Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Problem z hasłem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 szady

szady

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 11 grudzień 2018 - 23:24

Od momentu założenia konta na forum mam problem z hasłem. Dopóki jestem zalogowany, wszystko jest OK. Kiedy jednak po jakimś czasie zostanę wylogowany z forum i próbuję się zalogować ponownie, pojawia mi się komunikat: 'Nieprawidłowe dane'. Odzyskuję więc hasło, czyli resetuję stare i ustanawiam nowe — loguje mnie, ale gdy tylko zostanę wylogowany, sytuacja się powtarza. Na forum mogę się zalogować jedynie po uprzedniej procedurze odzyskiwania hasła i ustanowieniu nowego. Przeglądarka Firefox — nie pomaga czyszczenie pamięci ani ciasteczek. Za każdym razem dzieje się to samo.


  • 0

#2 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3574 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 12 grudzień 2018 - 08:16

A czy pod inną przeglądarką ten problem także występuje?


  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#3 szady

szady

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 12 grudzień 2018 - 08:57

Tak, na Operze i Chrome dzieje się to samo.
  • 0

#4 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3574 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 12 grudzień 2018 - 09:07

Zróbmy tak: kiedy wyloguje Cię ponownie, nie odzyskuj hasła, tylko napisz do mnie maila na biuro@ipon.pl

Podasz mi wtedy też aktualnie używane hasło, ja spróbuję się zalogować, przyjrzę się temu i spróbuję coś zaradzić.


  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#5 szady

szady

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 12 grudzień 2018 - 13:30

Muszę przeprosić, bo jednak problem wynikł z mojej winy — logowałem się nie na login, a na adres e-mail podany w czasie rejestracji, który jako login zasugerowała mi przeglądarka i sama go wpisywała w jego miejsce podczas logowania. Przepraszam za zamieszanie, to moja wina. :(

 

Pozwolę sobie napisać o jeszcze jednym problemie, bo nie chcę zakładać nowego wątku. Nie dochodzą mi na maila powiadomienia o odpowiedziach w założonych przeze mnie tematach. W opcjach powiadomień mam ustawioną automatyczną obserwację tematów z moimi odpowiedziami oraz natychmiastowe powiadomienia na e-mail o odpowiedziach w takich tematach. Jednak powiadomień mailowych nie dostaję. Mam pocztę na o2. Sprawdziłem, e-maili z powiadomieniami nie ma w spamie. Maile dot. resetowania hasła dochodziły, więc domena nie jest na czarnej liście. Dlaczego tak się dzieje?


  • 0

#6 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3574 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 12 grudzień 2018 - 19:07

Nie mam poczty na o2, ale tutaj możemy łatwo sprawdzić gdzie leży błąd. Jeżeli masz jakiś alternatywny adres email, poza o2, podaj mi go na priv. Ustawię Ci ten adres na portalu i wtedy się przekonamy - jeśli na nowy adres powiadomienia będą przychodzić, będzie to znaczyć że spamassassin na o2 wycina powiadomienia z forum, jeżeli nie, to znaczy że po stronie portalu coś nie działa.


  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#7 szady

szady

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 12 grudzień 2018 - 20:20

Alternatywny adres e-mail wysłany na priv.


  • 0

#8 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3574 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 13 grudzień 2018 - 17:21

Ok, zobaczymy czy mail z powiadomieniem też zniknie.


  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#9 szady

szady

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 13 grudzień 2018 - 18:40

Po dodaniu iponowego adresu do białej listy na gmailu powiadomienia dochodzą. Dziękuję za pomoc. ;)


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych