Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Ataki tylko w nocy, dziwne „zawieszenia”

Padaczka levetiracetam ataki w nocy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Remik05101994

Remik05101994

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 wrzesień 2019 - 19:43

Witam.
Choruje na „padaczkę” od około pięciu lat. Leki jakie stosuje to Levetiracetam Teva, witaminy z grupy B oraz po ostatniej wizycie neurolog wprowadził Clonazepan w momentach, gdy czuje, że coś się dzieje.
Ataki mam tylko w nocy, są okresy, kiedy bardzo długo nie mam ataków, a ostatnio mam je dosyć często. Mam kilka pytań.
1. Czy korzystaliście z usług ośrodków neurologiczne, które badają pacjenta przez całą dobę lub nawet kilka dni. Coraz częściej myśle o tym, bo generalnie każde badania EEG wychodzą jakbym nie miał padaczki.
2. Czy radzicie sobie w jakiś inny sposób, stosujecie jakieś suplementy, ja ostatnio zacząłem korzystać z olejów CBD 10% 1000mg.
3. Podczas dnia mam dziwne zawieszenia, słyszę wszystko wiem co się dzieje dookoła, choć patrzę się w jeden punkt i nie mogę oderwać wzroku. Zazwyczaj dzieje się to w skutek próby wyobrażenia sobie czegoś, trudno mi to wyjaśnić, czy ktoś z Was ma podobne objawy?

Pozdrawiam
  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Padaczka, levetiracetam, ataki w nocy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych