Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Koronawirus a sanatoria.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1414 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 07 czerwiec 2020 - 15:47

Od 15. czerwca czynne sanatoria. Każdy pacjent przed wyjazdem musi poddać się testowi na covid-19.


  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#2 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 08 czerwiec 2020 - 11:06

Uzupełniam powyższą wypowiedź linkiem i adresami punktów pobrań, w których można wykonać test na COVID-19 w zależności od województwa:

https://www.nfz.gov....lnosc,7731.html


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#3 Marta S

Marta S

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 786 postów
  • Skąd:szkoda że nie Lublin

Napisano 18 maj 2021 - 16:13

Byłam w sanatorium w tym roku, potwierdzam. Trzeba mieć  negatywny test na covid 19 . Sytuacja jest zmienna, niektórym sanatoriom wystarczy szczepienie.

 

Każdy ośrodek zapewne ma indywidualne wymogi, więc opowiem tylko o swoim pobycie w zakresie obostrzeń:

1 przy stoliku na stołówce  były te same osoby, które mieszkały ze sobą w pokoju 

2 bardzo przestrzegano by pacjenci byli na swoją godzinę aby uniknąć kolejek

3 mogłam normalnie wychodzić na miasto ale do ośrodka do mnie nie mógł przyjść nikt.

 

Jeśli chcecie się umówić ze znajomymi np mieszkającymi w pobliżu to nie można było zaprosić do sanatorium tylko spotkać się gdzieś na powietrzu. Teraz łatwiej bo ogródki otwarte.

 

Miejcie na uwadze, że nasze niepełnosprawności nie skończyły się z przyjściem wirusa i potrzebujemy rehabilitacji. Bardzo się cieszę z tego wyjazdu bo dzięki reżimowi ludzie nie deptali sobie po głowach, nie ma takiego pośpiechu i hałasu . Zabiegi super. Zmiana miejsca też przyda się każdemu, nie trzeba pchać się w tłumy a odpocząć zrelaksować, być w przystosowanym miejscu bo często nie mamy tak na co dzień


Użytkownik Marta S edytował ten post 18 maj 2021 - 16:14

  • 2

www.facebook.com/niemotylica zapraszam na moją autorską stronę z wierszami . 


#4 heyitsme

heyitsme

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 20 postów

Napisano 06 czerwiec 2021 - 15:24

@Marta S - długo Pani czekała na miejsce w sanatorium?


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych