Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Remont Łazienki - proszę o pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 luk237a

luk237a

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 luty 2019 - 13:51

Witam.

Proszę o pomoc jestem zmuszony dokonać remontu w swojej łazience. Mam stopień umiarkowany neurologiczno-ruchowy. Mam pytanie co może zostać zrefundowane z PEFRONu ??? 

Dzięki za pomoc 


  • 0

#2 neo86

neo86

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 02 luty 2019 - 18:07

Kwestia miejscowego PFRONu i to jak są tam obrotni pracownicy. Ja np. od kilku lat prosiłem o dofinansowanie do komputera to wiecznie wytłumaczenie: "Niestety mamy ograniczone środki i w pierwszej kolejności maja pierwszeństwo dzieci i osoby całkowicie niezdolne do życia samodzielnego". Dodam, że mam orzeczenie o stopniu znacznym na narząd wzroku. Jestem niedowidzący. Szukam bezskutecznie pracy i ostatnio wydałem trochę pieniędzy na używany zestaw komputerowy z komisu z dużym ekranem 27" i kontrastową klawiaturą ale za własne pieniądze bo od PFRONu doprosić się nie mogę. 

Za to moja mama jest osoba chorą na cukrzycę, dializowana i po udarze. Od 3 lat stara się na dofinansowanie do łazienki. Też brak odzewu ze strony urzędasów z PFRONu. No i mama myje się w miednicy bo do wanny nie daje rady wejść. A na remont łazienki nas nie stać. tak by była dostosowana do potrzeb mamy. Zwyczajnie PFRON w kuli sobie leci. 

 

Generalnie ZUS i PFRON to szkoda gadać....  :@


Użytkownik neo86 edytował ten post 02 luty 2019 - 18:08

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych