Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Kiedy zlot?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ryzen

Ryzen

Statysta

• Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 28 maj 2020 - 11:16

Widziałem w galerii zdjęcia ze złotów, chciałbym wziąć udział w takiej imprezce. Czy wiadomo kiedy odbędzie się najbliższy zlot? Pytam, bo w pracy muszę się określić kiedy latem mam wziąć urlop.
  • 1

#2 marder

marder

evil admin

• Administrator
  • 3054 postów

Napisano 28 maj 2020 - 17:46

Odpowiem szczerze - nie wiem. Na pewno nie wcześniej niż na przełomie sierpnia i września, a być może trochę później. Po pierwsze i najważniejsze, nie chcemy narażać zdrowia uczestników zlotu. Po drugie, sytuacja w branży hotelarskiej - teraz sami hotelarze nie wiedzą czy i na jakich zasadach będą działać.

Kiedy już wyklarują się te dwie kwestie, zabierzemy się za organizowanie jakiegoś zlociku.

Informacja o zlocie, na pewno ukaże się z wyprzedzeniem, tak żeby każdy chętny zdążył się zapisać. Śledź na bieżąco forum, informacja o zlocie najpierw ukaże się tutaj.

Pozdrawiam i do zobaczenia na zlocie, mam nadzieję :cool:

• 2

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

#3 admin

admin

Podpowiadacz

• Administrator
  • 159 postów

Napisano 28 czerwiec 2020 - 13:22

Lato się zaczęło, a Wy pytacie, czy w tym roku pod koniec wakacji odbędzie się zlot? Zloty, które odbywają się już od 18 lat pod koniec lata, są naszym sztandarowym wydarzeniem, na które bardzo się cieszymy.

Niestety, w tym roku podjęliśmy decyzję o nieorganizowaniu zlotu pod koniec sierpnia. Sytuacja związana z epidemią COVID-19 jest wciąż niepewna. Trudno jest nam przewidzieć, jak będzie wyglądała rzeczywistość za dwa miesiące, dlatego troszcząc się o Wasze bezpieczeństwo i zdrowie, w tym roku rezygnujemy z sierpniowego, weekendowego spotkania.

Trudno nam było podjąć taką decyzję, bo chcemy spotykać się z Wami, tak często, jak to tylko możliwe. Obiecujemy, że jak tylko przeminie zagrożenie epidemiologiczne, wtedy zorganizujemy zlot najszybciej, jak to tylko damy radę.

Życzymy Wam udanych i bezpiecznych wakacji. Dbajcie o siebie. Mamy nadzieję, że niebawem znowu się zobaczymy.

Zarząd Stowarzyszenia IPON

• 4
Roma locuta, causa finita.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych