tej informacji statut ogłoszenia -dzięki
Wasza pszczola
  • 0

#2 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3581 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 06 wrzesień 2004 - 17:07

Majciu, a ten program to codziennie, czy w jakieś określone dni tygodnia?
pozdrawiam
marder
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#3 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 06 wrzesień 2004 - 17:12

Majciu, a ten program to codziennie, czy w jakieś określone dni tygodnia?
pozdrawiam
marder


Szczerze powiem nie wiem pozwól że po rehabilitacji (ehh znów się zaczęło) przyjrzę się temu i napiszę

:D
  • 0

#4 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 06 wrzesień 2004 - 18:38

Więc z tego co widać Marderku, to jest tylko we wtorki o 11:50 -czy to się zmieni nie wiem. Na TVP1. Będę oglądać :-P i jak co może coś napiszę ala opinia :P nie wiem. A teraz przepraszam idę na kolację, bom głodna po ćwiczeniach :cry:
  • 0

#5 Aga30

Aga30

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 81 postów

Napisano 06 wrzesień 2004 - 19:38

Jedząc obiadek włączyłam dziś TV. I akurat była mowa o tym programie. To ma być coś w rodzaju poradnika dla epileptyków. Pierwsza część jutro Tak przynajmniej było powiedziane :) A druga .... hmm z programu wynika że za tydzień :) Ale nie wiem ile części będzie.
  • 0
Jeśli chcesz zobaczyć tęcze musisz cierpliwie znieść deszcz :)

Tylko to co nieważne jak krowa się wlecze,
najważniejsze tak prędkie, że nagle się staje :-D :) :-D

#6 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3581 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 06 wrzesień 2004 - 20:41

A niech to... o tej porze pracuję, a sprzęt nagrywający wysiadł... :(
Liczę więc na Wasze relacje :lol: :lol:
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#7 gosik

gosik

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 97 postów

Napisano 06 wrzesień 2004 - 21:03

dowiedziałam się że mają to być trzy "cykle" pierwszy 07.09.04 następne w kolejne wtorki.
Jednak zauważyłam że to CAŁE PIĘĆ MINUT trwać ma ten program? cykl? reportaż/ nie wiem jak TO nazwać ale napewno obejrzę
Powodzenia i wytrwałośi przy oglądaniu

p.s.
acha w prasie przestrzegli Corych na padaczkę ze program może zacząć się później 1-4 minut, piszą to z obawy o nasze zdrowie cobyśmy nie dostali ataku jeśli punkt 11.50 progtam się nie zacznie :twisted: :twisted:
  • 0
GOSIK

#8 gosik

gosik

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 97 postów

Napisano 07 wrzesień 2004 - 13:17

KOCHANI
czy ktoś widział ten nowy program?
ja niestety musiałam opuścić domowe pielesze w tym czasie
napiszcie o swoich wrażeniach
POZDRAWIAM ;) ;) ;)
  • 0
GOSIK

#9 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 07 wrzesień 2004 - 13:21

Ja oglądałam jak poczuję się lepiej (cholerny brzuch) napiszę coś o tym pozdrawiam :-P
  • 0

#10 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3581 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 07 wrzesień 2004 - 14:29

Czekam więc na Twoją relację Majeczko.

Gosik napisała:

acha w prasie przestrzegli Corych na padaczkę ze program może zacząć się później 1-4 minut, piszą to z obawy o nasze zdrowie cobyśmy nie dostali ataku jeśli punkt 11.50 progtam się nie zacznie

No proszę, jak się o nas troszczą :D :D Chyba jednak bardziej szkodliwe pod tym względem są transmisje z obrad sejmu :twisted: :twisted:
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#11 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 07 wrzesień 2004 - 15:25

Kochani skrótowo napisałam @ do mardera jeśli chcecie to "to coś"zamieszczę tutaj choć nie jest to extra sprawozdanie. Czekam więc na odzew czy to wklejać czy nie :-P
  • 0

#12 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 07 wrzesień 2004 - 15:28

Czekam więc na Twoją relację Majeczko.

Gosik napisała:

acha w prasie przestrzegli Corych na padaczkę ze program może zacząć się później 1-4 minut, piszą to z obawy o nasze zdrowie cobyśmy nie dostali ataku jeśli punkt 11.50 progtam się nie zacznie

No proszę, jak się o nas troszczą :D :D Chyba jednak bardziej szkodliwe pod tym względem są transmisje z obrad sejmu :twisted: :twisted:


Hmm bez komenarza Marderku dorzuciła bym tu parę rzeczy, które bardzo nas by mogły zdenerwować nie tylko sejm, ale celowo nie będę to robić. A ta troska....to już się wolę nie wypowiadać :P

Pozdrawiam

PS.Gosik gdzie to dokładnie wyczytałaś?? Daj link albo przeskanuj i prześlij mi na majka82@op.pl Dzięki
  • 0

#13 gosik

gosik

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 97 postów

Napisano 07 wrzesień 2004 - 21:20

Kochana Majeczko i Marderku
małe sprostowanie: tak to jest z info przekazywaną
ja tego sama nie czytałam podano mi tylko taką informację, jednak po dokładnym "śledztwie" okazało się iż nie w prasie znalazła sie taka informacja tylko w telewizja zapowiadano ponoć kilkakrotnie i raz ojciec jednej koleżanki_oczywiście z epi-usłyszał taki komunikat a ona przekazała go mnie
przepraszam za małe zamieszanie :oops: :oops:

Majko co do twojego sprawozdania to koniecznie je wklej jestem bardzo ciekawa
koleżanka nagrała to również ale dopiero za m-c będę miała do tego dostęp, a nie mogę się już doczekać
Pozdrawiam
  • 0
GOSIK

#14 Malpka

Malpka

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 08 wrzesień 2004 - 05:59

Witam
Jestem bardzo ciekawa, kto prowadzi ten program
Jestem bardzo ciekawa bo nie oglądałam
Pozdrawiam Anka
  • 0
chodź [you] poskaczemy razem w małpim gaju

#15 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 08 wrzesień 2004 - 13:20

Kochani ponieważ część z was nie oglądała tego programu postanowiłam kawałek mego maila do Marderka tu wkleić bo skrótowo (niestety bardzo skrótkowo - za co przepraszam!!) opisałam co też tam w nim -programie- obejrzałam..... Mam nadzieję, że wasza Marderskość nie będzie się za to wklejanie gniewać :?:

".....Więc na początek była statystyka ile to ludzi choruje na epi, dlaczego -urazy głowy, genetyczne itd itp -sam wiesz :)
Skrócona wersja jak się objawia epi -szczególnie o napadzie dużym i bardzo skrótowo o innych formach epi (za to skrócenie jestem zła). Do tego paru fachowców od epi mówiło o leczeniu tego paskudztwa, badaniach eeg i o tym że, każdy człowiek raz w życiu moze mieć atak ale nie oznacza to zaraz epi. Mniej więcej to było to co już wiemy. Do tego wypowiadała się epileptyczka o podejściu do niej w pracy -krótko zwięźle że wyleciała po ataku że szef nie chce mieć takiego personelu bo tu przychodzi dużo klientów i mogę się wystraszyć i wogóle takie tam trele morele. Potem mówiła że znajomi pomogli jej się pozbierać i ma teraz nową pracę gdzie wiedzą o wrednej i nie robią wymówek. W następnym programie ma być m.in. o ciąży kobiet z epi. Dalej wybacz nie pamiętam :(....."

Pozdrawiam serdecznie jedną nogą poza domem :cry:
  • 0

#16 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 08 wrzesień 2004 - 13:22

Kochana Majeczko i Marderku
małe sprostowanie: tak to jest z info przekazywaną
ja tego sama nie czytałam podano mi tylko taką informację, jednak po dokładnym "śledztwie" okazało się iż nie w prasie znalazła sie taka informacja tylko w telewizja zapowiadano ponoć kilkakrotnie i raz ojciec jednej koleżanki_oczywiście z epi-usłyszał taki komunikat a ona przekazała go mnie
przepraszam za małe zamieszanie :oops: :oops:

Majko co do twojego sprawozdania to koniecznie je wklej jestem bardzo ciekawa
koleżanka nagrała to również ale dopiero za m-c będę miała do tego dostęp, a nie mogę się już doczekać
Pozdrawiam


Gosiku dziękuję za napisanie sprostowania na temat info jakie słyszłaś na temat wczoraj oglądanego przeze mnie programu. A ja jeszcze raz przepraszam za niedociągnięcia w moim opisie :(
  • 0

#17 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 08 wrzesień 2004 - 13:24

Witam
Jestem bardzo ciekawa, kto prowadzi ten program
Jestem bardzo ciekawa bo nie oglądałam
Pozdrawiam Anka


Aniu prowadzącego nazwiska nie pamiętam. Zresztą trudno wyodrębnić tu jednego prowadzącego bo były takie "przeplatanki" różnych ludzi mówiący o epi, więc trudno będzie mi wyodrębnić jednego autora że tak powiem. A skrótowy opis masz wyżej :twisted:
  • 0

#18 gosik

gosik

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 97 postów

Napisano 08 wrzesień 2004 - 15:32

Dzięki Majeczko za ten skrótowy opis. Prawdę mówiąc niczego więcej się nie spodziewałam po tak "długim" czasie emisji tego programu.Myślę, że ten program nie był kierowany do chorych na epi tylko raczej do społeczeństwa, które nas widzi jak widzi. Tylko czy w tak krotkim czasie można przekazać niezbędną wiedzę aby zmienili o nas zdanie czy podejście?
Edukacja społeczeństwa powinna odbywać się w różnych formach i przez cały rok, a nie 3 razy po 5 minut bo ktoś zauważył (zapewne po licznych monitach organizacji)że rzeczywiście jest problem.
Gdyby po roku zrobiono ankietę wśród tych co obejrzeli te 3 programi - ale tylko osoby nie chorujące-ciekawe ile z nich posiadałoby jakąkolwiek wiedzę? Sądzę, że wyniki byłyby marne, a co dopiero mówić o zmianie nastawienie do nas- cierpiących na tę chorobę.
Pozdrawiam wszyśtkich

p.s
tylko "nie denerwujcie się " po przeczytaniu :twisted: :twisted: :twisted: tego :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: postu :twisted: :twisted:
  • 0
GOSIK

#19 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3581 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 08 wrzesień 2004 - 16:20

Majeczko, dzięki za streszczenie tego programu. Szkoda że trwał on tylko 5 minut, bo w końcu ileż wiadomości można przekazać w tak krótkim czasie i to w formie strawnej dla przeciętnego "Kowalskiego"?

Gosik napisała:

Edukacja społeczeństwa powinna odbywać się w różnych formach i przez cały rok, a nie 3 razy po 5 minut bo ktoś zauważył (zapewne po licznych monitach organizacji)że rzeczywiście jest problem.

Zgadzam się w 100%. To samo dotyczy też np: DPM, cukrzycy, SM i wielu wielu innych... Niestety w mediach wspomina się o tym sporadycznie, trudno więc się dziwić że wiedza społeczeństwa na te tematy jest znikoma (mało komu chce się szukać informacji samemu).

Gdyby po roku zrobiono ankietę wśród tych co obejrzeli te 3 programi - ale tylko osoby nie chorujące-ciekawe ile z nich posiadałoby jakąkolwiek wiedzę? Sądzę, że wyniki byłyby marne, a co dopiero mówić o zmianie nastawienie do nas- cierpiących na tę chorobę.

Wyniki byłyby zapewne bardziej niż marne... Nastawienie społeczeństwa do chorych na epi, wynika z niewiedzy.

tylko "nie denerwujcie się " po przeczytaniu tego postu

Jestem spokojny jak głaz :twisted: :twisted:

Pozdrawiam
marder
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#20 gosik

gosik

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 97 postów

Napisano 08 wrzesień 2004 - 17:06

Marder napisał: jestem spokojny jak głaz

widzę Marderku,że brak kompletnej niewiedzy w społeczeństwie już tobą nie trzęsie :twisted: :twisted: , to dobrze bo niedajboże pogorszyłoby Ci się i co wtedy, kto byłby temu winien? (he2) ja. autorzy program, czy ogólny brak poszanowania dla ludzi chorujących na cokolwiek :?: :?:
Pozdrawiam i nie dajmy się zwariować
  • 0
GOSIK


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych