Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Medycyna pracy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Grzegorz Ropka

Grzegorz Ropka

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 16 czerwiec 2019 - 22:13

Witam forumowicze mam zapytanie choruje na epilepsje od ponad  1 roku biorę regularnie leki bez ataków wyniki okej. Moje pytanie brzmi czy jak mam zgodę i zaświadczenie lekarskie od swojego lekarza neurologa  prowadzącego na pracę na stanowisku operator maszyn  mam grupę II stopnia to medycyna pracy będzie bazować na tym zaświadczeniu lekarskim i podbiją badania bez problemu?


  • 0

#2 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 17 czerwiec 2019 - 10:03

Moje pytanie brzmi czy jak mam zgodę i zaświadczenie lekarskie od swojego lekarza neurologa prowadzącego na pracę na stanowisku operator maszyn  mam grupę II stopnia to medycyna pracy będzie bazować na tym zaświadczeniu lekarskim i podbiją badania bez problemu?

 

Witaj na forum :)

Na początku chcę zaznaczyć, że nie jestem lekarzem, ani ekspertem z neurologii. Uważam jednak, że takie zaświadczenie jest ważne, w końcu podpisuje się pod nim sam specjalista i bierze za to odpowiedzialność. Lekarz Medycyny Pracy, jeśli będzie miał jakiekolwiek wątpliwości, to może zlecić dodatkowe badania. Na zapas bym się, jednak nie przejmowała niczym. Powodzenia! Pozdrawiam, M.


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych