Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Letni zlot! Nareszcie!

zlot wielspin Wągrowiec

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 admin

admin

    Podpowiadacz

  • Administrator
  • 168 postów

Napisano 18 lipiec 2021 - 18:37

Z prawdziwą przyjemnością, po długiej wymuszonej epidemią przerwie, zapraszamy na letni zlot IPON-u.
 
W tym roku spotykamy się 10 - 12 września  2021r. w Wągrowcu w ośrodku Wielspin. Adres ośrodka: ul. Jeziorna 16 62-100 Wągrowiec
 

 

 
 
 
Każdy zlotowicz musi we własnym zakresie zadbać o dojazd oraz ubezpieczenie.
 
 
Koszt zlotu to 280 zł.

 

 
Cena ta obejmuje nocleg oraz pełne wyżywienie (Od piątkowej kolacji do niedzielnego śniadania).
 
Cena dotycząca dzieci jest jeszcze w trakcie negocjacji, i w najbliższych dniach będzie podana.
 
W cenie zawiera się również dostęp do basenu, kręgli i innych atrakcji ośrodka, oraz sali konferencyjnej na czas trwania zlotu.
 
 
 
 
 
Ankieta zgłoszeniowa na zlot znajduje się w załączniku do posta. Wypełnione ankiety proszę wysyłać na adres zlot@ipon.pl
W temacie maila proszę podać swój nick.
Przypominam że jedyną i ostateczną formą potwierdzenia rezerwacji miejsca jest wpłata na konto.
 
WAŻNE! Jeśli wybieracie się na zlot z osobą towarzyszącą, to w ankiecie prosimy zaznaczyć informację dot. osoby towarzyszącej tj. wiek, płeć i o ile występuje rodzaj niepełnosprawności – to jaki? (osoba poruszająca się samodzielnie, osoba poruszająca się na wózku inwalidzkim, osoba poruszająca się przy pomocy kul itd.). 
Prosimy o informację w ankiecie lub w e-mailu, jeśli wybieracie się z dzieckiem aby dobrać odpowiedni pokój.
 
 
Uczestnicy zlotu są świadomi, że biorą całkowitą odpowiedzialność za zdarzenia powodujące szkody materialne (samochód, sprzęt elektroniczny i inne) oraz szkody zdrowotne (wypadek, szkoda fizyczna, przynosząca okresowy lub stały uszczerbek zdrowia). Internetowy Portal Os. Niepełnosprawnych „IPON” nie ponosi żadnej ODPOWIEDZIALNOŚCI w tej jak i w każdej kwestii przynoszącej roszczenie ubezpieczenia od Osób Cywilnych i Materialnych w drodze jak i w czasie trwania zlotu.
Przypominamy też, że uczestnictwo w imprezie jest tożsame z wyrażeniem zgody na publikację zdjęć zawierających wizerunki uczestników w Galerii IPON.
 
Nr konta i dane niezbędne do dokonania przelewu:
KONTO BANKOWE - ING Bank Śląski S.A.
Stowarzyszenie Internetowy Portal Osób Niepełnosprawnych
50-039 Wrocław, ul. Podwale 49/8
nr rachunku odbiorcy:
56 1050 1445 1000 0023 1406 8285
W tytule przelewu proszę wpisać zlot + swój nick

Zapisy przyjmujemy do 25 sierpnia, lub do wyczerpania się miejsc.

 
Liczba miejsc jest ograniczona, więc o uczestnictwie w imprezie decyduje zasada "kto pierwszy ten lepszy",
czyli decydować będzie kolejność wpłat!!!
 
Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia zgłoszenia, bez podawania przyczyn.
 
Uwaga: Ponieważ sprawy organizacyjne załatwialiśmy bezpośrednio z managerem ośrodka, bardzo prosimy aby we wszystkich sprawach dotyczących zlotu tylko i wyłącznie kontaktować się z nami na biuro@ipon.pl lub marinka@ipon.pl  pracownicy w recepcji ośrodka, nie są poinformowani o naszych ustaleniach.
 
Wszystkich serdecznie zapraszamy :-)
 
Lista uczestników:

  1. Verselle
  2. Natasza
  3. Taras
  4. Justyna
  5. Monia74
  6. Marder
  7. Marinka
  8. Grześ
  9. Cuba
  10. Aniolek
  11. Piotrek7411
  12. Julia
  13. Tifani
  14. Smerfusia
  15. Braciszek1
  16. Madzik795
  17. Os. Tow. Madzik795
  18. Solana
  19. Os. Tow. Solana
  20. Os. Tow. Solana
  21. Os. Tow. Solana
  22. Elagra
  23. Optymista1
  24. Kinia
  25. Paweł
  26. Evita
  27. os tow Evity
  28. Konrad25
  29. Mija76
  30. os tow. Mija76
  31. os tow. Mija76
  32. os tow. Mija76

Załączone pliki


  • 7
Roma locuta, causa finita.

#2 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 18 lipiec 2021 - 21:53

Cudowna wiadomość, bardzo się cieszymy  :rumieniec:  :heart: Bardzo dziękuje wszystkim za zaangażowanie i całą organizację zlotu (kawał dobrej roboty). Mamy nadzieję, że do miłego zobaczenia :) M&P


  • 1

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#3 Rufin

Rufin

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 115 postów

Napisano 21 lipiec 2021 - 18:31

Nie dam rady być na całym zlocie, ale czy można będzie wpaść Was odwiedzić na kilka godzin, np w sobotę?


  • 0

I'm pickle Rick :devil: :cool:


#4 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3583 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 22 lipiec 2021 - 17:05

Tak, to możliwe. Daj znać wcześniej że będziesz - na PW wysłałem Ci mój numer telefonu.


  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#5 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3583 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 01 sierpień 2021 - 19:33


  • 1

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#6 Tifani

Tifani

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 45 postów
  • Skąd:Poznań

Napisano 10 sierpień 2021 - 23:19

no to się cieszę także i zatem do zobaczenia na zlocie:)


  • 2
Gorące całuski - Tifani

#7 Korner

Korner

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 186 postów

Napisano 22 sierpień 2021 - 09:42

Z prawdziwą przyjemnością, po długiej wymuszonej epidemią przerwie, zapraszamy na letni zlot IPON-u.

Czy można się jeszcze załapać?


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 22 sierpień 2021 - 10:47
zmniejszono cytat.

  • 0
"Miłość nie zna pór dnia, nadzieja nie ma końca, a wiara nie zna granic. Tylko wiedza i niewiedza skrępowane są czasem granicami."

Gunter Grass

#8 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 22 sierpień 2021 - 10:18

Można, tylko musisz się pospieszyć :D .


  • 0

#9 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 08 wrzesień 2021 - 10:16

Do zobaczenia za dwa dni ;)


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#10 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3583 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 10 wrzesień 2021 - 06:15

Spakowani? No to w drogę :D


  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#11 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 13 wrzesień 2021 - 10:38

Od czego by tu zacząć..., próbuje zebrać myśli. Kochani Moi dziękujemy Wam za to, że byliście z nami w ten weekend. W końcu nie każdy miał blisko ;), a mimo tego podjął trud i przyjechał na zlot. Zdjęcia pokazują uśmiechnięte buzie i tak było! Było fantastycznie! Dziękuję Eli, Jackowi, Ewelinie i Damianowi za wspólną podróż z nami i z przygodami ;) Nataszko dziękuje Ci za Twoje cudowne ręce. Masaż bardzo mi pomógł. Dzisiaj frygam, jak motorek i mogę robić swoje. U Piotra jest grubsza sprawa, ale to było wiadomo od początku. Odczuł chociaż trochę ulgi.

 

Dziękuję Wszystkim za to, że tak serdecznie przyjęli Julkę. Widziałam, jak na początku nie było jej łatwo, a potem to już się rozbrykała całkowicie :) Najlepsze to było w pociągu w drodze powrotnej. Dokładniej rzecz ujmując, to: "Mamo, 1,2,3,4,5,6,7,8,9, 10 i wracamy z powrotem, co?". Dla Julki to była niesamowita przygoda oraz wyjątkowe wspomnienia, które zostaną z nią już na zawsze, choćby w postaci zdjęć. Taras jest fantastyczny! Super bawił się z Julką i nawet się nią opiekował. Fajne mamy te nasze dzieciaczki  :heart: Rośnie pokolenie, które może kiedyś po nas przejmie pałeczkę ;)

 

Marysiu, Grzesiu dziękuję Wam za wspólnie spędzony czas. Za nasze rozmowy, plany i wspólne marzenia... Jestem pewna, że się spełnią i od serca trzymam mocno kciuki. Kiniu i Pawle jesteście cudownym młodym małżeństwem. Z przyjemnością się na Was patrzy.

 

Moniu, dziękuję Ci bardzo za nasze rozmowy i bądź tak szczęśliwą zawsze. Takie widoki radują człowieka. Niech się wiedzie i dzieje, jak najlepiej. Ciociom i Wujkom dziękuje również Julcia, która przeżywała całą powrotną drogę. Było mega fajnie Was móc zobaczyć, po tak długiej przerwie. Każdemu polecam zloty, bo można spotkać tam fantastycznych ludzi, bardzo otwartych i życzliwych. Do zobaczenia następnym razem! Ahoj przygodo! Milena&Piotr&Julia.


  • 2

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#12 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 13 wrzesień 2021 - 18:26

Długo czekaliśmy na ten zlot, bo półtora roku. Ogromną radością było się spotkać z bliskimi znajomymi. Niestety, nie czułam się najlepiej podczas tego weekendu, zwłaszcza w pierwszej części soboty. Mimo to i tak wróciłam naładowana nową, pozytywną energią.

Kiniu, dziękuję Ci za piątkową rozmowę i zrozumienie. Była mi ona potrzebna. Dziękuję za towarzystwo Madzi, Michałowi, Darii i Andrzejowi.

Milenko, czuję niedosyt, ale pociesza mnie to, że mamy ciągły kontakt.

Marysiu, mamy nadzieję, że niebawem się spotkamy nadrobimy towarzyskie zaległości.

Weekend to zdecydowanie za mało, by nacieszyć się towarzystwem Iponków i poznać nowe osoby.

Dziękuję, Tobie, kochany Marderku, za opiekę, troskliwość i wyrozumiałość :heart: .

Nie wiem, jak Wy, ale ja już się nie mogę doczekać następnego zlotu.


  • 2



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zlot, wielspin, Wągrowiec

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych