Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Galeria Microsoft


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marla

Marla

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 93 postów

Napisano 15 listopad 2002 - 07:16

Wielka prosba!!!
JAK TO ZROBIĆ MAM????
jESTEM W PROGRAMIE Power Point i chcę dodać do prezentacji dzwięk z galerii internetu,łączę się i mam już ten dzwięk I CO MAM DALEJ ROBIC????
:? :shock: (E) (E) (E) :( POMOCY!!!!
  • 0
,,Zyskał wiele-mało dobrze mu się działo''

#2 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 16 listopad 2002 - 18:24

Witaj Marla

Aby jakikolwiek plik skopiowac z internetu do swojego komputera, obojetnie czy jest to plik z dźwiękiem czy jest to plik ze zdjęciem należy:

w przypadku pliku z dźwiękiem:

1. klikamy prawym przyciskiem myszy na adresie pliku
2. po otworzeniu się menu podręcznego wybieramy z listy zapisz element docelowy jako
3. klikamy lewym przyciskiem myszy
4. otworzy sie okno Pobieranie pliku a za chwilę nastepne okno Zapisz jako należy wtedy wybrać katalog do którego chcemy zapisać plik z muzyką/dźwiękiem.
5. wciskamy przycisk zapisz - i plik zostanie ściągnięty z internetu i zapisany na nasz dysk do wybranego katalogu

w przypadku zdjęć:

1. klikamy prawym przyciskiem myszy na zdjęciu
2. po otworzeniu się menu podręcznego wybieramy z listy zapisz obraz jako
3. klikamy lewym przyciskiem myszy
4. otworzy sie okno Zapisywanie obrazu należy wtedy wybrać katalog do którego chcemy zapisać plik z grafiką
5. wciskamy przycisk zapisz - i plik zostanie ściągnięty z internetu i zapisany na nasz dysk do wybranego katalogu
  • 0

#3 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 17 listopad 2002 - 21:09

Marla, to że nie masz u siebie zainstalowanego Activ X nie oznacza ze nie możesz pobrać tych próbek dźwieków,
a tak na marginesie daruj sobie te kilkadziesiąt dzwięków z tej strony Microsoftu, u nas w polsce jest sporo stron oferujących tysiące takich próbek, poszukaj sobie np. w Onecie wpisując WAV, próbki, sample,

ale jezeli jestes uparta i chcesz dalej ściągnąć jakieś pliki to

aby ściągnąc ten plik to tak jak z instalacja Windowsa musisz przejść przez ileś tam etapów łącznie z akceptowaniem umowy

1. anuluj instalację Activ X
2. akceptuj warunki licencji
3. wybierz odpowiedni format
- MPF (Office XP / Clip Organizer)
- CIL (Other / Clip Gallery)
4. kliknij Download Now!
5. i to wszystko plik zostanie zapisany na dysku

PS. Jeżeli poszukujesz dźwięków polecam strone KAKOFONIA zawiera ona aż 1.988 dźwięków WAVE


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych