Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

warsztaty terapeutyczno-rozwojowe dla młodzieży


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 gosik

gosik

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 97 postów

Napisano 15 maj 2004 - 21:11

w Gdańsku odbędą sie warsztaty terapeutyczno-rozwojowe dla młodzieży w wieku 16-20 lat.temin rozpoczęcia wrzesień 2004.zgłoszenie przyjmowane są nr tel /058/341 25 83 p.J.Szulkowska.
Warsztaty organizowane są przez Nadwiślańskie Stowarzyszenie Chorych na Epilepsję I Ich Przyjaciól 'PIAST'
  • 0
GOSIK

#2 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3582 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 15 maj 2004 - 23:58

Pozwoliłem sobie nadać temu tematowi status ogłoszenia, tak aby był na samej górze tego działu forum. Mam nadzieję że z tych warsztatów skorzysta jak najwięcej osób.
Pozdrawiam serdecznie
marder
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#3 gosik

gosik

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 97 postów

Napisano 16 maj 2004 - 10:56

dziękuję bardzo, jestem początkująca jeśli chodzi o korzystanie z internetu, a na waszą stronę trafiłam całkiem przypadkowo szukając innych informacji,i spędziłam u was prawie cały dzięń. żaczyna mi się to podobać ,będę śledzić tę stronę w miarę wolnego czasu
POZDRAWIAM
;) ;)
  • 0
GOSIK

#4 Foxtrott

Foxtrott

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 194 postów

Napisano 16 maj 2004 - 23:23

dziękuję bardzo, jestem początkująca jeśli chodzi o korzystanie z internetu, a na waszą stronę trafiłam całkiem przypadkowo szukając innych informacji,i spędziłam u was prawie cały dzięń. żaczyna mi się to podobać ,będę śledzić tę stronę w miarę wolnego czasu
POZDRAWIAM
;) ;)

Witamy i serdecznie zpraszamy nie tylko do ogladania , ale w miare mozliwosci do czynnego udzialu w tym forum , zalezy nam na duzym udziale i wymianie doswiadczen
pozdr
Foxtrott
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych