Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Blokada połączeń


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 andrzej1

andrzej1

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 373 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 04 sierpień 2019 - 09:51

Witam wszystkich,

 

Mam smartfona Samsung Galaxy J3 2017 i od dłuższego czasu mam problemy z wysłaniem smsa na jeden i ten sam numer telefonu. Tak samo juz mam od jakiegoś czasu problemy z polaczeniem głosowym też pod ten sam telefon. Dzwoniłem do Orange, w której jestem sieci. Tak samo wybrany numer pod który chcę zadzwonić też jest w tej samej sieci.

 

Sprawdzaliśmy blokady, czy aby dane numery nie byly poblokowane. wszystko jest ok. Karta sim była wymieniana. Wiec nie rozumiem już skąd i jaka przyczyna może być przeszkodą do połączenia.

 

Ja pod wybrany numer nie mogę się calkowicie dodzwonić, ani wysłać smsa. Druga strona wybrana może. Tak samo z pocztą głosową. Podobny przypadek

 

Bylem w serwisie, więc zwalili to wszystko na system operacyjny i nic się nie zmieniło

 

Pozdrawiam


  • 0

#2 kuba

kuba

    Narrator

  • Super Moderator
  • 1788 postów

Napisano 04 sierpień 2019 - 10:15

Telefon jest w wersji na pojedynczą kartę sim czy dual sim? Jak z zasięgiem? Restartowałeś kiedyś telefon? Aktualizowałeś system? Dzwoniłeś pod ten nr z innego telefonu i numeru? Przez nieuwagę czy sam nie zablokowałeś sobie tego numeru?


  • 1

Są rzeczy na niebie i ziemi, o których nie śniło się filozofom, a większość z nich jest w Polsce...   Piotr Bałtroczyk.

Dlaczego Państwo ma nas w nosie i vice versa? :dodgy:


#3 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 04 sierpień 2019 - 10:37

Mam smartfona Samsung Galaxy J3 2017 i od dłuższego czasu mam problemy z wysłaniem smsa na jeden i ten sam numer telefonu. Tak samo juz mam od jakiegoś czasu problemy z polaczeniem głosowym też pod ten sam telefon.

Nie jestem ekspertem, ale jeśli pod ten sam numer to nie przychodzi mi nic innego do głowy, jak tylko sytuacja, gdzie Ty sam niechcący poblokowałeś połączenia i sms do tego konkretnego kontaktu. Kiedyś sama palec przytrzymałam mocniej, nie zauważyłam tego faktu i zablokowałam jeden kontakt w telefonie. Telefony dotykowe są bardzo czułe i łatwo coś przestawić niezdająca sobie z tego sprawy w pierwszej chwili. Sprawdź blokada połączeń wychodzących i pogrzeb trochę w telefonie, oczywiście z uwagą, by nic nie przestawić niczego ;) :)

Telefon jest w wersji na pojedynczą kartę sim czy dual sim?

Dual sim, sprawdzone w necie: https://www.samsung....SM-J330FZKDXEO/


  • 1

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#4 Singe

Singe

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2113 postów

Napisano 04 sierpień 2019 - 14:18

Skoro nie możesz dodzwonić się do danej osoby to prawdopodobnie dana osoba zablokowała Twój numer.
  • 1
Jeśli miłość – to tylko prawdziwa * Jeśli przyjaźń – to tylko szczera.
Jeśli obecność – to tylko niewymuszona * Jeśli być kimś – to tylko sobą.
- Rafał Wicijowski

#5 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3580 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 04 sierpień 2019 - 14:46

Przełóż kartę sim do innego aparatu i spróbuj zadzwonić pod wspomniany numer. Wtedy będziesz mógł określić, czy problem leży po stronie aparatu, czy operatora.


  • 1

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#6 kuba

kuba

    Narrator

  • Super Moderator
  • 1788 postów

Napisano 04 sierpień 2019 - 17:59

Przełóż kartę sim do innego aparatu i spróbuj zadzwonić pod wspomniany numer. Wtedy będziesz mógł określić, czy problem leży po stronie aparatu, czy operatora.


Czy osoby, do której dzwoni... Bo też może być taka sytuacja, o której wspomina Singe... 


  • 1

Są rzeczy na niebie i ziemi, o których nie śniło się filozofom, a większość z nich jest w Polsce...   Piotr Bałtroczyk.

Dlaczego Państwo ma nas w nosie i vice versa? :dodgy:


#7 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3580 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 04 sierpień 2019 - 18:49

To też można sprawdzić, dzwoniąc do tej osoby z tego telefonu, ale z włożoną inną kartą sim.


  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych