Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Islandia - kilka dni


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 MarkoI

MarkoI

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 39 postów

Napisano 23 czerwiec 2020 - 00:06

Szukam kogoś kto by chciał się ze mna wybrać na IS na kilka dni. Wylot z Wrocławia. Jestem osoba niepełnosprawną. Chodzę ale mam słabsza lewą ręke i nogę. Potrzebowałbym troszkę pomocy. Poza tym razem raźniej. Oferuje darmowy nocleg na IS. Reszta do obgadania. Tylko poważni ludzie. Bez poddekstów. Obojętne mi jest czy będzie to kobieta czy mężczyzna. Szybka niestety dezycja. Pozdrawiam. 


  • 0

#2 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 23 czerwiec 2020 - 10:26

Kilka luźnych myśli, które nasunęły mi się po przeczytaniu postu. Przede wszystkim nie podałeś ram czasowych (od kiedy — do kiedy) dana osoba miałaby rozważyć propozycję wyjazdu. Nie każdy, na dzień dobry może się spakować i wyjechać, więc to ważny szczegół. Po drugie licz się z tym, że raczej będzie to samodzielna podróż.
 
Z pozoru propozycja wydaje się do rozważenia, ale nadal walczymy z wirusem. Obawiam się, że ze znalezieniem osoby chętnej może być bardzo trudne. Po przylocie musisz się liczyć z wykonaniem testu na obecność COVID-19:
 
 
Ogólnie sytuacja nie jest sprzyjająca i większość ludzi, jeśli gdziekolwiek podróżuje to po kraju, a zagranicę raczej omija się ze względów bezpieczeństwa. Przy tym wszystkim + oczywisty fakt, że jesteście sobie zupełnie obcymi ludźmi, to naprawdę nie wróżę powodzenia. Nie każdy jest, aż tak odważny, aby podjąć taki krok i się zdecydować. Nie sposób zlekceważyć obaw, które są naturalnym odruchem i samoświadomością. Na ten moment nie jest to po prostu najlepszy pomysł. Jednak Ty zrobisz, jak uważasz, ewentualnie przekonasz się na własnej skórze.

  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#3 MarkoI

MarkoI

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 39 postów

Napisano 23 czerwiec 2020 - 12:25

No lipiec ale myślę o 4-6 lipca. Muszę polecieć. Jestem na Olneo i tam już wa razy byłem z obcymi zupełnie ludźmi i było fajnie i kulturalnie. Latam tam bardzo często. jak pisałem spanie za darmo :) Po prostu potrzebuję troszeczkę pomocy...Wirus to ściema. Nie ma co panikować. :) Trzeba troszkę uważać. Na IS po przylocie robią testy i gotowe. 


  • 0

#4 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 24 czerwiec 2020 - 15:39

W takim razie na Olneo masz ogromny wybór. Tutaj zazwyczaj, albo ktoś sam potrzebuje pomocy, albo musi radzić sobie samemu.
  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#5 MarkoI

MarkoI

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 39 postów

Napisano 24 czerwiec 2020 - 19:09

Olneo to też nie jest za ok tam..niestety. No trudno. Mógłbym pomóc ewentualnie komuś troszeczkę...ale bilety bardzo szybko drozeja. 


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych