Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Poznać ciekawą osobę

samotność rozmowa przyjaciel

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 MarkoI

MarkoI

Statysta

• Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 15 marzec 2020 - 11:19

Chciałbym poznać kogoś do zwykłych rozmów wieczorami gdy człowiek nie ma do kogo ust otworzyć nawet. Do normalnych dyskusji o wszystkim i o niczym. Nie na forum publicznym tylko tak prywatnie. Obojętnie czy kobieta czy mężczyzna. Tylko tyle. Takie moje małe życzenie :)

• 0

#2 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

Orator

• Super Moderator
  • 5518 postów

Napisano 15 marzec 2020 - 12:10

W takim razie tego Ci serdecznie życzę. Z forum zajrzyj sobie na randki, to też jakaś możliwość ;) Powodzenia!

• 0

Prawdziwą miarą osoby jest to jak traktuje tych, którzy nie mogą wyświadczyć jej żadnej przysługi — Ann Landers —

#3 MarkoI

MarkoI

Statysta

• Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 15 marzec 2020 - 15:30

Na randki z Ipon bym nie liczył. 7 osób w Lubuskim....czy ile tam. xd. Dużo ludzi po prostu nie ma...raczej tak porozmawiać o wszystkim wieczorem. Tak po prostu. 

• 0

#4 Golda

Golda

Mruk

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 142 postów

Napisano 15 marzec 2020 - 16:11

Zastanawiałeś się nad odwiedzaniem czatu i fb? Sporo iponków na konto na fb i tam też mozna porozmawiać.

A co do poznania ciekawych osób nie zawsze dana osoba okazuje się ciekawa po pierwszej rozmowie. Nie skreślaj nikogo tak od razu. Zwłaszcza, że chodzi Ci tylko o rozmowę, więc tym bardziej nie widzę sensu ograniczania się do Twojej okolicy. Internet łączy ludzi.

pozdro

Ewa 

• 1

Tak sobie wpadłam do Krainy Fantazji i robię za sekretarkę Lenny'ego i spółki :)
Mam nawet własną chmurkę za rogiem obłoku...

#5 MarkoI

MarkoI

Statysta

• Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano wczoraj, 11:16

Nikogo nie skreśliłem od razu...to nie w moim stylu. na fb mam 8  znajomych (raczej nie kolekcjonuje dla zabawy ludzi) przyjaciele i rodzina. Internet może i łączy ale to nie jest takie proste. Heheh Pozdraiwam

• 0

#6 Monia74

Monia74

Narrator

• Moderator
  • 1256 postów

Napisano wczoraj, 18:17

Markol, jeśli pragniesz rozmów z ludźmi, to musisz się na nich otworzyć, zamiast ograniczać się do krewnych, a w najlepszym razie do ludzi ze swojej okolicy. W przeciwnym razie nadal będziesz tkwił w tym miejscu, w którym jesteś teraz.

Ja poznałam swojego narzeczonego, właśnie tutaj (przepraszam wszystkich, którzy już po raz enty o tym czytają :D ). Dzieliło nas ponad 300 km. Teraz mieszkamy razem i jesteśmy szczęśliwi. Zatem, nie ma sensu zamykać się do swojej miejscowości czy powiatu, bo może Cię ominąć coś naprawdę wyjątkowego.

Pozdrawiam :) .

• 0

#7 Golda

Golda

Mruk

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 142 postów

Napisano dziś, 12:15

na fb mam 8 znajomych (raczej nie kolekcjonuje dla zabawy ludzi) przyjaciele i rodzina

Nie chciałam Cię urazić, a co do fb, to raczej zrób tak jak Monia napisała.

Nie ograniczaj się tylko do osób znanych z reala, poszukaj grup tematycznych, choćby dotyczących Twojego regionu.

Może znajdziesz też jakąś grę, która Cię zainteresuje. Tak też można poznać ciekawych ludzi.

PS: Moniu, nie przejmuj się powtarzaniem po raz enty, ja też jestem monotematyczna, acz w innej kategorii ;)
I też mam nadzieję, że jeszcze nikogo tym nie znudziłam

• 0

Tak sobie wpadłam do Krainy Fantazji i robię za sekretarkę Lenny'ego i spółki :)
Mam nawet własną chmurkę za rogiem obłoku...

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: samotność, rozmowa, przyjaciel

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

1 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Monia74