Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Rodzice czytają dzieciom :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 29 lipiec 2020 - 10:44

Jak wiadomo nie od dziś, czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci... Dlatego postanowiłam stworzyć wątek czytelniczy dla dzieci. Tym bardziej, że dla dorosłych cieszy się tutaj popularnością. Mam skromną nadzieję, że ten również takową zyska :) Jestem mamą i moja córcia już jako trzytygodniowy maluszek miała czytaną pierwszą w życiu książkę. Uważam, że to jest bardzo ważne i potrzebne dla prawidłowego rozwoju dziecka. Wszak zawsze chcemy dla nich jak najlepiej :)
Ważne, aby propozycja była oznaczona wiekiem. Wówczas łatwiej będzie nam coś konkretnego wybrać dla naszej pociechy. Przy okazji promujemy dobre książki, choć książka sama w sobie nie może być zła. Jednak to właśnie treść nie zawsze nas porywa i zachęca do czytania. Dlatego tak ważne są sprawdzone propozycję. Zaczynam więc..., ;)

 

Propozycja dla dziecka w wieku 3 – 5 lat.
 

Salamon A., Krzanik A. Literkowa Książka.

Nietypowa książka, bo szydełkowane ilustracje literek. Miłe dla ucha wierszyki. Wykonanie bardzo solidne i dopracowane. Strony bardzo kolorowe i rozwijające wyobraźnię. Doskonała nauka połączona z zabawą, która wciąga. Gorąco polecam tę propozycję dla rodziców i dzieci  :)
9788310135827.jpg


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#2 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 08 grudzień 2023 - 14:10

Wiedziałam, że kiedyś do tego wątku wrócę i nadarzyła się okazja ;) Przepiękna pozycja pod względem treści i ilustracji. Czytając ją normalnie się wzruszyłam. Zbliżają się święta, warto pomyśleć o książce dla dziecka, a nie tylko słodyczach i zabawkach. Gorąco polecam!  :heart: 
 
milosc-1-1140x855.jpg

Teraz przymierzamy się do następnej ;)

 

@9788726166682_52.jpg


  • 1

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych