Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

biuro matrymonialne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 monikawand

monikawand

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 15 wrzesień 2019 - 21:24

Hej😊 Czy ktoś korzystał z takiej instytucji? Warto? Czytałam, że jeszcze "coś takiego" funkcjonuje😨. Ktoś mógłby, jakieś polecić? - najlepiej dla niepełnosprawnych. Niektóre osoby sobie chwalą. Gdzie wy znalezliscie swoją połówkę?
  • 0

#2 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 15 wrzesień 2019 - 21:32

Do biura matrymonialnego nie pójdę już nigdy 😋, ale tak szczerze to bym nie mogła, nie nadaje się do czegoś takiego. Nie przekonuje mnie ono - nie te lata i czasy, kiedy przeżywały takie miejsca oblężenie i miało to swój sens. Teraz to już chyba garstka tam trafia tak zdrowo zdesperowanych 😁😁😁
Męża poznałam na randach Ipon i to pozostanie dla mnie najlepsze miejsce ❤️❤️❤️ Miłość potrzebuje czasu, ona nie wyskoczy, jak z kapusty. Kiedyś myślałam, że randki i miłostki już nie dla mnie, stało się inaczej. Życie każdemu pisze inny scenariusz..., i potrafi mile zaskoczyć 🤩👍

  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#3 monikawand

monikawand

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 15 wrzesień 2019 - 22:05

Do biura matrymonialnego nie pójdę już nigdy , ale tak szczerze to bym nie mogła, nie nadaje się do czegoś takiego. Nie przekonuje mnie ono - nie te lata i czasy, kiedy przeżywały takie miejsca oblężenie i miało to swój sens. Teraz to już chyba garstka tam trafia tak zdrowo zdesperowanych
Męża poznałam na randach Ipon i to pozostanie dla mnie najlepsze miejsce ❤❤❤ Miłość potrzebuje czasu, ona nie wyskoczy, jak z kapusty. Kiedyś myślałam, że randki i miłostki już nie dla mnie, stało się inaczej. Życie każdemu pisze inny scenariusz..., i potrafi mile zaskoczyć

Aniolku życzę wam wszystkiego dobrego dziękuję, że podzieliłas się swoją opinią ☺
  • 1

#4 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 16 wrzesień 2019 - 08:15

Aniolku życzę wam wszystkiego dobrego dziękuję, że podzieliłas się swoją opinią ☺

 

Wzajemnie i nie łam się ..., będzie dobrze. Nie teraz, to potem, ale będzie :heart: Niejedna niedowierzająca życiu niewiasta na portalu jest szczęśliwa, chociaż wcześniej wszystko i niemal wszyscy pesymistycznie nastawieni mówili, że tak nie będzie... Ścieżki poszukiwań bywają różne, grunt to nie stanąć w miejscu i czekać, aż samo się nadarzy. Ja wiem jedno - to musi mieć swój czas oraz miejsce i trzeba temu dopomóc, ale wszystko jest możliwe. Pozostaje głowa do góry i do przodu, a ja mocno trzymam kciuki za Ciebie.  :heart:  :heart:  :heart: 


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#5 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1415 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 16 wrzesień 2019 - 09:48

Monika, biuro matrymonialne jest raczej dla osób starszych i mocno zdesperowanych. Ty masz net, szukaj, są czaty dla niepełnosprawnych, nie tylko ipon. Netowe biura też istnieją. Jesteś młoda, wykształcona, a chcesz pchać się do starszych osób.


Użytkownik kaska_zaborze edytował ten post 18 wrzesień 2019 - 09:40

  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#6 Rufin

Rufin

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 115 postów

Napisano 17 wrzesień 2019 - 20:22

A to jeszcze istnieją takie tradycyjne biura matrymonialne? W sumie, niech sobie istnieją, w końcu emeryci też mają prawo do szczęścia.


Użytkownik Rufin edytował ten post 17 wrzesień 2019 - 20:23

  • 0

I'm pickle Rick :devil: :cool:


#7 monikawand

monikawand

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 17 wrzesień 2019 - 21:43

A to jeszcze istnieją takie tradycyjne biura matrymonialne? W sumie, niech sobie istnieją, w końcu emeryci też mają prawo do szczęścia.


No też jestem w szoku, ale istnieją Chociaż nie ma tego dużo i wcale wbrew pozorom nie tylko emeryci z tego korzystają
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych