Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

pomysły na randkę dla osób z ograniczeniami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 monikawand

monikawand

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 25 grudzień 2018 - 00:30

Witam,
Spotykam się z pewnym chłopakiem 3 lata.
No i zaczyna mi brakować pomysłów na randki Nie chcę, żeby tylko on miał na głowie organizację naszych spotkań. Chcę go zaskoczyć. Choruje na MPD, więc wiadomo, że np na łyżwy nie pójdziemy . On do teatru ani muzeum nie lubi chodzić

Pikniki, salony VR i bary z grami planszowych były, bilard; cymbergaj, kino, kręgle też. Ratujcie Iponki
Monia
  • 0

#2 Solin

Solin

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 101 postów

Napisano 25 grudzień 2018 - 09:57

Witam,
Spotykam się z pewnym chłopakiem 3 lata.
No i zaczyna mi brakować pomysłów na randki Nie chcę, żeby tylko on miał na głowie organizację naszych spotkań. Chcę go zaskoczyć. Choruje na MPD, więc wiadomo, że np na łyżwy nie pójdziemy . On do teatru ani muzeum nie lubi chodzić

Pikniki, salony VR i bary z grami planszowych były, bilard; cymbergaj, kino, kręgle też. Ratujcie Iponki
Monia

jeno sypialnia Cię ratuje :)
  • -2

#3 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3574 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 25 grudzień 2018 - 17:36

Może escape room? Tam nie jest potrzebna sprawność fizyczna, tylko zdolność rozumowania :)

Poza tym, nie wiemy jakie w Twoim miejscu zamieszkania są dostępne atrakcje. Dla przykładu: w Poznaniu, zasugerowałbym Palmiarnię, we Wrocławiu proponowałbym Hydropolis i tak dalej...


  • 1

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#4 Gość_Michalina_*

Gość_Michalina_*
  • Gość

Napisano 25 grudzień 2018 - 21:30

RELAKS W GROCIE SOLNEJ DLA DWOJGA - DLA KOGO?

Wizyta w grocie solnej to okazja do oderwania się od szybkiej, betonowej rzeczywistości. To właśnie tu będziecie mieć niepowtarzalną okazję poczuć prawdziwą więź z naturą. Na wygodnych leżakach, w półmroku i w akompaniamencie relaksującej muzyki na chwilę zapomnicie o wszystkim, co zostało przed wejściem do groty. Skupicie się na swoim oddechu przesyconym słoną wonią, na lekkim uczuciu unoszenia się w pełni odprężonego ciała i na sobie samych, przeżywających wspólnie wycieczkę po zdrowie do zakamarków natury.

Grota solna stworzona [xxxxxxxx] , w którym wiernie starano się odtworzyć naturalne warunki, ale przy tym zapewnić komfort i okazję do relaksu dla tych, którzy czują się przemęczeni codziennym pędem w miejskiej dżungli. To doskonały pomysł na relaks dla pary, której często brakuje wspólnych chwil. Zapracowani, przemęczeni, zestresowani i zrezygnowani, w końcu będziecie mieć okazję do wzięcia głębokiego oddechu pełnego zbawiennego wpływu słonego powietrza!


CO ZAWIERA PREZENT?
  •  
  • wstęp do groty solnej dla dwóch osób
  •  
  • relaksującą sesję trwającą 45 minut
  •  
  • okazję do zaczerpnięcia powietrza pełnego zbawiennych mikroelementów i jodu
  •  
  • chwilę oderwania się od rzeczywistości tylko we dwoje
  •  

Relaks w grocie solnej dla dwojga to doskonały pomysł na prezent dla pary, której znudziły się już tradycyjne randki. To także pomysł na odpoczynek dla zapracowanych i dla tych, którzy dbają o zdrowie. Niezależnie od wieku, relaks w grocie solnej będzie trafionym prezentem - dla przyjaciół, ect... dla każdego, kogo zdrowie jest dla Ciebie cenne.

 

Proponuję jako propozycję i zachęcam - pozdrawiam i zdjęcie wstawiam 

  fotolia_36843653_subscription_xxl.jpg


  • 1

#5 monikawand

monikawand

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 25 grudzień 2018 - 22:28

Jestem z Łodzi. .. escape room i grota solna - super pomysły
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych