Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Fala uderzeniowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 monikawand

monikawand

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 04 luty 2020 - 23:15

Witam Iponki 😊
Czy Korzystaliscie z tego zabiegu?. Pytam szczególnie MPD-OWCOW, gdyż sama na to choruję. Fizjoterapeuta polecił mi zabieg, ale korzystam z placówki prywatnej, więc wiadomo Chcę się upewnić, czy warto pakować kasę. Chcę ewentualnie zastosować to na przykurcze przywodzicieli albo na moje zniesienie lordozy szyjnej. Co myślicie?
  • 0

#2 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 05 luty 2020 - 12:21

Fizjoterapeuta polecił mi zabieg, ale korzystam z placówki prywatnej, więc wiadomo Chcę się upewnić, czy warto pakować kasę. Chcę ewentualnie zastosować to na przykurcze przywodzicieli albo na moje zniesienie lordozy szyjnej. Co myślicie?Co myślicie?

 

Nie wiem, nie miałam nigdy takiego zabiegu, ale co myślę, to z chęcią Ci napiszę :) Dopóty nie spróbujesz to się nie przekonasz. Nie ma innego sposoby, by się dowiedzieć - czy Ci to służy, czy raczej może nie? Można inaczej, a niby jak? Poza tym każdy z nas jest inny i reaguje też odmiennie. Życzę powodzenia i daj znać, jak Ci poszło i czy coś pomogło? :)


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#3 heyitsme

heyitsme

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 20 postów

Napisano 05 luty 2020 - 17:11

Również mam MPD i jestem po pierwszym z trzech zaleconych zabiegów fali uderzeniowej (zapalenie stawu biodrowego). Póki co mogę powiedzieć, że wydaje mi się, iż to faktycznie pomaga. Samo w sobie nie boli (przynajmniej mnie nie bolało), aczkolwiek potem można odczuwać pewien dyskomfort. Więcej powiem po pozostałych dwóch zabiegach :)


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych