Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Potrzebna porada przy zakupie wózka elektrycznego.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 jarekbachanek

jarekbachanek

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów
  • Skąd:Bronowice, Puławy

Napisano 26 luty 2019 - 15:32

Witam

 

Od kilku lat używam wózka elektrycznego. Mieszkam na wsi gdzie jest dużo polnych dróg, teren nierówny, różne doły i wyboje, więc taki sprzęt bywa nieoceniony. Niestety mój obecny wózek jest bardzo niestabilny i wywrotny Kilkakrotnie wjazd na niewielką górkę kończył się wywrotką w tył. Raz nawet wywaliłem się przy wjeździe na chodnik. Udało mi się częściowo rozwiązać problem poprzez zakup drugiego wózka, terenowego z dużymi kołami. I wszystko byłoby ok gdyby nie to że jest on dość wolny, przez co pokonanie dużych odległości zajmuje mi sporo czasu.  

 

W związku z tym szykuję się powoli do zmiany mojego pierwszego wózka (tego niestabilnego). Stara się o dofinansowanie z PFRON’u i wkrótce będę musiał im przedstawić wybrany model oraz koszt jego zakupu. Chciałbym by był dobrze wyważony, stabilny, niewywrotny i w miarę szybki, z dość pojemną baterią. Ponieważ nie znam się na modelach wózków ani na tym jak one działają, chciałbym prosić was o pomoc w wyborze nowego, najlepszego dla mnie modelu. Z góry dziękuje za wszelkie uwagi, sugestie i porady. Pozdrawiam.

 

Jarek 


  • 0

#2 Majka83

Majka83

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 wrzesień 2019 - 19:21

W mieście zdecydowanie łatwiej wszystko to wygląda, niż na wsi.Ja kupiłam swój wózek od producenta PDS CARE. Jestem zadowolona z zakupu. 

 

Wózek posiada system układu zawieszenia „ACTIVE-TRAC” jest w stanie jechać po bardzo dużych nierównościach jak i pokonywać nawet 8 cm przeszkody jakimi często są niewysokie krawężniki bądź typowe dziury w jezdniach bądź chodnikach.

 

Całkiem możliwe, że i u Ciebie też się sprawdzi. 


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych