Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Pan z Randki poszukiwany


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 monikawand

monikawand

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 22 kwiecień 2019 - 00:09

Hej 😊 pewnie wyjdę na desperatke albo jeszcze co gorzej, ale trudno 😄 może warto 😊 spodobał mi się Krzysztof Marciniec, który ma konto na "randkach" moja wiadomość widnieje wciąż jako nieprzeczytana, a już trochę czasu minęło, więc pomyślałam, że tutaj Cię złapie 😌, jeśli to czytasz to mam nadzieję, że się odezwiesz i dasz się poznać 😉. Gdyby ktoś miał namiary do tego Pana będę wdzięczna 😇.
P.S przepraszam was I-PONKI za spam😛, ale no cóż facet jest bardzo w moim typie. .. proszę o wyrozumiałość 😃.
  • 1

#2 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 22 kwiecień 2019 - 15:27

No, to chłopak staje się sławny ;) Właśnie go wypromowałaś ;) A tak poważnie to, jak będzie chciał to się sam odezwie. Powodzenia :)


  • 1

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#3 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1412 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 23 kwiecień 2019 - 10:09

Gdyby miał profil na forum pewnie by Ci powiedział. Na jego miejscu obraziła bym się. Raz,że mówisz publicznie,że Ci się podoba (zero w tym subtelności),a dwa,że podałaś jego dane personalne.


  • -2
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#4 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 23 kwiecień 2019 - 11:00

Na jego miejscu obraziła bym się. Raz,że mówisz publicznie,że Ci się podoba (zero w tym subtelności),a dwa,że podałaś jego dane personalne.


Ażeby się obrazić to trzeba mieć za co ;) Tutaj winy żadnej. Obecnie można mieć profil na randkach i nie trzeba mieć go koniecznie na forum. Dla mnie Monika po prostu szuka kontraktu, wykorzystując możliwości i ogólnie dostępne informacje. Chłopak sam utworzył profil na randkach z imienia i nazwiska (https://drive.google...jHxpLneOpvpNtv ), a przecież śmiało mógł użyć pseudonimu/ksywy lub konfiguracji liter i cyfr. Tym samym dobrowolnie podał swoje dane personalne w publiczne użytkowanie. Pobieżnie to, że ktoś pisze otwarcie o tym, że konkretna osoba się podoba zewnętrznie nie jest zbrodnią, a szczerością. Trochę więcej wyrozumiałości i obiektywizmu dla odważnej i sympatycznej dziewczyny :)


  • 1

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#5 monikawand

monikawand

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 22:24

Pani Kasiu,
Aniołek ma rację, chłopak sam podał swoje dane personalne dobrowolnie i są one dostępne dla wszystkich I-ponkow na randkach, więc w tej materii nie widzę problemu z tym, że je podałam. Co do drugiej kwestii, to może faktycznie brak mi subtelności, ale uważam, że w tych czasach kobiety też mogą przejąć inicjatywę (oczywiście trzeba wiedzieć, kiedy odpuścić), kiedyś ktoś mi powiedział, że "czasem szczęściu trzeba pomóc " jeśli chłopak (jeśli kiedykolwiek to przeczyta), obrazi się z powodu tego postu, to mówi się trudno . Nie widzę nic w tym złego, że ktoś mi się spodobał,ani w tym, że się do tego przyznaje. ..wiem wiem teraz jest moda na zgrywanie niedostępnej dziękuję Aniolku za poparcie
  • 2

#6 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3574 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 25 kwiecień 2019 - 08:30

Na jego miejscu obraziła bym się. Raz,że mówisz publicznie,że Ci się podoba

 

A to jest powód do obrażania się? :blink:

 

a dwa,że podałaś jego dane personalne.

 

Wiesz, te dane to on podał sam, rejestrując się na IPON za pomocą profilu na FB.

 

Kasiu, zanim coś napiszesz, najpierw pomyśl dwa razy...


  • 1

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#7 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1412 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 25 kwiecień 2019 - 09:29

Nie lubię pisać drugi raz w wątkach,w których się wypowiedziałam...

W nastoletnim byciu w internecie imię i nazwisko miałam tylko na fb i to dlatego,że to było mało przemyślane,byłam po prostu młoda.

To,że facet podał imię i nazwisko na randkach,to nie znaczy,że mamy je rozsyłać dalej. Identyfikatorem internetowym jest IP.

Jak kogoś poznaję to przedstawiam się z imienia,nazwisko podaje po bliższym poznaniu.


  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#8 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 25 kwiecień 2019 - 11:10

To,że facet podał imię i nazwisko na randkach,to nie znaczy,że mamy je rozsyłać dalej. Identyfikatorem internetowym jest IP.

 

Kasiu, jak Ciebie czytam, to odnoszę wrażenie, że musisz mieć rację za wszelką cenę, nawet jak jej nie masz. Bez sensu jest taki ślepy upór. Wpisałam w wyszukiwarkę "Krzysztof Marciniec Ipon" i oto wyniki: https://drive.google...vMlybThUXEE8aio

Nadal uważasz, że Jego dane są dalej rozsyłane poprzez toczącą się tutaj dyskusję?? Tylko pomyśl dobrze i na spokojnie??

Dla jasności powtórzę się jeszcze raz. Nie stało się tutaj nic niestosownego i niewłaściwego, co by usprawiedliwiało takie podejście do sprawy. Monika chciała rozpocząć tak śmiałą dyskusję i od tego jest nasze forum. Jednocześnie poprosiła o wyrozumiałość, której z Twojej strony akurat brak.

Twoje tłumaczenie jest "takie sobie" z paru powodów. Przede wszystkim nie mamy wpływu na to, kto jakie dane udostępnia w Internecie. Jeśli ktoś chce być rozpoznawalny z imienia i nazwiska, to tak będzie i finito. O swoje bezpieczeństwo zarówno w Internecie, jak i przestrzeni publicznej musimy dbać MY sami, bo nikt lepiej za nas tego nie zrobi.

Zdecydowanie Ipon(kowe) randki uważam za miejsce bezpieczne, czego zupełnie nie można powiedzieć o serwisach społecznościowych. Tam to dopiero jest kopalnia wiedzy i możliwości, gdzie "wykorzystując" #tagi upowszechniane są wszelkiego rodzaju informacje. Nie tylko te "drażliwe", ale nawet najbardziej intymne.

Dlatego nie tłumacz komuś, kiedy ma się przedstawić z imienia i nazwiska, bo i tak zrobi to po swojemu. Wszyscy tutaj jesteśmy dorośli i odpowiadamy sami za siebie.


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#9 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 25 kwiecień 2019 - 14:30

Nie uciekniesz od podania nazwiska np na fb. Wiesz, Kasia, na forum na którym jestem stowarzyszenia każdy sie loguje z imienia i z nazwiska, Dlatego żeby każda wiedział kto to jest.


  • 0

#10 monikawand

monikawand

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 28 kwiecień 2019 - 12:08

Widzę, że "rozpętałam burzę" , a nie to było moim celem.
  • 0

#11 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 28 kwiecień 2019 - 14:26

Widzę, że "rozpętałam burzę" , a nie to było moim celem.


Zupełnie się tym nie przejmuj, bo nie ma czym. Nie jest to burzą, a jedyne różnicą zdań. A, że zupełnie odmienna to przynajmniej jest ciekawie i ten wątek żyje :)
  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#12 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1457 postów

Napisano 29 kwiecień 2019 - 20:27

Burza burzą, ale czy poszukiwany Pan się odezwał? :)


  • 0

#13 monikawand

monikawand

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 30 kwiecień 2019 - 15:29

No właśnie nie
  • 0

#14 monikawand

monikawand

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 05 maj 2019 - 00:27

Burza burzą, ale czy poszukiwany Pan się odezwał? :)


Kontakt z Panem z randki nawiązany


  • 2

#15 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 05 maj 2019 - 11:31

Kontakt z Panem z randki nawiązany

 

Super, to mamy mały przełom. Kolejny przykład na to, że warto się starać i nie wolno się poddawać. Z czasem, jeśli oczywiście będziesz miała czas i ochotę, to napisz proszę, jak się rozwinęła znajomość. W końcu niejedna osoba Ci tutaj kibicuje :)


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#16 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1457 postów

Napisano 05 maj 2019 - 19:32

Trzymam kciuki :).


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych