Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Kaliska majówka

zlot majówka kalisz

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 admin

admin

    Podpowiadacz

  • Administrator
  • 168 postów

Napisano 28 marzec 2019 - 18:07

Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy na majówkę IPON-u.
 
W tym roku spotykamy się   w terminie 24.05-26.05.2019 r. Miejsce zlotu to Hotel Calisia, ul. Nowy Świat 1-3, 62-800 Kalisz,

Adres www: http://www.hotel-calisia.pl

 

Hotel Calisia położony jest w centrum Kalisza, w odległości 500 metrów od Starego Miasta, 2 km od dworca kolejowego i dworca autobusowego.

 
 
Koszt zlotu to 196 zł.

 

Cena ta obejmuje 2 noclegi oraz śniadanie w sobotę i niedzielę oraz korzystanie z sali bankietowej w trakcie zlotu. 

 

Istnieje możliwość rezerwacji pokoju 1-os, lecz jest to opcja droższa. Koszt takiego pokoju na czas trwania zlotu wynosi 306 zł

 

Pobyt dla dzieci do 6 lat jest gratis.

 

Parking płatny 10zł za dobę (niestety, to nie podlegało negocjacjom) indywidualnie opłacamy w recepcji.

 

Udogodnienia:

  • całość dostępna dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim

  • podjazd umożliwiający wejście do budynku

  • dojazd windą na wyższe piętra

  • 3 typowo przystosowane pokoje dla ON

  • suszarka do włosów w każdym pokoju

  • do dyspozycji ok. 7 czajników dostępnych na recepcji

  • kanały satelitarne

  • kanały kablowe

  • bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.

 

 Każdy zlotowicz musi we własnym zakresie zadbać o dojazd oraz ubezpieczenie. 

 

Ankieta zgłoszeniowa na zlot znajduje się w załączniku do posta. Wypełnione ankiety proszę wysyłać na adres zlot@ipon.pl
W temacie maila proszę podać swój nick.
Przypominam że jedyną i ostateczną formą potwierdzenia rezerwacji miejsca jest wpłata na konto.

 

Liczba miejsc jest ograniczona, więc o uczestnictwie w imprezie decyduje zasada "kto pierwszy ten lepszy",
czyli decydować będzie kolejność wpłat!!! 
 
WAŻNE! Jeśli wybieracie się na zlot z osobą towarzyszącą, to w ankiecie prosimy zaznaczyć informację dot. osoby towarzyszącej tj. wiek, płeć i o ile występuje rodzaj niepełnosprawności – to jaki? (osoba poruszająca się samodzielnie, osoba poruszająca się na wózku inwalidzkim, osoba poruszająca się przy pomocy kul itd.). 
Prosimy o informację w ankiecie lub w e-mailu, jeśli wybieracie się z dzieckiem aby dobrać odpowiedni pokój.
 
 
Uczestnicy zlotu są świadomi, że biorą całkowitą odpowiedzialność za zdarzenia powodujące szkody materialne (samochód, sprzęt elektroniczny i inne) oraz szkody zdrowotne (wypadek, szkoda fizyczna, przynosząca okresowy lub stały uszczerbek zdrowia). Internetowy Portal Os. Niepełnosprawnych „IPON” nie ponosi żadnej ODPOWIEDZIALNOŚCI w tej jak i w każdej kwestii przynoszącej roszczenie ubezpieczenia od Osób Cywilnych i Materialnych w drodze jak i w czasie trwania zlotu.
Przypominamy też, że uczestnictwo w imprezie jest tożsame z wyrażeniem zgody na publikację zdjęć zawierających wizerunki uczestników w Galerii IPON.
 
Nr konta i dane niezbędne do dokonania przelewu:
KONTO BANKOWE - ING Bank Śląski S.A.
Stowarzyszenie Internetowy Portal Osób Niepełnosprawnych
50-039 Wrocław, ul. Podwale 49/8
nr rachunku odbiorcy:
56 1050 1445 1000 0023 1406 8285
W tytule przelewu proszę wpisać zlot + swój nick


 

Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia zgłoszenia, bez podawania przyczyn.
 
Uwaga: Ponieważ sprawy organizacyjne załatwialiśmy bezpośrednio z managerem ośrodka, bardzo prosimy aby we wszystkich sprawach dotyczących zlotu tylko i wyłącznie kontaktować się z nami na biuro@ipon.pl lub marinka@ipon.pl  pracownicy w recepcji ośrodka, nie są poinformowani o naszych ustaleniach.
 
Wszystkich serdecznie zapraszamy :-)
 
Lista uczestników:

  1. Verselle
  2. Natasza
  3. Justyna
  4. Agga28
  5. Sebus77
  6. Marinka
  7. Grześ.
  8. Monia74.
  9. Marder
  10. Endrjuxx
  11. Os. Tow. Endrjuxx
  12. Lama69
  13. Iwa372
  14. Dani
  15. Pati
  16. Faith
  17. Sucherro
  18. Oli35
  19. Gosik04
  20. Cys1310
  21. Marecki68
  22. Elagra
  23. Optymista1
  24. Kinia
  25. Paweł

Załączone pliki


  • 9
Roma locuta, causa finita.

#2 Golda

Golda

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 193 postów
  • Skąd:Pleszew

Napisano 29 marzec 2019 - 07:47

bomba. Czy możliwa będzie jednodniowa wizytacja bez noclegu?


  • 1

Tak sobie wpadłam do Krainy Fantazji i robię za sekretarkę Lenny'ego i spółki :)
Mam nawet własną chmurkę za rogiem obłoku...


#3 BAR32

BAR32

    Sufler

  • Moderator
  • 355 postów

Napisano 29 marzec 2019 - 10:32

O ile znam zasady to jak najbardziej :)


  • 1
"...oto słyszę jak w popiół przemieniam się i kruszę,i coraz mniejszy ciałem wierzę we własną duszę.."
/K.K.Baczyński/

#4 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 29 marzec 2019 - 10:57

Elegancko, tym oto sposobem już wiemy na co przeznaczymy część "13 łapówki" wypłacanej rzekomo w maju :hehe:

Pozdrawiamy i do zobaczenia w Kaliszu na rynku :)

                                                                                              Sucherro & Faith


  • 4

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#5 Golda

Golda

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 193 postów
  • Skąd:Pleszew

Napisano 29 marzec 2019 - 12:02

dzięki Basiu... to może w końcu ruszę swoje 4 litery i sprawdzę jak wyglądacie"na żywo".

Doczekałam się zlotu blisko mnie, więc grzech nie skorzystać :)


  • 1

Tak sobie wpadłam do Krainy Fantazji i robię za sekretarkę Lenny'ego i spółki :)
Mam nawet własną chmurkę za rogiem obłoku...


#6 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1457 postów

Napisano 29 marzec 2019 - 19:57

Golda, oczywiście, że możesz przybyć. Fajnie będzie Cię wreszcie poznać na żywo :). Jednak, wcześniej lepiej się zapowiedz o której dokładnie dotrzesz albo umów się z nami w konkretnym miejscu, bo przy sprzyjającej aurze możesz nikogo nie zastać w hotelu. Do zobaczenia :)


  • 2

#7 Gość_Dorcia35_*

Gość_Dorcia35_*
  • Gość

Napisano 12 kwiecień 2019 - 12:23

Mam pytanie 

Do kiedy trzeba się zdecydować


  • 0

#8 Marinka

Marinka

    Sufler

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPip
  • 331 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 12 kwiecień 2019 - 19:58

Mam pytanie 

Do kiedy trzeba się zdecydować

 

Zapisy, włącznie z wpłatą na konto, przyjmujemy do 13 maja 2019 r. bądź do wyczerpania miejsc.

Serdecznie zapraszamy! :)  


  • 2
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.

#9 WaJak

WaJak

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów
  • Skąd:Kalisz

Napisano 23 kwiecień 2019 - 18:16


CO I GDZIE W KALISZU

 

 

 

Święta, święta... I po świętach.

 

Witajcie moi mili zlotowicze! :-)

 

Kto by pomyślał, że w Kaliszu odbędzie się zlot IPON-u :-). Nawet nie pamiętam, czy pomyślałem kiedykolwiek o tym, żeby w Kaliszu odbył się zlot iponków, ale fajnie by było, żeby taki zlot się odbył :-). I jest! :-) :-) Przyszła góra do Mahometa :-).
Miło mi będzie Was gościć w Kaliszu :-), drodzy iponkowie :-), i pokazać coś niecoś z ciekawszych miejsc i zbytków w moim mieście - najstarszym mieście w Polsce :-). I w związku z tym przygotowałem dla Was szereg informacji (sprawdzalnych w sieci), które pomogą i pozwolą Wam to co najistotniejsze i potrzebne wynawigować w sieci, by skuteczniej poruszać się po mieście Kaliszu :-). Są to informacje dotyczące tego, jak dojechać komunikacją podmiejską do hotelu, gdzie można zjeść, m.in. domowy smaczny obiad za 9 zł, i co warto zwiedzić w Kaliszu podczas zlotu, nie zapominając przy tym o pysznych pączkach ;-). Trzeba nie zapominać także i o tym, że ująłem tutaj informacje te podstawowe, najważniejsze, i wybrane. Zatem...

 

 

 

         JAK DOJECHAĆ DO HOTELU „CALISIA”

 

Informacja dla przyjezdnych koleją bądź autobusem.
Komunikację podmiejską w Kaliszu obsługują Kaliskie Linie Autobusowe (KLA).
Najbliższym przystankiem autobusowym od Hotelu CALISIA jest przystanek „Rogatka” przy ul. Górnośląskiej (przystanek KLA Górnośląska Rogatka 02), niedaleko słynnej „Rogatki” - oficjalnie ROGATKI WROCŁAWSKIEJ.
Najbliższym przystankiem od Dworca Kolejowego, początkowym, ażeby z niego dojechać od Hotelu CALISIA, jest przystanek pod Galerią AMBER, także przy ul. Górnośląskiej (przystanek KLA Górnośląska Dworzec PKS 08). Po wyjściu z Dworca Kolejowego na wprost ukaże się Wam Galeria AMBER, i żeby dotrzeć do przystanku początkowego trzeba przejść na drugą stronę tejże galerii. Najlepiej przejść przez samą galerię, a wtenczas wyjście z galerii doprowadzi do przystanku autobusowego. Spod Galerii AMBER do Hotelu CALISIA dojedzie się autobusami o numerach linii: 1, 2, 3, 7, 13 oraz 19E. Autobus pojedzie prosto jak prowadzi ulica, a trzeba będzie wysiąść na trzecim przystanku „Rogatka” :-). Stamtąd jest już tylko 210 m do hotelu :-).
UWAGA!
Poza dostępnym przy Galerii AMBER biletomatem bilety można także kupić u kierowcy.

 

 

 

         GDZIE ZJEŚĆ

 

... ponieważ zaprowiantowani będziecie tylko na śniadania, zatem...

 

- Obiad „na wagę” można zjeść w Galerii TĘCZA przy ul. 3-go Maja 1 oraz w Galerii AMBER. W AMBER jest większy wybór nie tylko co do posiłku na wagę.

 

- Obiad w OBIADKU
Prawdziwy, domowy obiad, będzie można zjeść w OBIADKU - PPHU Delta-Bis OBIADEK przy ul. Młynarskiej 93. Miałem już okazję bywać w paru różnych miejscach tego typu w Kaliszu, gdzie serwowane są tanie domowe obiady (za 8-11,50 zł) i uważam, że tam w OBIADKU są podawane najsmaczniejsze domowe obiady. Sam tam jadam obiady :-). Lokal jest nieduży - dość przyjemny w porównaniu z innymi tego typu małymi lokalami. Lokal posiada szereg certyfikatów, w tym od dzieci z pobliskiego przedszkola :-). Obiad w OBIADKU kosztuje 9-10 zł, a obiady podawane są na talerzu kopiasto! :))) Jak dane mi było jadać w różnych miejscach w ciągu moich pięćdziesięciu lat życia, to nigdzie indziej nie spotkałem się z kopiasto podawanymi „daniami głównymi” w tzw. restauracjach, jak tylko w OBIADKU! No chyba, że sami sobie nałożycie kopiasto obiad „na wagę” ;-). Tylko tam tak kopiasto podają obiady, a właściciel pewnie się nie boi, że przez to zbankrutuje. Zresztą sami zobaczcie i spróbujcie. POLECAM!
UWAGA!
OBIADEK zapewnia dowóz na terenie miasta - przy zamówieniu powyżej 30,00 zł dowóz gratis, poniżej + 5,00 zł. Dania na zamówienie - opakowanie jednorazowe + 0,50 zł. Godziny otwarcia: piątek 11:00-18:00, sobota 11:00-15:00, niedziela nieczynne. Menu dnia dostępne na stronie internetowej: <http://obiadykalisz.pl>.
GSM: 506-597-335, 605-657-525.

 

- CAFE KARAFKA
Najbliższą restauracją od Hotelu CALISIA jest restauracja - kawiarnia CAFE KARAFKA przy ul. Górnośląskiej 10 (280 m od hotelu). Przeciętny to lokal, standardowy, gdzie charakterystycznie ustawione są stoliki przy dużych oknach, na podwyższeniu, i stąd chyba każdy zna ten lokal, a specjalnością tego lokalu są naleśniki. Obsługa i zamawianie tylko przy barze, bez serwisu stolików - jedynie sprzątanie po. Przed zamówieniem trzeba sobie z góry upatrzyć stolik, a jest to potrzebne dla przyjmującego od nas zamówienie.

 

 

 

         A CO WARTO ZWIEDZIĆ W KALISZU PODCZAS ZLOTU

 

No tak, gdy już jesteście zakwaterowani i posileni, czas zacząć zwiedzać Kalisz... ;-)

 

W związku ze zlotem IPON-u, który ma się odbyć w maju w Kaliszu, Monika „Monia74” poprosiła mnie o sporządzenie wykazu zabytków i miejsc, które będzie warto zwiedzić w Kaliszu. Poniżej wyszczególniłem w punktach miejsca i zabytki, które  w y t y c z a j ą   t r a s ę  krótszą - do pokonania w 60 min, a dotyczącą lokacji Kalisza i pokazującą najstarsze zakątki miasta, oraz trasę nieco dłuższą, rozszerzoną o miejsca i obiekty klasycystyczne powstałe w czasach Królestwa Polskiego.

 

Zestawienie miejsc i zabytków do zwiedzenia sporządziłem w oparciu o kaliski quest pt. „Początki lokacyjnego Kalisza”, dostępny także do pobrania na stronie internetowej Centrum Informacji Turystycznej (CIT) w Kaliszu: <http://cit.kalisz.pl/cat2show,31,1675>, [dostęp: 3 kwietnia 2019], oraz w oparciu o broszurę „Kaliski Szlak Niepodległości”, dostępną w Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu przy ul. Zamkowej.

 

         Trasy, które „wytyczyłem” dla nas do zwiedzenia w Kaliszu

 

1. RATUSZ na Głównym Rynku, neoklasycystyczny 1920-1924.
Wejście na wieżę ratuszową jest niemożliwe ze względu na jej odbywający się remont.

 

2. KATEDRA KALISKA - Kościół pw. św. Mikołaja Biskupa w stylu gotyckim 1253-1257, dawniej kościół kanoników laterańskich - stąd przy ul. Kanonickiej. Warto zwiedzić :-).

 

3. MURY OBRONNE miasta Kalisza, połowa XIV wieku [XIII-XV w.], najdłuższy fragment murów przy ul. Parczewskiego a Szklarskiej.

 

(3a. PAŁAC PUCHALSKICH przy placu Kilińskiego 4, klasycystyczny z lat 1820-1830 [1829-1831], byłego oficera napoleońskiego. W kamienicy tej spędziła dzieciństwo i młodość Maria Konopnicka.

 

(3b. Pobernardyński KOŚCIÓŁ I KLASZTOR OO. JEZUITÓW przy ul. Stawiszyńskiej, zabudowania zespołu klasztornego późnorenesansowe, wzniesione w latach 1592-1622.
(Pobernardyński Kościół rektoralny pw. Nawiedzenia NMP - Kościół Rzymskokatolicki funkcjonujący jako Sanktuarium Serca Jezusa Miłosiernego).

 

„W tymże miejscu, znajduje się też najstarszy kaliski pomnik, który związany jest z odwrotem wojsk napoleońskich spod Moskwy. Wówczas to utworzono w klasztorze bernardynów lazaret, a zmarłych w nim żołnierzy grzebano w przed kościołem. Kolumnę-pomnik, w roku 1813 wznieśli żołnierze francuscy w miejscu pochówku około 300 towarzyszy broni”. Źródło: <https://wkaliszu.pl/...rnardynski.html>, [dostęp: 3 kwietnia 2019].

 

„Kolejny tragiczny dla konwentu bernardyńskiego okres wiąże się z przemarszem wojsk napoleońskich przez Kalisz. W 1812 r., w czasie ich odwrotu spod Moskwy, klasztor zamieniony został na lazaret wojenny dla wojsk francuskich i bawarskich. Zakonników przemocą usunięto, a ogrójec kościelny zamieniony został na cmentarz dla żołnierzy zmarłych z wycieńczenia i na różne choroby epidemiczne. (...) Wspólną mogiłę żołnierzy upamiętnili Francuzi wznosząc istniejący do dzisiaj w ogrójcu kościelnym obelisk w kształcie kolumny”. Źródło: <http://www.kalisz.in...l-jezuitow.html>, [dostęp: 3 kwietnia 2019].

 

Mało kto w Kaliszu wie, że w ogrójcu kościoła jezuitów znajduje się obelisk - nieopisany, poświęcony żołnierzom napoleońskim z odwrotu z Moskwy w 1812, także poświęcony tym żołnierzom poległym w bitwie z goniącymi wojskami carskimi na Tyńcu w Kaliszu.
Warto to miejsce odwiedzić :-).

 

4. BASZTA DOROTKA na tyłach Narodowego Sanktuarium św. Józefa - Bazyliki kolegiackiej Wniebowzięcia NMP, od strony parku.
Możliwe jest zwiedzanie BASZTY DOROTKI wraz z przewodnikiem po uprzednim zgłoszeniu. Wejście na basztę - bilet normalny kosztuje 6 zł, a ulgowy 4 zł.

 

(4a. PLAC ŚW. JÓZEFA, na którym w roku 1999 stanął pomnik Jana Pawła II).

 

5. PARK MIEJSKI w Kaliszu, założony w 1798 - najstarszy park miejski w Polsce, w XIX wieku uważany za najpiękniejszy polski ogród publiczny, wpisany do rejestru zabytków w 1964. Źródło: <https://pl.wikipedia...ejski_w_Kaliszu>, [dostęp: 3 kwietnia 2019].

 

- RESTAURACJA KTW
W Parku Miejskim na wprost Mostu Teatralnego i niedaleko Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu mieści się RESTAURACJA KTW PARK (Kaliskiego Towarzystwa Wioślarskiego, Park Miejski 2). Jest to restauracja po remoncie, z ogródkiem na świeżym powietrzu i z widokiem na pobliski teatr poprzez rzekę Prosnę.
Hmm... Zdania klientów na temat tej restauracji są nieco podzielone, aczkolwiek jest tam przyjemnie, i dość smacznie, i sądzę, że można tam wejść... i coś sobie zamówić, posiedzieć i podelektować się plenerami.

 

6. KOŚCIÓŁ FRANCISZKANÓW pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w kompleksie Klasztoru oo. Franciszkanów przy ul. Sukienniczej 7, wczesnogotycki z XIII wieku (ufundowany w 1257).
Uważa się, że w tym kościele są najpiękniejsze w Kaliszu późnorenesansowe sklepienia. Warto je obejrzeć :-).

 

(6a. ALEJA WOLNOŚCI w Kaliszu, klasycystyczna, reprezentacyjna, wytyczona w 1800).

 

(6b. GMACH SĄDU OKRĘGOWEGO przy al. Wolności - Pałac Trybunalski w Kaliszu znany jako „Trybunał”, klasycystyczny, empirowy, wzniesiony na polecenie władz carskich w latach 1819-1821).

 

(6c. JAZ FRANCISZKAŃSKI albo też Kazimierzowski na rzece Prośnie wybudowany w 1875 (przy ul. Kazimierzowskiej) oraz Mała Elektrownia Wodna. Tama - jaz zasuwowy spiętrzający i dostarczający wodę do produkcji sukna w foluszu fabrykantów braci Repphanów w XIX wieku).

 

(6d. MOST KAMIENNY - najstarszy istniejący w Kaliszu most drogowy na Prośnie, w ciągu ul. Śródmiejskiej, powstał według projektu architekta Sylwestera Szpilowskiego, klasycystyczny z lat 1824-1825).

 

PONADTO

 

- MUZEUM HISTORII PRZEMYSŁU W OPATÓWKU przy ul. Kościelnej, jedyne w Europie Muzeum Historii Przemysłu. Muzeum mieści się w klasycystycznej, dawnej fabryce sukienniczej Adolfa Fiedlera z 1824.
W ekspozycji muzeum znajdują się m.in. maszyny parowe, które, jak sądzę, warto zobaczyć i obejrzeć. Opatówek miasto położone jest 11 km na wschód od Kalisza.

 

- Rezerwat archeologiczny na Zawodziu „Kaliski Gród Piastów” - REZERWAT ARCHEOLOGICZNY ZAWODZIE. Kalisz - Zawodzie grodzisko wczesnośredniowieczne wzniesione w bagnistej pradolinie Prosny na przełomie IX/X wieku (pierwszy gród 850-860); najstarsza historycznie część miasta Kalisza.

 

Wszystkie obszerniejsze informacje na temat miejsc i zabytków, nie tylko tych wyszczególnionych przeze mnie powyżej, można zasięgnąć są na stronie internetowej Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu: <http://cit.kalisz.pl/atrakcje>, odsyłacze: Atrakcje turystyczne/ Zabytki Kalisza.

 

 

 

         PĄCZKI MNIAM, MNIAM!

 

A czy ktoś próbował pączka kupionego w sieci CUKIERNI SOWA?
Uważam, że tam są sprzedawane najlepsze - najsmaczniejsze pączki w całej Najjaśniejszej :-). Dla mnie te pączki są pyszne! Po prostu mniam, mniam! :-) W Kaliszu także można je kupić w CUKIERNI SOWA w Galerii AMBER, jak również w tejże cukierni przy ul. Zamkowej 2 (dawniejsza WŁOSKA Cukiernia, Winowiecki R.) oraz w cukierni przy ul. Górnośląskiej 44-46 - róg z ul. Polną. Smacznego! :-)

 

 

 

         KALISZ

 

Dla mnie Kalisz jest miastem w sam raz! :-) Ani zbyt dużym, ani za małym :-). Zbyt dużym, gdzie potrzeba godziny - półtorej godziny, ażeby przedostać się z jednego na drugi koniec miasta albo też w godzinach szczytu ruchu miasto jest zakorkowane. Nie jest też miastem zbyt małym, gdzie można dobrze żyć, i mogę chociażby wszystko sobie kupić bądź załatwić co chcę i co mi potrzeba - włącznie z teatrem i filharmonią :-). Kalisz warto odwiedzić...

 

Tak więc nic innego mi już nie pozostaje, jak tylko czekać, aż mili stowarzyszeni IPON-kowie do mnie przyjadą :-).

 

Życząc udanego i miłego pobytu na zlocie w Kaliszu...

 

Kaliszanin Waldemar „WaJak”
 


  • 7

#10 Golda

Golda

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 193 postów
  • Skąd:Pleszew

Napisano 11 maj 2019 - 09:00

hejka

kogo mogę łapać w Kaliszu byście mi nie uciekli z hotelu? 


  • 0

Tak sobie wpadłam do Krainy Fantazji i robię za sekretarkę Lenny'ego i spółki :)
Mam nawet własną chmurkę za rogiem obłoku...


#11 Oli35

Oli35

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 17 maj 2019 - 19:08

Tydzień do zlotu :D czujecie to :P


  • 2

#12 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1457 postów

Napisano 18 maj 2019 - 10:22

Czujemy, czujemy, Oli ;) . Do zobaczenia w piątek  :D 


  • 3

#13 verselle

verselle

    Sufler

  • Administrator
  • 341 postów

Napisano 19 maj 2019 - 20:55

No to coraz bliżej :) A na zlocie spodziewajcie się miłych gadżetów-niespodzianek :) Do zobaczenia :)


  • 3

Jacek "Verselle"


#14 Golda

Golda

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 193 postów
  • Skąd:Pleszew

Napisano 19 maj 2019 - 22:02

też się nie mogę doczekać kiedy Was poznam w realu... inspekcja nadchodzi  :cool:


  • 1

Tak sobie wpadłam do Krainy Fantazji i robię za sekretarkę Lenny'ego i spółki :)
Mam nawet własną chmurkę za rogiem obłoku...


#15 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3574 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 22 maj 2019 - 19:22

No to już pojutrze się widzimy :)


  • 1

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#16 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 27 maj 2019 - 09:39

Zdjęcia w galerii mówią wszystko, dziękuję :)


  • 1

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#17 Oli35

Oli35

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 27 maj 2019 - 17:23

Zdjęcia w galerii mówią wszystko, dziękuję :)

Myślisz, że przez weekend zrobiliśmy tylko 20 zdjęć :P


  • 0

#18 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1457 postów

Napisano 27 maj 2019 - 18:58

Zdjęcia w galerii mówią wszystko, dziękuję :)

Po każdym zlocie zostają zdjęcia, które są nie tylko miłą pamiątką, ale także tworzą historię naszego portalu i stowarzyszenia :-). Te z Kalisza są kolejną cegiełką i jestem przekonana, że jeszcze przed nami będzie wiele okazji, zlotów i spotkań, po których w naszej galerii przybędzie fotografii.

Wracając do minionego zlotu w Kaliszu, dziękuję wszystkim, którzy przyjechali do tego wyjątkowego miasta. Wspaniale, że pomimo wielu codziennych obowiązków i trudności, wciąż Wam się chce podróżować nieraz setki kilometrów, by weekend spędzić w iponkowym gronie. Życie i bycie on-line nigdy nie zastąpi kontaktu w realnym świecie i po to właśnie organizowane są zloty. 

Serdecznie dziękuję Marince, bo wiem ile czasu i zaangażowania potrzeba, by znaleźć niedrogi i dostosowany do naszych potrzeb hotel.

Szczególne słowa uznania należą się Wajakowi, który doskonale odnalazł się w roli gospodarza swojego rodzinnego miasta, po którym nie tylko z entuzjazmem nas oprowadził, ale również opracował miniprzewodnik :). Jest on dla mnie miłą pamiątką.

Nie pozostaje nic innego, jak powiedzieć: do zobaczenia na następnym zlocie :).


  • 3

#19 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3574 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 27 maj 2019 - 18:58

Myślisz, że przez weekend zrobiliśmy tylko 20 zdjęć

 

Oli, na razie wrzucone są tylko te robione przez Monię i przeze mnie. Czekam na fotki od reszty zlotowiczów :D


  • 3

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#20 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 28 maj 2019 - 11:21

Myślisz, że przez weekend zrobiliśmy tylko 20 zdjęć :P

 

A Ty myślisz, że ja tak myślę :P To jeszcze mnie nie znasz :hehe: Mamy wśród nas wielu wspaniałych fotografów i nasza galeria to potwierdza ;)


  • 1

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 




Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zlot, majówka, kalisz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych