Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Rower trójkołowy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 marder

marder

evil admin

• Administrator
  • 3053 postów

Napisano 01 czerwiec 2020 - 18:34

Planujemy z Monią, kupić dla niej rower trójkołowy. Stanęliśmy przed dylematem, jaki jaką markę i jaki model wybrać.

Kamrad raczej nie wchodzi w grę, dogrzebałem się do negatywnych opinii na temat jakości wykonania.

Najbardziej oczywistym wyborem, wydaje się Tolek , ale za 2000 dostajemy golasa bez przerzutek, z przerzutkami to już 3 stówki więcej.

Dlatego zastanawiamy się na Enero z przerzutkami, albo nad Rehtime Emka, który ma mechanizm różnicowy, dzięki czemu na skrętach nie ściąga roweru na jedną stronę. Niestety nie znaleźliśmy żadnych opinii na temat tych rowerów.

I tu dochodzimy do pytania: czy ktoś z Was używał roweru Rehtime, albo Enero? co sądzicie o ich jakości? Ewentualnie, jaką markę roweru możecie polecić?

• 1

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

#2 kaska_zaborze

kaska_zaborze

Gawędziarz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1199 postów

Napisano 02 czerwiec 2020 - 14:47

Mam nadzieję, że napisaliście podobny post na amerykańskim odpowiedniku iponu. Opinie też tam pewnie są.

Teraz w Stanach zamieszki to niepełnosprytni klikają. W Polsce stosunkowo mało ludzi korzysta z tych rowerów, widzę  to po forum, swojego miasta nie porównuje bo jest małe. Wy macie większy punkt odniesienia.

• 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#3 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

Orator

• Super Moderator
  • 5608 postów

Napisano 02 czerwiec 2020 - 15:04

Witaj Bolku. Sama się interesuję tym tematem, ale nie mogę wyrazić opinii. Dlatego wysłałam kilka zapytań do sklepów, przedstawicieli zajmujących się sprzedażą, w celu zebrania informacji i ogarnięcia zagadnienia w jakimś tam stopniu. Treść mojego zapytania:

Witam serdecznie,
zastanawiamy się nad kupnem roweru trójkołowego. Najbardziej oczywistym wyborem, wydaje się nam Tolek , ale za 2000 dostajemy "golasa" bez przerzutek, z przerzutkami to już 3 stówki więcej.

Dlatego zastanawiamy się na Enero z przerzutkami, albo nad Rehtime Emka, który ma mechanizm różnicowy, dzięki czemu na skrętach nie ściąga roweru na jedną stronę. Niestety nie znaleźliśmy żadnych opinii na temat tych rowerów.

I tu dochodzimy do pytania: czy który z modeli rowerów jest lepszy i lepiej się sprzedaje Rehtime, albo Enero? Z naciskiem w tym wszystkim na jakoś wykonania, gdyż rower ma posłużyć.

Będę wdzięczna za odpowiedź i wyrażenie opinii. Z poważaniem, M.

Pierwsza z odpowiedzi, którą właśnie odczytałam:

Dzień dobry,

Spośród tych modeli, najlepszym wyborem wydaje się być:
https://www.sklep-pr...iegowy-6252236/

Pozdrawiam,
Mateusz Zalega
Specjalista ds. sprzedaży detalicznej
Morele.Net

Na Allegro ten sam model jest o wiele tańszy, ale to pewnie doskonale wiecie ;) Mam nadzieję, że kolejne odpowiedzi będą spływać. Wówczas dam znać, odświeżając temat. Do tego czasu liczę na to też, że jeszcze ktoś dołączy się do dyskusji i podzieli się swoimi spostrzeżeniami. Pozdrawiam, M.

• 1

Prawdziwą miarą osoby jest to jak traktuje tych, którzy nie mogą wyświadczyć jej żadnej przysługi — Ann Landers —

#4 marder

marder

evil admin

• Administrator
  • 3053 postów

Napisano 03 czerwiec 2020 - 06:33

Bardzo dziękuję Aniołku :)

• 0

#5 Golda

Golda

Podpowiadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 161 postów

Napisano 03 czerwiec 2020 - 08:49

Hejka

Zacznę czysto po polskiemu od "no więc..." ;)

No więc pokazałam mężowi w/w rowery i on, jako mój prywatny specjalista, się wypowiedział...

Sam jeździ od  2003 roku na rowerze marki Markos 1. Jest to firma z Bydgoszczy.

Poza normalną konserwacją i zmianą opon nie wymagał żadnej interwencji.

Aha... był wymieniony oryginalny bagażnik, ale to dlatego, że był siatkowy i niezupełnie spełniał swoje zadanie.

(luzem drobnicy się nie położy).

Teraz mi mąż krzyknął, że jeszcze siodełko do zmiany pod indywidualne gusta ;)

Z tych opisanych przez Was Tolek odpada, bowiem, okiem wspomnianego specjalisty, wygląda na niezbyt trwały.

Najlepiej według mojego małżonka prezentuje się rower Enero i to ten czarny.

W każdym przypadku należy pomyśleć również o oświetleniu. Albo na dynamo albo na baterie.

W razie potrzeby dodatkowych wyjaśnień na priv jest mój numer tel. ;)

pozdrawiam

Ewa

• 1

Tak sobie wpadłam do Krainy Fantazji i robię za sekretarkę Lenny'ego i spółki :)
Mam nawet własną chmurkę za rogiem obłoku...

#6 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

Orator

• Super Moderator
  • 5608 postów

Napisano 03 czerwiec 2020 - 11:25

Z kolejnej opinii rower "TOLEK" jest miażdżony. Wszystko to tylko potwierdza Wasze słowa ;) Szkoda, że w przypadku pozostałych modeli brak jest opinii. Piotrek - zapalony od lat rowerzysta również wybrał Enero  :)  Mamy 3:0 :)

Witam Serdecznie,

Roweru marki Tolek nie polecam z uwagi na bardzo dużo negatywnych opinii – niestety rowerów marki Enero i Rehtime nie znam, nie miałem możliwości zobaczyć ich fizycznie, nie słyszałem żadnych opinii na ich temat. Dlatego nie mogę w tym temacie pomóc.

Pozdrawiam
Damian Sikora

P.S. Bolek, nie ma sprawy ;) W gruncie rzeczy to tylko pół godziny roboty, czyli nic wielkiego. Pozdrawiam również.

• 2

Prawdziwą miarą osoby jest to jak traktuje tych, którzy nie mogą wyświadczyć jej żadnej przysługi — Ann Landers —

#7 marder

marder

evil admin

• Administrator
  • 3053 postów

Napisano 03 czerwiec 2020 - 17:10

Bardzo dziękuję wszystkim za uwagi i rady. Czyli na razie naszym faworytem jest Enero :)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych