Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Problem z męskimi sprawami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 maper

maper

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 03 wrzesień 2021 - 12:07

Moje problemy z "męskimi sprawami" zaczęły pogłębiać się po 40stce. Czy są tutaj jacyś faceci, którzy też mają problem ze spełnieniem "małżeńskich obowiązków". Jakoś nie mogę sobie z tym poradzić.


  • 0

#2 talmar

talmar

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 wrzesień 2021 - 10:06

A próbowałeś się dowiedzieć może jaka jest może przyczyna tego typu problemów? Bo może być ich sporo. Na przykład nieodpowiednia dieta czy nieodpowiednia ilość aktywności fizycznej. Poza tym takie problemy się po prostu zdarzają. Szczególnie w tym wieku. Niekoniecznie wysyłam Cię do lekarza ale czy zastanawiałeś się moze nad witaminami? Dobre działanie mają suplementy z żeń szeniem albo sam żeń szeń.


  • 0

#3 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 04 wrzesień 2021 - 10:13

Witaj na forum :) Nie jestem mężczyzną ani ekspertem w męskich sprawach, ale postanowiłam się odezwać i napisać kilka luźnych myśli od siebie. Przede wszystkim wątpię, aby ktoś się odważył i przyznał publicznie do takich problemów. Nadal jest to temat tabu i nade wszystko bardzo osobisty, gdzie z otwartością może być problem.

 

Na początek pamiętaj, że w pewnym wielu po prostu spada libido i nie jest to nic nienaturalnego. Poza tym na poziom aktywności seksualnej ma wpływ wiele czynników: stres, używki, przepracowanie, brak odpowiedniej ilości snu, zła dieta .... Jednak nie jesteśmy tutaj lekarzami, aby móc stwierdzić, gdzie leży problem. Po pewnym czasie, gdy nic się nie zmieni, to warto udać się do androloga, on będzie wiedział, co zrobić i jak pomóc. Wizyta u takiego lekarza to nie wstyd, to po prostu dbałość o własne zdrowie, które jest tylko jedno. Powodzenia!


  • 1

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#4 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3581 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 04 wrzesień 2021 - 13:00

A ja obstawiam że to jeden i ten sam gość. Zwróć uwagę, że oba konta zostały założone w krótkim odstępie czasu, i oba konta wypowiadały się w dwóch tych samych wątkach. Że dwa odmienne IP, to nie ma znaczenia - wystarczy jeden post napisać ze stałego łącza, a do drugiego konta udostępnić sobie net w komórce.

Zapewne za chwilę pojawi się z któregoś z tych kont (lub nowo założonego) link do stronki na której będzie można nabyć superhiperduperwspaniały preparat, po którym nawet najbardziej oklapły staruszek, stanie się prawdziwym ogierem.

A wtedy, poleci kilka banów :devil:


  • 1

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#5 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 04 wrzesień 2021 - 13:09

A ja obstawiam że to jeden i ten sam gość.


W ogóle nie zwróciłam na to uwagi, tylko skupiłam się na odpowiedzi. Najprawdopodobniej masz nosa ;)


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#6 maper

maper

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 06 wrzesień 2021 - 05:40

Zrobiłem sobie badania ogólne. Nawet hormony przebadałem ale wszystko jest ok. Zastanawiałem się nad jakimś suplementem, widziałem,że sporo się tego ostatnio reklamuje ale nie mam do tego zaufania. Czy aby nie jest to efekt placebo? Brałem pod uwagę również viagrę ale mam nadciśnienie. Wprawdzie lekkie ale wiem,że przy nim nie można brać tego typu środków.

  • 0

#7 Totto

Totto

    Podpowiadacz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 275 postów

Napisano 30 sierpień 2022 - 10:28

Zrobiłem sobie badania ogólne. Nawet hormony przebadałem ale wszystko jest ok. Zastanawiałem się nad jakimś suplementem, widziałem,że sporo się tego ostatnio reklamuje ale nie mam do tego zaufania. Czy aby nie jest to efekt placebo? Brałem pod uwagę również viagrę ale mam nadciśnienie. Wprawdzie lekkie ale wiem,że przy nim nie można brać tego typu środków.

Podjadanie orzechów (głównie włoskich, ale nie tylko) daje dobre efekty. Należy unikać alkoholu i papierosów.


  • 0

Totto :)
 



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych