Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Kosumenci Koronawirusa ;)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#41 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

Orator

• Super Moderator
  • 5792 postów

Napisano 28 grudzień 2020 - 11:42

Godziny policyjnej nie będzie, ale zakaz przemieszczania się w Sylwestra zostaje. Innymi słowy zmieniono opakowanie, a i tak jedno wielkie .... :devil:

• 1

Prawdziwą miarą osoby jest to jak traktuje tych, którzy nie mogą wyświadczyć jej żadnej przysługi — Ann Landers —

#42 marder

marder

evil admin

• Administrator
  • 3165 postów

Napisano 28 grudzień 2020 - 20:11

Bo rząd nie ma żadnej spójnej strategii, żadnego pomysłu na walkę z pandemią, poza zakupem respiratorów widmo, czy maseczek od instruktora narciarskiego. Oni po prostu miotają się bezładnie, jak kurczak któremu odrąbano głowę.

Potrafię zrozumieć że wiedza prawnicza ministra miękiszona jest znikoma, ale czy naprawdę nie mają tam żadnego kompetentnego prawnika, który wyjaśniłby im, dlaczego nie można było wprowadzić godziny policyjnej? :hehe: :hehe:

Gdyby Nostradamus miał przewidzieć decyzje tego rządu z pewnością dostałby schizofrenii. :hehe:

• 1

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

#43 Singe

Singe

Narrator

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2057 postów

Napisano 01 styczeń 2021 - 15:56

https://fb.watch/2KY1CTre7u/

• 0

#44 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

Orator

• Super Moderator
  • 5792 postów

Napisano 07 styczeń 2021 - 11:25

Święto Sześciu Króli w stacji pogotowia przebiegało jak zwykła niedziela. Poranek raczej spokojny, na razie bez nieuzasadnionych wezwań.

- Panie Wiesławie. Potrzebna rada starszego.

- Pytaj Młody! Wszystko Ci powiem.

- Nie wiem co robić. Szczepić się czy nie szczepić?

- No czyś Ty zgłupiał? Sam mnie namawiałeś na szczepienie i razem się zapisaliśmy.

- No tak... Ale rozmawiałem ze swoją dziewczyną. I powiedziała mi, że u niej w gabinecie to normalnie wszczepiają chipy! Ale to na legalu!

- Młody! Ku..., no! Ale Twoja dziewczyna jest weterynarzem!

- No w sumie tak... :D  :)  :hehe: 

• 0

Prawdziwą miarą osoby jest to jak traktuje tych, którzy nie mogą wyświadczyć jej żadnej przysługi — Ann Landers —

#45 marder

marder

evil admin

• Administrator
  • 3165 postów

Napisano 12 styczeń 2021 - 06:55

Dzisiaj w Polsce odnotowano ponad 9.400 przypadków koronawirusa. A ponad 36.200 - nie odnotowano. :hehe:

• 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych