Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Kiedy zlot?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ryzen

Ryzen

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 116 postów

Napisano 28 maj 2020 - 11:16

Widziałem w galerii zdjęcia ze złotów, chciałbym wziąć udział w takiej imprezce. Czy wiadomo kiedy odbędzie się najbliższy zlot? Pytam, bo w pracy muszę się określić kiedy latem mam wziąć urlop.
  • 1

*****

***


#2 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3583 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 28 maj 2020 - 17:46

Odpowiem szczerze - nie wiem. Na pewno nie wcześniej niż na przełomie sierpnia i września, a być może trochę później. Po pierwsze i najważniejsze, nie chcemy narażać zdrowia uczestników zlotu. Po drugie, sytuacja w branży hotelarskiej - teraz sami hotelarze nie wiedzą czy i na jakich zasadach będą działać.

Kiedy już wyklarują się te dwie kwestie, zabierzemy się za organizowanie jakiegoś zlociku.

Informacja o zlocie, na pewno ukaże się z wyprzedzeniem, tak żeby każdy chętny zdążył się zapisać. Śledź na bieżąco forum, informacja o zlocie najpierw ukaże się tutaj.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na zlocie, mam nadzieję :cool:


  • 2

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#3 admin

admin

    Podpowiadacz

  • Administrator
  • 168 postów

Napisano 28 czerwiec 2020 - 13:22

Lato się zaczęło, a Wy pytacie, czy w tym roku pod koniec wakacji odbędzie się zlot? Zloty, które odbywają się już od 18 lat pod koniec lata, są naszym sztandarowym wydarzeniem, na które bardzo się cieszymy.
 
Niestety, w tym roku podjęliśmy decyzję o nieorganizowaniu zlotu pod koniec sierpnia. Sytuacja związana z epidemią COVID-19 jest wciąż niepewna. Trudno jest nam przewidzieć, jak będzie wyglądała rzeczywistość za dwa miesiące, dlatego troszcząc się o Wasze bezpieczeństwo i zdrowie, w tym roku rezygnujemy z sierpniowego, weekendowego spotkania.
 
Trudno nam było podjąć taką decyzję, bo chcemy spotykać się z Wami, tak często, jak to tylko możliwe. Obiecujemy, że jak tylko przeminie zagrożenie epidemiologiczne, wtedy zorganizujemy zlot najszybciej, jak to tylko damy radę.
 
Życzymy Wam udanych i bezpiecznych wakacji. Dbajcie o siebie. Mamy nadzieję, że niebawem znowu się zobaczymy.
 
Zarząd Stowarzyszenia IPON


  • 5
Roma locuta, causa finita.

#4 smerferka

smerferka

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 28 czerwiec 2021 - 20:51

Lato  już może jakiś zlot  pod koniec  sierpnia, w  zeszłym  roku  się  nie  odbył, może  teraz  Wągrowiec, to  tylko  propozycja dla  organizatorów zlotu,


  • 0

#5 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 29 czerwiec 2021 - 13:54

Lato  już może jakiś zlot  pod koniec  sierpnia, w  zeszłym  roku  się  nie  odbył, może  teraz  Wągrowiec, to  tylko  propozycja dla  organizatorów zlotu,

 

Jak będzie miał być zlot, to pojawi się odpowiedni post na forum. Na ten moment go nie ma, więc trzeba cierpliwie czekać...


  • 1

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#6 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3583 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 13 lipiec 2021 - 19:37

Jeżeli negocjacje z ośrodkiem się powiodą, w ciągu kilku dni, powinna się pojawić informacja o zlocie. Śledźcie forum i naszą stronę na FB. :cool:


  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#7 BAR32

BAR32

    Sufler

  • Moderator
  • 355 postów

Napisano 14 lipiec 2021 - 09:41

Ja sobie przy śledzeniu forum pozostanę ;)


  • 0
"...oto słyszę jak w popiół przemieniam się i kruszę,i coraz mniejszy ciałem wierzę we własną duszę.."
/K.K.Baczyński/


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych